کمپین حمایت از «وریا غفوری» از مرز ۵۰ هزار نفر گذشت

به دنبال حذف وریا غفوری از لیست استقلال برای فصل جدید هوادران این بازیکن ارزشمند فوتبال کشورمان با ایجاد یک کمپین در صفحه کارزار خواستار حمایت وزیر ورزش از او شدند.

به گزارش سایت خبری مدارا؛ به دنبال حذف وریا غفوری از لیست استقلال برای فصل جدید هوادران این بازیکن ارزشمند فوتبال کشورمان با ایجاد یک کمپین در صفحه کارزار خواستار حمایت وزیر ورزش از او شدند. در متن بیانیه منتشر شده در صفحه کارزار که تعداد امضاکنندگان آن از مرز پنجاه هزار نفر گذشته است آمده:

جناب آقای سجادی
وزیر محترم ورزش و جوانان
جناب آقای ماجدی
سرپرست محترم فدراسیون فوتبال
اعضای محترم هیئت مدیره باشگاه استقلال

با سلام و احترام
متأسفانه این روزها شایعات مربوط به تمدید نکردن قرارداد کاپیتان محبوب تیم استقلال به واقعیت پیوسته است و گفته می‌شود این بازیکن به طور رسمی از باشگاه استقلال کنار گذاشته خواهد شد. پیش از این، در شرایطی که وریا غفوری یکی از آماده‌ترین بازیکنان لیگ برتر کشور بود، به دلایلی نامعلوم و احتماًلا غیرفوتبالی، به تیم ملی دعوت نشد. این موضوع خود سبب تعجب اغلب کارشناسان و فوتبال‌دوستان شد. اتفاقی که با تغییر سرمربی تیم ملی هم ادامه یافت.
تمدید نکردن قرارداد وریا غفوری در شرایطی رخ می‌دهد که این بازیکن محبوب‌ترین عضو تیم است و هواداران فوتبال وی را یکی از موثرترین و بااخلاق‌ترین بازیکنان حال حاضر کشور می‌دانند. کاپیتانی که نقش پررنگ او در قهرمانی سال گذشته استقلال مشهود است. در شرایط فعلی نیز تمامی فوتبال‌دوستان استقلالی و حتی غیراستقلالی به دلیل علاقه فراوان به منش وریا غفوری، خواستار تمدید قرارداد وی هستند اما به نظر می‌رسد باشگاه استقلال هیچ توجهی به مطالبات مردم ندارد.
ما، امضاکنندگان این کارزار ضمن حمایت قاطع از کاپیتان محبوب استقلال، جناب آقای غفوری و مواضع وی، خواستار ادامه حضور ایشان در تیم استقلال هستیم.

شما مخاطبان محترم مدارا  هم می توانید برای پیوستن به کمپین «حمایت مردمی از وریا غفوری» اینجا مراجعه کنید.