کد خبر : 205621
انتشار : ۱۴۰۱/۰۷/۲۶ - 04:08
دسته‌بندی : خوزستان
چاپ

جلسه بررسی و تحلیل روند اجرایی برنامه و بودجه برگزار شد

جلسه بررسی و تحلیل روند اجرایی برنامه و بودجه سال جاری و اتخاذ راهکارهای اصلاحی و تدوین سیاست های برنامه و بودجه سال آتی شهرداری اهواز برگزار شد.

جلسه بررسی و تحلیل روند اجرایی برنامه و بودجه برگزار شد

این جلسه به ریاست رضا امینی شهردار کلانشهر اهواز و با حضور سعید فردانی معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی ، مدیران مناطق هشت گانه به همراه روسای اداره برنامه ریزی و مدیرکل برنامه و بودجه در سالن جلسات شهرداری مرکز برگزارشد.

شهردار کلانشهر اهواز با اشاره به اینکه نگاه مدیر منطقه، نگاه محوریت در شهر باشد، اظهارداشت: مدیران مناطق طی تعاملاتی که با شهروندان و نهادهای منطقه ای دارند باید مشکلات را شناسایی و برای رفع مشکلات اقدام کنند.

رضا امینی همچنین دراین جلسه بر همفکری و هماهنگی مدیران مناطق در شناسایی و رفع مشکلات شهر و شهروندان تاکید کرد.

معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری اهواز نیز اهمیت تراز بودجه و تراز اصلاحیه بودجه مناطق را مطرح و راهکارهای اجرایی تراز بودجه مناطق را تشریح کرد.

سعید فردانی در مورد وضعیت دیون، درآمدهای غیر نقدی و هماهنگی تراز بودجه مناطق با معاونت مالی و اقتصادی و معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی ، پروژه های شاخص، مهم مناطق و محله محور توضیحاتی ارائه کرد.

وی بر الزامات اجرایی شدن کارها و اقدامات در سال ۱۴۰۲ درمناطق تاکید و بیان داشت: مدیران مناطق در ۶ ماهه دوم برای رونمایی، افتتاح، بازگشایی و راه اندازی از پروژه های مهم مناطق و محله محور برنامه ریزی های لازم را انجام دهند.

معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری اهواز با اشاره به اینکه برنامه اهواز ۱۴۰۵ برنامه ای استراتژیک و تحول نگر می باشد، اظهارکرد: در نگاه کلان به شهر مسائل بررسی می شود و در نگاه جز، مدیران مناطق مسائل کلیدی محلات را احصا می کنند و با رفع مسائل موجبات رضایتمندی شهروندان ایجاد می شود.

گفتتنی است مدیران مناطق در این جلسه در مورد مشکلات ، پیشنهادات و راهکارهای تدوین بودجه بحث و تبادل نظر کردند.

اخبار مرتبط:
سالی ماندگار و نقطه عطف فولاد خوزستان
سالی ماندگار و نقطه عطف فولاد خوزستان

با بهره برداری از جاده قلعه چنعان، فولاد خوزستان گام مهم دیگری در راستای مسئولیت های اجتماعی خود برای رفاه مردم منطقه برداشت.

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است