کد خبر : 204617
انتشار : ۱۴۰۱/۰۷/۲۱ - 03:35
دسته‌بندی : خوزستان
چاپ

یوسفی: رئیس جمهور هرچه سریعتر وزیر کار را مشخص کند

نماینده اهواز در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از تاخیر در انتخاب وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، گفت: رئیس جمهور هرچه سریعتر وزیر مورد نظر خود را به مجلس معرفی کند.

یوسفی: رئیس جمهور هرچه سریعتر وزیر کار را مشخص کند

مجتبی یوسفی با انتقاد از تاخیر در انتخاب وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، اظهار کرد: وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به عنوان یک وزارتخانه مهم و هماهنگ‌کننده در کشور باید هرچه سریعتر تعیین تکلیف شود تا بتواند با یک نقشه راه صحیح در مسیر خود حرکت کند.

وی افزود: متاسفانه در مدت اخیر دولت نتوانسته گزینه مناسبی را به عنوان وزیر کار به مجلس معرفی کند تا آن شخص از مجلس رای اعتماد بگیرد و به امور مهم حوزه تعاون، کار و رفاه اجتماعی که از دغدغه های اصلی کشور هستند بپردازد.

نماینده اهواز در مجلس شورای اسلامی گفت: تاخیر در انتخاب وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی باعث شده تا این وزارتخانه نتواند برنامه‌ها و اقداماتی که به عنوان یک ستاد باید انجام دهد را اجرایی و عملیاتی کند.

یوسفی عنوان کرد: انتظار داریم رئیس جمهور هرچه سریعتر وزیر مورد نظر خود را به مجلس معرفی کند تا مجلس بتواند در خصوص آن شخص تصمیم‌گیری نهایی کند و وضعیت وزارت کار را نیز مشخص شود.

وی ادامه داد: مساله اشتغال به عنوان یکی از اصلی‌ترین دغدغه‌های مردم کشور و استان خوزستان موضوعی است که باید از سوی وزارت کار به عنوان یک وزارتخانه ستادی و هماهنگ‌کننده به بهترین شکل پیگیری شود و تاخیر در انتخاب وزیر قطعا مشکلاتی را برای اجرای برنامه‌أهای اشتغال به وجود می‌آورد.

منبع: ایسنا

اخبار مرتبط:
ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است