سه فرد مسلح در ایرانشهر دستگیر شدند

دادستان عمومی و انقلاب ایرانشهر گفت: ماموران پلیس آگاهی در درگیری با افراد مسلح در یکی از محله های این شهر سه نفر از آنان را دستگیر کردند. به گزارش سایت مدآرا: محمد خانی در همین رابطه اظهار داشت: ماموران پلیس آگاهی ایرانشهر صبح امروز با هماهنگی مقام قضایی به محل اختفای یک قاتل فراری […]

دادستان عمومی و انقلاب ایرانشهر گفت: ماموران پلیس آگاهی در درگیری با افراد مسلح در یکی از محله های این شهر سه نفر از آنان را دستگیر کردند.


به گزارش سایت مدآرا: محمد خانی در همین رابطه اظهار داشت: ماموران پلیس آگاهی ایرانشهر صبح امروز با هماهنگی مقام قضایی به محل اختفای یک قاتل فراری در یکی از محله های این شهر اعزام شدند که افراد مسلح با مشاهده ماموران به طرف آنان اقدام به تیراندازی کردند.
وی ادامه داد: با هوشیاری ماموران آگاهی ایرانشهر سه نفر از این افراد دستگیر شدند.
دادستان عمومی و انقلاب ایرانشهر گفت: در این درگیری ۲ نفر از نیروهای آگاهی ایرانشهر نیز مجروح شدند.
وی خاطرنشان کرد: در هنگام دستگیری این افراد یک قبضه سلاح کلت کمری و یک قبضه اسلحه کلاش به همراه مقادیری فشنگ از متهمان کشف و ضبط شده است.
خانی با اشاره به اینکه یکی از وظایف حاکمیت استقرار امنیت و عدالت است، اظهار داشت: دستگاه قضایی با تمام توان در جهت تحقق عدالت و امنیت در جامعه تلاش می‌کند و با کسانی که امنیت و آرامش مردم را برهم می‌زنند با قاطعیت و جدیت برخورد خواهد کرد.
وی با بیان اینکه امنیت بستر و زیرساخت اقدامات فرهنگی اقتصادی، اجتماعی، آموزشی و گردشگری در جامعه است تصریح کرد: سیستم قضایی با دقت مباحث امنیتی را رصد می کند و اجازه نخواهد داد افراد شرور احساس آرامش کنند.