اقتصاد مقاومتی راهکار برون‌رفت از مشکلات صنایع است

مدیرعامل شرکت آپادانا سرام گفت: عمل به اقتصاد مقاومتی راهکار برون رفت از مشکلات فعلی صنایع کشور است. به گزارش سایت خبری مدآرا : مهندس حمید قاطع در حاشیه بازدید دانشجویان مواد و سرامیک دانشگاه صنعتی شریف از کارخانه آپادانا سرام گفت: افزایش توان داخلی و عمل به اقتصاد مقاومتی می توانند بسیاری از مشکلات فعلی صنایع کشور […]

مدیرعامل شرکت آپادانا سرام گفت: عمل به اقتصاد مقاومتی راهکار برون رفت از مشکلات فعلی صنایع کشور است.


به گزارش سایت خبری مدآرا مهندس حمید قاطع در حاشیه بازدید دانشجویان مواد و سرامیک دانشگاه صنعتی شریف از کارخانه آپادانا سرام گفت: افزایش توان داخلی و عمل به اقتصاد مقاومتی می توانند بسیاری از مشکلات فعلی صنایع کشور را حل کند.

وی ادامه داد: باید در شرایط فعلی که محدودیت های بسیاری در واحدهای اقتصادی و صنعتی کشور وجود دارد تمام توان و تمرکز خود را بر ارائه راهکارهای داخلی معطوف نمود تا محصولات با کیفیت تولید و به بازار عرضه شود.

قاطع با تاکید بر ارتباط هرچه بیشتر دانشگاه و صنعت گفت: ارتباط صنعت و دانشگاه در هر کشوری می تواند تأثیری تعیین کننده در رشد اقتصادی داشته باشد.

وی ادامه داد: شرکت آپادانا سرام به عنوان بزرگترین کارخانه تولید کاشی و سرامیک در ایران آمادگی دارد تا در این راستا تحقیقات علمی دانشجویان را عملیاتی و تجاری سازی نماید.

لازم به ذکر است در این بازدید که با حضور ۲۵ نفر از دانشجویان کارشناسی و کارشناسی ارشد و اساتید دانشکده مواد و سرامیک دانشگاه صنعتی شریف صورت گرفت؛ کلیه فرایندهای تولیدی شامل خردایش، پرس، کوره، لعاب و بسته بندی با همراهی مدیران فنی شرکت بررسی شد و دانشجویان از نزدیک با جزئیات تولید انواع کاشی و سرامیک در کارخانه آپاداناسرام آشنا شدند.