کد خبر : 303037
انتشار : ۱۴۰۳/۰۴/۰۵ - 10:22
دسته‌بندی : اصفهان
چاپ

یک‌هزار و ۵۴۳ زن سرپرست خانوار اصفهان خانه‌دار می‌شوند

مدیر تأمین مسکن و امورمهندسی ساختمان کمیته امداد استان اصفهان ازخرید و احداث هزار و۵۴۳ واحد مسکونی برای زنان سرپرست خانوار ساکن در روستاها و شهرهای زیر ۲۵ هزار نفردر سال جاری خبر داد.

یک‌هزار و ۵۴۳ زن سرپرست خانوار اصفهان خانه‌دار می‌شوند

به گزارش سایت خبری مدارا؛ سید مصطفی انوری با اشاره به شرایط ارائه خدمات مسکن به خانوارهای تحت حمایت، اظهار داشت: خانوارهای مستمری بگیر با بعد خانوار ۲ نفر به بالا که بیش از یکسال تحت پوشش این نهاد باشند، از خدمات تأمین و بهسازی منازل بهره مند می‌شوند.

به نوشته مهر؛ وی با بیان اینکه توجه به نیازمندی‌های زنان سرپرست خانوار تحت حمایت از اولویت خدمت رسانی کمیته امداد است، ادامه داد: سال گذشته ۲۴۲ زن سرپرست خانوار ساکن در شهرهای زیر ۲۵ هزار نفری و ۵۹ خانوار ساکن در روستاها، با مساعدت خیران و گروه‌های جهادی صاحب خانه شدند.

مدیر تأمین مسکن و امور مهندسی ساختمان کمیته امداد استان اصفهان هدف از مساعدت در ساخت، خرید و بهسازی منازل مددجویی را جلوگیری از مهاجرت و آسیب‌های مترتب بر آن اعلام کرد و افزود: امسال خرید و احداث هزار و ۵۴۳ واحد مسکونی برای زنان سرپرست خانوار تحت حمایت ساکن در روستاها و شهرهای زیر ۲۵ هزار نفر، در برنامه کمیته امداداستان اصفهان است.

وی با اشاره به اینکه بیش از ۱۵ هزار خانوار فاقد مسکن با سرپرستی زنان، تحت حمایت این نهاد هستند، گفت: امیدواریم در سال جدید بتوانیم بیش از پیش با مساعدت خیران و همکاری سازمان‌های دیگر، مسیر خانه دار شدن خانوارهای تحت حمایت را تسهیل کنیم.

اخبار مرتبط:
همواره به لایه‌های زیستی شهر اصفهان بی‌توجهی شده است
همواره به لایه‌های زیستی شهر اصفهان بی‌توجهی شده است

سرپرست هیات باستان‌شناسی «کمرزرین» گفت: لایه‌های زیستی مختلف متعلق به دوره های تاریخی از هزاران سال قبل تا کنون در شهر اصفهان وجود دارد اما همواره به این مساله بی‌توجهی شده است.

بیش از ۷۷ هزار عملیات امدادرسانی توسط فوریت‌های پزشکی اصفهان انجام شد
بیش از ۷۷ هزار عملیات امدادرسانی توسط فوریت‌های پزشکی اصفهان انجام شد

سرپرست اورژانس پیش‌بیمارستانی و مدیریت حوادث اصفهان گفت: کارشناسان اورژانس در سه ماه اول امسال، به ۷۷ هزار و ۲۲۴ ماموریت امدادرسانی اعزام شدند.

بستر خشک زاینده رود در طول ۲۰۰ کیلومتر، منبع تولید گرد و غبار است
بستر خشک زاینده رود در طول ۲۰۰ کیلومتر، منبع تولید گرد و غبار است

رئیس مرکز تحقیقات بیابان‌زدایی و مبارره با گرد و غبار دانشگاه آزاد اسلامی اصفهان گفت: بستر خشک زاینده رود یکی از منابع تولید گرد و غبار به طول ۲۰۰ کیلومتر از «سد نکوآباد» تا تالاب بین المللی «گاوخونی» است.

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است