کد خبر : 302485
انتشار : ۱۴۰۳/۰۴/۰۱ - 22:10
دسته‌بندی : اصفهان
چاپ

توزیع بیش از ۴ میلیون تعرفه انتخابات در استان اصفهان

دبیر ستاد انتخابات استان اصفهان از توزیع بیش از ۴ میلیون تعرفه انتخابات در استان، خبر داد.

توزیع بیش از ۴ میلیون تعرفه انتخابات در استان اصفهان

به گزارش سایت خبری مدارا؛ مهدی سلیمانی در حاشیه هفتمین جلسه ستاد انتخابات استان اصفهان، گفت: تعرفه انتخابات در هفته جاری در ۲۸ شهرستان استان براساس آمار واجدین شرایط شرکت در انتخابات با در نظر گرفتن درصد بالاتری توزیع شد.

به نوشته مهر؛ وی ادامه داد: علاوه بر مبحث تعرفه برخی از ملزومات مرتبط با انتخابات مانند بنر شعب و صورت جلسات آرا نیز بین فرمانداری‌های استان توزیع شد و با هماهنگی هیأت نظارت در روز قبل از انتخابات به تفکیک شعب، تعرفه‌ها تقسیم و در اختیار عوامل شعب قرار خواهد گرفت.

دبیر ستاد انتخابات استان اصفهان بیان کرد:باتوجه به اینکه شعب اخذ رأی استان نهایی شده و اسامی عوامل شعب در سامانه ثبت شده است، بحث آموزش به عنوان اساسی‌ترین موضوع در حوزه عوامل اجرایی و عوامل فناوری مورد توجه است.

وی ادامه داد: بحث آموزش مدرسان انتخابات نیز به تفکیک شهرستان‌های استان انجام شد، با هماهنگی صورت گرفته با هیأت نظارت استان مقرر شد بخشی از آموزش‌ها به صورت مشترک برگزار شود.

سلیمانی با اشاره به اینکه به صورت متوسط در هر شعبه اخذ رأی حدود ۳۰ نفر فعال هستند، عنوان کرد: مجموعاً حدود ۹۵ هزار نفر در استان به صورت مستقیم در حوزه انتخابات فعال خواهند بود.

دبیر ستاد انتخابات استان اصفهان خاطرنشان کرد: حوزه پشتیبانی نیز از مسائل مهم و مورد توجه ستاد انتخابات استان است.

وی ادامه داد: شرایط آب و هوایی ایجاب می‌کند که در تهیه اقلام مورد نیاز اعضای شعب اهتمام لازم را داشته باشیم از این رو برخی از اقلام مورد نیاز در هفته آینده میان فرمانداران توزیع خواهد شد.

سلیمانی ادامه داد: برای سهولت رأی دادن هم استانی‌های محترم نیز تأکید رئیس ستاد انتخابات استان اصفهان بر تأمین سرمایش شعب و آبسردکن است.

وی اضافه کرد: در حوزه تبلیغات نیز رئیس ستاد انتخابات استان تأکید کرد که براساس مُر قانون عمل شود.

اخبار مرتبط:
همواره به لایه‌های زیستی شهر اصفهان بی‌توجهی شده است
همواره به لایه‌های زیستی شهر اصفهان بی‌توجهی شده است

سرپرست هیات باستان‌شناسی «کمرزرین» گفت: لایه‌های زیستی مختلف متعلق به دوره های تاریخی از هزاران سال قبل تا کنون در شهر اصفهان وجود دارد اما همواره به این مساله بی‌توجهی شده است.

بیش از ۷۷ هزار عملیات امدادرسانی توسط فوریت‌های پزشکی اصفهان انجام شد
بیش از ۷۷ هزار عملیات امدادرسانی توسط فوریت‌های پزشکی اصفهان انجام شد

سرپرست اورژانس پیش‌بیمارستانی و مدیریت حوادث اصفهان گفت: کارشناسان اورژانس در سه ماه اول امسال، به ۷۷ هزار و ۲۲۴ ماموریت امدادرسانی اعزام شدند.

بستر خشک زاینده رود در طول ۲۰۰ کیلومتر، منبع تولید گرد و غبار است
بستر خشک زاینده رود در طول ۲۰۰ کیلومتر، منبع تولید گرد و غبار است

رئیس مرکز تحقیقات بیابان‌زدایی و مبارره با گرد و غبار دانشگاه آزاد اسلامی اصفهان گفت: بستر خشک زاینده رود یکی از منابع تولید گرد و غبار به طول ۲۰۰ کیلومتر از «سد نکوآباد» تا تالاب بین المللی «گاوخونی» است.

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است