کد خبر : 302417
انتشار : ۱۴۰۳/۰۴/۰۱ - 14:38
دسته‌بندی : برگزیده ها، سیاسی
چاپ

روحانی نامه دوم خود به صداوسیما را هم نوشت/ آیا رسانه ملی به روحانی فرصت دفاع از خود خواهد داد؟

پیمان جبلی مدعی شد: اگر در برنامه های تبلیغاتی نامزدها اعم از مناظره یا برنامه های دیگر، نسبت های ناروا به افراد زده شود یا توهین شود یا هتک حرمت شود، دقیقاً طبق قانون، آن فرد می تواند به کمیسیون بررسی تبلیغات شکایت کند، سپس کمیسیون تشیخص می دهد و براساس تشخیص کمیسیون تبلیغات، صدا و سیما عمل خواهد کرد.

روحانی نامه دوم خود به صداوسیما را هم نوشت/ آیا رسانه ملی به روحانی فرصت دفاع از خود خواهد داد؟

به گزارش سایت خبری مدارا؛ ایرنا نوشت: پیمان جبلی درباره انتقاد بررسی از شخصیت ها و جریان های سیاسی نسبت به نحوه برگزاری مناظرات انتخاباتی کاندیداها، بیان کرد: دیدگاه ها، نظرات و نقدهای مربوط به برگزاری برنامه های تبلیغاتی به ویژه مناظره ها را با احترام دریافت می کنیم و مواردی که قابل اعمال باشد، به صورت جزئی اعمال خواهیم کرد.

وی ادامه داد: اگر در برنامه های تبلیغاتی نامزدها اعم از مناظره یا برنامه های دیگر، نسبت های ناروا به افراد زده شود یا توهین شود یا هتک حرمت شود، دقیقاً طبق قانون، آن فرد می تواند به کمیسیون بررسی تبلیغات شکایت کند، سپس کمیسیون تشیخص می دهد و براساس تشخیص کمیسیون تبلیغات، صدا و سیما عمل خواهد کرد.

وی گفت: کمیسیون بررسی تبلیغات براساس قانون از نماینده وزارت کشور، دبیر هیئت اجرایی انتخابات، نماینده یا شخص دادستان کل کشور و رییس شورای نظارت بر سازمان یا نماینده آن تشکیل شده و شورای نگهبان بر روند عملکرد کمیسیون نظارت دارد.

وی در پاسخ به این پرسش که صدا و سیما به هر فرد از هر جریان سیاسی که در مناظرات به نام او اشاره شده، حق دفاع خواهد داد؟ بیان کرد: هر فردی از هر جریان و گرایش سیاسی و از هر جایگاهی اگر شکایت دارد، می تواند شکایت خود را به کمیسیون بررسی تبلیغات ارسال کند، کمیسیون این شکایت را بررسی خواهد کرد و ما هم طبق نظر کمیسیون عمل خواهیم کرد.

جبلی درباره تغییرات احتمالی در مناظرات گفت: شکل کلی مناظرات همین خواهد بود و تغییری نخواهد کرد و اگر نیاز باشد تغییرات جزئی اعمال می کنیم.

اخبار مرتبط:
روزنامه کیهان حمایت خود از ترامپ را علنی کرد
روزنامه کیهان حمایت خود از ترامپ را علنی کرد

روزنامه کیهان در شماره امروز خود با انتشار مطلبی به وضوح نشان داد که نامزد محبوب این روزنامه در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا دونالد ترامپ است.

مراسم تحلیف پزشکیان، عصر سه‌شنبه هفته آینده برگزار خواهد شد
مراسم تحلیف پزشکیان، عصر سه‌شنبه هفته آینده برگزار خواهد شد

مجتبی یوسفی عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی از حضور پنج رئیس جمهور و ۱۰ رئیس مجلس تا امروز در مراسم تحلیف پزشکیان خبر داد.

کیهان: تیتر اسب‌ زین شده بَدجوری اعصاب مدعیان اصلاحات را به هم ریخته
کیهان: تیتر اسب‌ زین شده بَدجوری اعصاب مدعیان اصلاحات را به هم ریخته

روزنامه حسین شریعتمداری نوشت: تیتر دو هفته قبل کیهان با عنوان «‌اسب‌ زین شده زیر پای دولت چهاردهم‌» بدجوری اعصاب مدعیان اصلاحات را به هم ریخته است و هنوز دارند علیه آن جیغ می‌کشند!

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است