کد خبر : 302348
انتشار : ۱۴۰۳/۰۳/۳۱ - 11:23
دسته‌بندی : دسته‌بندی نشده
چاپ

سایت اصولگرا: حضور یک مرد از سوی جلیلی در یک برنامه با موضوع خانواده تخلف بود

سعید جلیلی نامزد انتخابات ریاست جمهوری در اقدامی عجیب ، امیرحسین ثابتی را به برنامه صمیمی با کاندیداها که معمولا همسر، دختر یا عضوی از خانواده نامزدهای ریاست جمهوری شرکت می‌کنند، فرستاد و این موضوع با حواشی بسیاری همراه شد.

سایت اصولگرا: حضور یک مرد از سوی جلیلی در یک برنامه با موضوع خانواده تخلف بود

به گزارش سایت خبری مدارا؛ نامه نیوز نوشت: سعید جلیلی نامزد انتخابات ریاست جمهوری در اقدامی عجیب ، امیرحسین ثابتی را به  برنامه صمیمی با کاندیداها که معمولا همسر، دختر یا عضوی از خانواده نامزدهای ریاست جمهوری شرکت می‌کنند، فرستاد و این موضوع با حواشی بسیاری همراه شد.

این اقدام جلیلی اگرچه به خاطر درگیری پیش آمده در میزگرد پزشکیان و عصبانیت محمد فاضلی در فضای مجازی کمتر مورد توجه قرار گرفت اما با انتقادات بسیاری همراه بود. انتقادات و واکنش کاربران شبکه‌های اجتماعی به این موضوع را نیز می‌توان به چند بخش تقسیم کرد. برخی فرستادن ثابتی به این برنامه به جای همسر جلیلی را نشانه‌ای روشن از رویکرد این نامزد ریاست جمهوری به زنان و مقدمه حذف بانوان از اجتماع در صورت ریاست جمهوری وی دانستند!

برخی نیز با توجه به اینکه در این برنامه باید حرف‌هایی از زندگی شخصی نامزدها شود و قطعا ثابتی گزینه مناسبی برای بیان این سخنان نبوده، به روابط ثابتی با جلیلی کنایه زده و عمدتا نیز از مرز ادب فراتر رفتند.

گروه دیگری از منتقدان حضور ثابتی در این برنامه را با توجه به اینکه خود ثابتی گفته بود بنا دارد حرف‌های سیاسی بزند، مصداق تخلف و منافی با روال این برنامه تلقی کردند.

برخی دیگر از کاربران نیز این اقدام جلیلی را در مقابل حضور دختر پورمحمدی به عنوان کارشناس اقتصادی در میزگرد اقتصادی او قرار داده و تفاوت دو دیدگاه نسبت به زنان را یادآور شدند.

اخبار مرتبط:
چگونه درد ناشی از درمان ارتودنسی را التیام بخشیم؟
چگونه درد ناشی از درمان ارتودنسی را التیام بخشیم؟

یکی از متداول ترین سؤالاتی که در مورد بریس ها پرسیده می شود این است که آیا قرار دادن آنها باعث ایجاد درد یا ناراحتی می شود یا خیر و با درد بریس ارتودنسی باید چه کنیم؟ پاسخ صادقانه این است که براکت ها وقتی روی دندان ها قرار می گیرند اصلاً درد ندارند، بنابراین دلیلی برای نگرانی در مورد قرار ملاقات دریافت آنها وجود ندارد.

معرفی انواع چاپ
معرفی انواع چاپ

در این قسمت از مقالات به بررسی جامع و کامل در مورد چاپ دیجیتال تهران پرداخته می شود و اینکه جهت انجام چاپ دیجیتال در تهران به چه مراکزی می توان مراجعه نمود.

بررسی جامع و کامل در مورد ذخیره ساز و هارد سرور و پردازنده intel xeon platinum 8452y  و اینکه هر کدام از آنها چه ویژگی هایی دارد :
بررسی جامع و کامل در مورد ذخیره ساز و هارد سرور و پردازنده intel xeon platinum 8452y و اینکه هر کدام از آنها چه ویژگی هایی دارد :

همانطور که پیش از این نیز مطرح گردید این مدل ذخیره ساز به علت قیمت مناسب و سرعت و انعطاف پذیری مطلوبی که دارد جز محبوب ترین ذخیره ساز ها محسوب می گردد .

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است