کد خبر : 301948
انتشار : ۱۴۰۳/۰۳/۲۹ - 10:09
دسته‌بندی : اصفهان
چاپ

اعتبارات دستگاه های اجرایی اصفهان در ۶ پروژه هزینه می‌شود

مدیرکل دفتر امور هماهنگی سرمایه گذاری و اشتغال استانداری اصفهان گفت: اعتبارات پژوهشی دستگاه‌های اجرایی استان اصفهان در ۶ پروژه هزینه می‌شود.

اعتبارات دستگاه های اجرایی اصفهان در ۶ پروژه هزینه می‌شود

به گزارش سایت خبری مدارا؛ احسان شهیر در جمع خبرنگاران اظهار کرد: دستگاه‌های اجرایی استان اصفهان میزانی اعتبار پژوهشی دارند، این اعتبارات با تدبیر شورای برنامه‌ریزی استان در ۶ پروژه تجمیع شده است تا همه اعتبارات پژوهشی دستگاه‌های استان در این پروژه‌ها متمرکز شود.

به نوشته مهر؛ وی ادامه داد: از این شش پروژه ذکر شده، دو پروژه در حوزه سرمایه‌گذاری و یکی از پروژه‌های مهم آن بررسی فرصت‌های سرمایه‌گذاری در مجموعه سواحل مکران در استان سیستان و بلوچستان است.

مدیرکل دفتر هماهنگی امور سرمایه‌گذاری و اشتغال استانداری اصفهان بیان کرد: در این پروژه فرصت‌های سرمایه‌گذاری در سواحل مکران در استان سیستان و بلوچستان بررسی می‌شوند تا در قالب یک بسته سرمایه‌گذاری به سرمایه‌گذاران استان اصفهان ارائه شوند.

وی با تأکید بر اینکه هدف ارتقا و تکمیل زنجیره‌های ارزش استان و رسیدن به خودکفایی در تولید کشور است، گفت: در حال حاضر یک تیم پژوهشی قوی در حال شناسایی این فرصت‌های سرمایه‌گذاری هستند تا ۲۰ فرصت سرمایه‌گذاری و طرح توجیهی اولیه آماده و در اختیار بخش خصوصی استان قرار بگیرد.

شهیر متذکر شد: اتاق بازرگانی اصفهان نیز در حال طراحی یک رویداد بزرگ در زمینه سرمایه‌گذاری در اصفهان و جذب سرمایه‌گذاران خارجی است.

وی ادامه داد: حدود ۱۰۰ پروژه در این رویداد آماده ارائه خواهد بود تا کیف سرمایه‌گذاری استان اصفهان با بهترین پروژه‌ها به سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی ارائه شود.

اخبار مرتبط:
کشف موتورسیکلت ۶ میلیاردی قاچاق در اصفهان
کشف موتورسیکلت ۶ میلیاردی قاچاق در اصفهان

فرمانده انتظامی شهرستان اصفهان از کشف یک دستگاه موتورسیکلت قاچاق به ارزش ۶ میلیارد ریال در این شهرستان خبر داد.

۴۰۲ انشعاب غیرمجاز آب در اصفهان جمع آوری شد
۴۰۲ انشعاب غیرمجاز آب در اصفهان جمع آوری شد

مدیر عامل آبفای اصفهان با اشاره به کشف ۴۰۲ فقره انشعاب غیرمجاز آب در این استان طی سه ماهِ امسال،گفت: یکی از عوامل اصلی افت فشار و موانع توزیع عادلانه آب، انشعاب غیرمجاز است.

جریمه ۷ میلیاردی قاچاقچی سیگار در اصفهان
جریمه ۷ میلیاردی قاچاقچی سیگار در اصفهان

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان اصفهان گفت: قاچاقچی سیگار به پرداخت بیش از ۶ میلیارد و ۸۳۰ میلیون ریال جریمه در اصفهان محکوم شد.

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است