کد خبر : 299046
انتشار : ۱۴۰۳/۰۳/۰۷ - 10:54
دسته‌بندی : اصفهان
چاپ

۱۵ هزار زن سرپرست خانوار در اصفهان خانه‌دار شدند

مدیر تامین مسکن و امور مهندسی ساختمان کمیته امداد استان اصفهان از تامین مسکن برای ۱۵ هزار زن سرپرست خانوار در استان اصفهان خبر داد.

۱۵ هزار زن سرپرست خانوار در اصفهان خانه‌دار شدند

به گزارش سایت خبری مدارا؛ سید مصطفی انوری اظهار کرد: در حال حاضر ۱۲۲ هزار و ۹۴۷ خانوار تحت پوشش این نهاد هستند که سرپرستی ۶۹ هزار و ۶۸۳ خانوار بر عهده زنان است.

به نوشته مهر؛ وی با اشاره به جمعیت ۵۶ درصدی زنان سرپرست خانوار تحت حمایت، ادامه داد: از این تعداد ۱۵ هزار و ۱۰۲ خانوار در منازل استیجاری سکونت دارند و با دغدغه تامین مسکن، زندگی سختی را می گذرانند.

مدیر تامین مسکن و امور مهندسی ساختمان کمیته امداد امام خمینی (ره) استان اصفهان با اشاره به دستورالعمل های پذیرش گروه هایی که شرایط استحقاق خدمات مسکن را دارند، افزود: خانوارهای با بعد ۲ نفر به بالا و مددجویانی که بیش از یکسال سابقه حمایتی داشته باشند مشمول خدمات مسکن در احداث و خرید خواهند شد.

وی زنان سرپرست خانوار تحت حمایت را به لحاظ جغرافیای محل سکونت به دو دسته تقسیم کرد و گفت: تعداد ۱۴ هزار و ۳۷۹ خانوار با سرپرستی زنان در شهرهای استان و ۷۲۳ خانوار در روستاها به سر می برند و در تلاش هستیم برای تامین مسکن و ایجاد آرامش این قشر با مساعدت خیران در طول سال اقدامات موثری انجام دهیم.

اخبار مرتبط:
افتتاح نیروگاه خورشیدی یک مگاواتی در نایین
افتتاح نیروگاه خورشیدی یک مگاواتی در نایین

مدیرعامل شرکت توزیع برق استان اصفهان گفت: نیروگاه خورشیدی یک مگاواتی با سرمایه‌گذاری ۲۷۰ میلیارد ریالی در شهرستان نایین افتتاح شد که در این طرح ۲۰۵۰ پنل خورشیدی ۵۵۰ واتی به کار رفته است.

اعتبارات ملی برای اجرای طرح‌های آبخیزداری اصفهان تخصیص یابد
اعتبارات ملی برای اجرای طرح‌های آبخیزداری اصفهان تخصیص یابد

مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: اعتبارات ملی برای اجرای طرح‌های آبخیزداری اصفهان و مطالعات اراضی باقیمانده استان تخصیص یابد.

اعتبارات دستگاه های اجرایی اصفهان در ۶ پروژه هزینه می‌شود
اعتبارات دستگاه های اجرایی اصفهان در ۶ پروژه هزینه می‌شود

مدیرکل دفتر امور هماهنگی سرمایه گذاری و اشتغال استانداری اصفهان گفت: اعتبارات پژوهشی دستگاه‌های اجرایی استان اصفهان در ۶ پروژه هزینه می‌شود.

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است