کد خبر : 298974
انتشار : ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - 20:25
دسته‌بندی : برگزیده ها، سیاسی
چاپ

عضو شورای نگهبان: شغال‌ها و کفتارها در شهادت رئیسی رقاصی کردند

آیت‌الله حسینی خراسانی گفت: امروز هم شغال ها و کفتارها رقاصی می‌کنند اما مردم متوجه هستند چه اتفاقی افتاده و با حضور خود ثابت کردند.

عضو شورای نگهبان: شغال‌ها و کفتارها در شهادت رئیسی رقاصی کردند

به گزارش سایت خبری مدارا؛ آیت‌الله حسینی خراسانی عضو فقهای شورای نگهبان در مراسم بزرگداشت شهدای خدمت که شنبه شب از طرف مجلس خبرگان رهبری و مجمع نمایندگان طلاب و فضلای خراسان در حسینیه امام خمینی(ره) دفتر مقام معظم رهبری در قم برگزار شد، ضمن عرض تسلیت به مناسبت شهادت خدمتگزار خوش نفس و پرتلاش و همراهان شهیدش گفت: براساس آیات الهی معیار ارزشمندی هر انسانی در درگاه خدا و ملاک ماندگاری هر کسی در جامعه و تاریخ بستگی به مقدار نفعی است که او به حال دیگران دارد.

وی با استناد به آیه مبارکه سوره رعد ابراز کرد: رییس جمهور خدوم محمد علی رجایی نماد و فرهنگ خدمت و مردمی بودن در جمهوری اسلامی است، پس از گذشت سال ها از آغازین روزهای انقلاب شهید آیت‌الله رئیسی یاد و خاطره خدمتگزاری شهید رجایی را برایمان زنده کرد.

عضو فقهای شورای نگهبان با بیان اینکه عالمی که جامعه از علم او نفع ببرد از هفتاد هزار عابد برتر است، اظهار کرد: ما طلاب که مفتخر به شاگردی مکتب امامین صادقین و سربازی امام زمان (عج) شده ایم باید عالم به زمان، عارف به زمان و بصیر به زمان باشیم.

وی ادامه داد: در علم و فقه باید شیخ اعظم باشیم و در ورع باید سلمان باشیم و افزون بر سه عنصری که ذکر شد باید با مردم و در میان مردم باشیم و با مردم زندگی کنیم و به درد جامعه بخوریم.

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم تصریح کرد: شیخ کلینی، شیخ اعظم ها تا سید بروجردی ها و تا بنیان گذار انقلاب و امام امت میلیون ها سال ماندگار خواهند بود چون نافع به حال مردم و نافع برای دین و دینداران بوده اند.

وی با اشاره به حضور تعدادی از مردم در تشییع شهدای خدمت خاطرنشان کرد: در زمان حیات، مردم شهدای اخیر را شهدای راه خدمت به ملت می‌دانند و این امر موجب محبت مردم و حضور میلیونی در تشییع شد.

وی با بیان اینکه وجدان عمومی خطا نمی‌کند و این حضور معنا دارد، افزود: امروز هم شغال ها و کفتارها رقاصی می‌کنند اما مردم متوجه هستند چه اتفاقی افتاده و با حضور خود ثابت کردند.

آیت‌الله حسینی خراسانی اظهار داشت: مردم با هر سلیقه ای در تشییع شهید  رئیسی حضور داشتند و مردم بین خدمتگزار و عاشق ریاست و صندلی فرق می گذارند.

وی ادامه داد: اگر بخواهیم مانا و ماندگار باشیم باید در کنار مردم و خدمتگزار به مردم باشیم، می توانیم رجایی، بهشتی، سردار حاج قاسم سلیمانی ها و سید ابراهیم رئیسی باشیم.

عضو فقهای شورای نگهبان با اشاره به دیدار رهبر معظم انقلاب با خانواده شهدای خدمت گفت: رهبری معظم در وصف رئیس جمهور فرمودند: رئیسی عزیز خستگی نمی شناخت و امروز در دیدار خانواده های داغدار شهدای خدمت فرمودند مردم ثابت کردند پای ارزش های انقلاب هستند چون رئیسی را رییس جمهور انقلاب می شناختند.

وی اضافه کرد: دل های مومنین در داغ شهید رئیسی سوخت چرا که او را خدمتگزار به مردم می دانستند، انقلاب، کشور و ملت راهش را یافته است و قدرتمندانه به پیش می رود، ان شاء الله مردم در انتخابات پیش رو هم اداء دین خواهند کرد.

اخبار مرتبط:
ماجرای درگیری تندروها در کاشان با ظریف چه بود؟ I ببینید
ماجرای درگیری تندروها در کاشان با ظریف چه بود؟ I ببینید

ظریف به کسانی که او را دروغ‌گو خطاب کردند گفت: شرمتان باد.

عباس عبدی: اصولگرایان تندرو به دنبال کاهش مشارکتند تا پزشکیان پیروز نَشود
عباس عبدی: اصولگرایان تندرو به دنبال کاهش مشارکتند تا پزشکیان پیروز نَشود

عباس عبدی نوشت: ماجرای رخ داده در میزگرد اجتماعی و فرهنگی آقای دکتر پزشکیان که منجر به ترک میز گفت‌وگو از سوی آقای دکتر فاضلی شد، تاسف‌آور بود و فارغ از علل و پیامدهای آن، نشانه‌ای از خشم فروخفته در جامعه ایران بود که در بالاترین سطح رسانه‌ای رخ داد.

امام جمعه شیراز: رای دادن زمینه ساز ظهور امام زمان است
امام جمعه شیراز: رای دادن زمینه ساز ظهور امام زمان است

دژکام مدعی شد: این حکومت می‌خواهد زمینه ساز ظهور امام زمان (عج) باشد؛ رأی دادن قدم اول است و در گام دوم باید بین شش نفری که صلاحیت آنها برای حضور در انتخابات تأیید شده بگردیم و ببینم رویکرد کدامیک از آنها به عدالت نزدیکتر است و عادل را به میدان بفرستیم؛ عدالت شرط مهم این انتخاب است.

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است