کد خبر : 298457
انتشار : ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - 23:08
دسته‌بندی : اصفهان
چاپ

عضو شورای شهر اصفهان:

شهرداری اصفهان گزارشی از حسابرسی شرکت قند ارائه دهد

رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی ورزشی شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: گزارشی از سوی شهرداری در خصوص حسابرسی این شرکت قند طی سال‌های گذشته به شورا ارائه شود.

شهرداری اصفهان گزارشی از حسابرسی شرکت قند ارائه دهد

به گزارش سایت خبری مدارا؛ حجت الاسلام منوچهر مهروی پور صبح یکشنبه در صحن علنی شورای شهر اصفهان اظهار کرد: مطابق با قانون شوراها یکی از وظایف عضو شورا نظارت بر مصوبات و دقت بر عملکردهاست، در همین راستا به تذکر دو جلسه قبل در خصوص شرکت قند نقش جهان اشاره می‌کنم.

به نوشته مهر؛ وی ادامه داد: درخواست بنده این بود که شبهات به جهت تبیین پاسخ داده شود که این موضوع را مجدداً تکرار و درخواست می‌کنم گزارشی از سوی شهرداری در خصوص حسابرسی این شرکت طی سال‌های گذشته به شورا ارائه شود.

رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی ورزشی شورای اسلامی شهر اصفهان با بیان اینکه در خصوص میزان تحقق بودجه ۱۴۰۲ رقمی بین ۷۰ تا ۸۰ درصد اعلام شد، گفت: شاهد هستیم که برخی هزینه‌ها هنوز پرداخت نشده از جمله هزینه قرارداد اتوبوس، برخی بدهی‌ها به سازمان‌های وابسته مانند خدمات موتوری، سازمان فرهنگی و… سوال این است که آیا اتفاق خاصی افتاده که هزینه‌ها پرداخت نمی‌شود یا اینکه درآمدها واقعی نیست و غیرنقدی است و یا اینکه تخصیص غیر اولویت‌دار داشته‌ایم؟

اخبار مرتبط:
افتتاح نیروگاه خورشیدی یک مگاواتی در نایین
افتتاح نیروگاه خورشیدی یک مگاواتی در نایین

مدیرعامل شرکت توزیع برق استان اصفهان گفت: نیروگاه خورشیدی یک مگاواتی با سرمایه‌گذاری ۲۷۰ میلیارد ریالی در شهرستان نایین افتتاح شد که در این طرح ۲۰۵۰ پنل خورشیدی ۵۵۰ واتی به کار رفته است.

اعتبارات ملی برای اجرای طرح‌های آبخیزداری اصفهان تخصیص یابد
اعتبارات ملی برای اجرای طرح‌های آبخیزداری اصفهان تخصیص یابد

مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: اعتبارات ملی برای اجرای طرح‌های آبخیزداری اصفهان و مطالعات اراضی باقیمانده استان تخصیص یابد.

اعتبارات دستگاه های اجرایی اصفهان در ۶ پروژه هزینه می‌شود
اعتبارات دستگاه های اجرایی اصفهان در ۶ پروژه هزینه می‌شود

مدیرکل دفتر امور هماهنگی سرمایه گذاری و اشتغال استانداری اصفهان گفت: اعتبارات پژوهشی دستگاه‌های اجرایی استان اصفهان در ۶ پروژه هزینه می‌شود.

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است