کد خبر : 298453
انتشار : ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - 23:02
دسته‌بندی : اصفهان
چاپ

عضو شورای شهر اصفهان:

متولی‌گری بازار و میدان امام علی(ع) مشخص شود

رئیس کمیسیون حقوقی، برنامه ریزی و پایش مصوبات شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: مقرر شد که برای متولی‌گری این میدان و بازار اقداماتی انجام شود.

متولی‌گری بازار و میدان امام علی(ع) مشخص شود

به گزارش سایت خبری مداراغ رسول میرباقری در صحن علنی شورای شهر اصفهان با اشاره به نتایج تذکر پیرامون میدان امام علی (ع) اظهار کرد: در جلسه‌ای که برگزار شد مقرر شد که برای متولی‌گری این میدان و بازار اقداماتی انجام شود.

به نوشته مهر؛ وی افزود: همچنین در شب‌های اخیر اقدام خوبی در میدان امام علی (ع) انجام گرفت و رویداد اجتماعی و فرهنگی به مناسبت ولادت امام رضا (ع) در این میدان با حضور پرشور اقشار مختلف برگزار شد که جای تقدیر و تشکر از سازمان فرهنگی و شهرداری منطقه ۳ دارد. امیدواریم این میدان جایگاه خود را پیدا کند و آسیب‌های موجود هرچه زودتر برطرف شود.

رئیس کمیسیون عمران، معماری، شهرسازی و بافت تاریخی شورای اسلامی شهر اصفهان با تقدیر از تشکیل کانون خادم یاری در پایانه‌های اصفهان و بدرقه زائران امام رضا (ع) گفت: در دهه کرامت رویدادهای بسیاری در جای جای شهر اصفهان اجرا شد که نشان دهنده عشق و محبت مردم شهر به اهل بیت علیهم السلام است.

وی افزود: هفته گذشته در خصوص بافت تاریخی تذکر دادیم و در این هفته سه رویداد مهم انجام شد که نخستین آن مجمع شهرهای تاریخی ایران بود. بنا شد دبیرخانه شهرهای تاریخی ایران در اصفهان به صورت دائمی راه اندازی شود.

میرباقری با اشاره به آغاز مرمت کارخانه ریسباف گفت: امیدوارم با تصمیم جدی شورا و مدیریت شهری، ناحیه تاریخی منطقه ۳ و ۱ را مستقر کنیم و اتفاقات ناگوار پیرامون بافت تاریخی این مناطق به خوبی مدیریت شود.

عدم واگذاری امور مردم و شهرداری به سازمان نظام مهندسی

همچنین احمدرضا مصور صبح یکشنبه در صحن علنی شورای شهر اصفهان اظهار کرد: سال ۱۴۰۱ شهرداری و سازمان نظام مهندسی تفاهم نامه‌ای امضا کردند که ۶ بند اصلی دارد، شهرداری یک بند مربوط به وظایف خود را اجرا کرده اما نظام مهندسی مابقی آن را اجرا نکرده است.

وی افزود: قرار نیست برای تقویت مجموعه‌ای به نام نظام مهندسی، همه امور مردم و شهرداری را به این بخش واگذار کنیم.

رئیس کمیسیون حقوقی، برنامه‌ریزی و پایش مصوبات شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: دلیلی ندارد از جایی که به مردم کمک نمی‌شود بار اضافی نیز به دوش آن‌ها تحمیل کنیم، از سوی دیگر خدماتی که لازم است داده نمی‌شود و خواهش می‌کنم این موضوع از سوی شهرداری دنبال شود زیرا تفاهم نامه‌ای که به نفع مردم نباشد نتیجه‌ای نخواهد داشت.

اخبار مرتبط:
افتتاح نیروگاه خورشیدی یک مگاواتی در نایین
افتتاح نیروگاه خورشیدی یک مگاواتی در نایین

مدیرعامل شرکت توزیع برق استان اصفهان گفت: نیروگاه خورشیدی یک مگاواتی با سرمایه‌گذاری ۲۷۰ میلیارد ریالی در شهرستان نایین افتتاح شد که در این طرح ۲۰۵۰ پنل خورشیدی ۵۵۰ واتی به کار رفته است.

اعتبارات ملی برای اجرای طرح‌های آبخیزداری اصفهان تخصیص یابد
اعتبارات ملی برای اجرای طرح‌های آبخیزداری اصفهان تخصیص یابد

مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: اعتبارات ملی برای اجرای طرح‌های آبخیزداری اصفهان و مطالعات اراضی باقیمانده استان تخصیص یابد.

اعتبارات دستگاه های اجرایی اصفهان در ۶ پروژه هزینه می‌شود
اعتبارات دستگاه های اجرایی اصفهان در ۶ پروژه هزینه می‌شود

مدیرکل دفتر امور هماهنگی سرمایه گذاری و اشتغال استانداری اصفهان گفت: اعتبارات پژوهشی دستگاه‌های اجرایی استان اصفهان در ۶ پروژه هزینه می‌شود.

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است