کد خبر : 294407
انتشار : ۱۴۰۳/۰۲/۰۴ - 05:17
دسته‌بندی : اصفهان
چاپ

مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان خبر داد؛

تکرار شکستگی لوله در خیابان میر / محدودیت ترافیکی اعمال شد

مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان از تکرار حادثه شکستگی لوله در خیابان میر اصفهان خبر داد.

تکرار شکستگی لوله در خیابان میر / محدودیت ترافیکی اعمال شد

به گزارش سایت خبری مدارا؛ منصور شیشه فروش در جمع خبرنگاران با اشاره به حادثه شکستگی لوله در خیابان میر اصفهان اظهار کرد: اخیراً تعداد حوادث شکستگی لوله آب و فاضلاب در این خیابان رو به افزایش است و طی یک هفته سه مورد حادثه در این خیابان گزارش شده است.

به نوشته مهر؛ وی با بیان اینکه این حادثه در مقطع پایین پل و به علت نشت آب و فرونشست زمین اتفاق افتاده است، تصریح کرد: تیم فنی و حوادث شرکت آب و فاضلاب به محل اعزام و ضمن انجام حفاری و پایش خطوط لوله از لحاظ نشت یابی نسبت به ایمن سازی و پر سازی محل اقدام نمودند و توسط پلیس راهور اقدامات ترافیکی انجام شد.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان با بیان اینکه عملیات نشت یابی خطوط لوله آب شرب در محور خیابان فردا هم انجام خواهد شد، اضافه کرد: با توجه به تعدد وقوع حوادث شکستگی شبکه آب درامتداد خط لوله مقرر شد پس از نشت یابی عملیات تعویض خطوط لوله فرسوده آب و فاضلاب انجام شود.

وی با بیان اینکه به دلیل شرایط فرونشست زمین حوادث شکستگی شبکه‌های آب و فاضلاب طی چند سال اخیر افزایش یافته است، افزود: در سال گذشته بیش از ۳۰ مورد حادثه و در سال جاری تا کنون ۱۲ حادثه گزارش شده است.

شیشه فروش تصریح کرد: از جمله حوادث سال گذشته می‌توان به نشست خیابان و شکستگی شبکه فاضلاب در محور اتوبان شهید آقابابایی و نیز خیابان شهیدان کاظمی اشاره کرد.

وی با بیان اینکه ۳۰۰ کیلومتر کیلومتر از شبکه‌های فاضلاب شهر اصفهان فرسوده و ۳۰ کیلومتر از شبکه‌ها در شرایط بحرانی از لحاظ فرسودگی قرار دارد، افزود: ضروری است که وزارت نیرو برای مدیریت و بهبود این شرایط برنامه‌ریزی فوری داشته باشد.

اخبار مرتبط:
شهریه مدارس غیردولتی استان اصفهان تیرماه اعلام می‌شود
شهریه مدارس غیردولتی استان اصفهان تیرماه اعلام می‌شود

رییس اداره مدارس غیردولتی اداره کل آموزش و پرورش اصفهان گفت: تا تیرماه که نرخ شهریه جدید به طور رسمی اعلام نشده مبنای توافقات مالی مدارس غیر دولتی استان، شهریه ثابت سال گذشته است.

۷ فقره زمین خواری در اصفهان کشف شد
۷ فقره زمین خواری در اصفهان کشف شد

فرمانده انتظامی استان اصفهان از آزاد سازی ۹۴۷ میلیارد ریال زمین تصرف شده با اجرای طرح مبارزه با زمین خواری توسط مأموران پلیس امنیت اقتصادی این فرماندهی خبر داد.

۱۸۵ کیلوگرم تریاک در اصفهان کشف شد
۱۸۵ کیلوگرم تریاک در اصفهان کشف شد

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی استان اصفهان از توقیف یک دستگاه کامیون و کشف ۱۸۵ کیلو تریاک و دستگیری یک سوداگر مرگ در عملیات مأموران این پلیس خبر داد.

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است