کد خبر : 286433
انتشار : ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - 16:17
دسته‌بندی : برگزیده ها، سیاسی
چاپ

صادق محصولی: تضعیف رئیسی، تضعیف نظام است

صادق محصولی با تاکید بر اینکه جبهه پایداری هیچگاه به سمت سکولاریسم نخواهد رفت، تاکید کرد: انتخابات در ایران با گرایش‌ها و سلایق مختلف صورت می‌گیرد و اثر وضعی آن، اصلاح حکمرانی و رفع مشکلات در اداره کشور است.

صادق محصولی: تضعیف رئیسی، تضعیف نظام است

به گزارش سایت خبری مدارا؛ انتخاب نوشت: صادق محصولی در نشست خبری با بیان اینکه مردم‌سالاری دینی در ایران امری تزیینی نیست بلکه واقعی است، گفت: این خلاف لیبرال دموکراسی در جهان است که مثلاً در آمریکا هرگز حاکمیت را از دست دو حزب خارج نکرده است.

وی افزود: مردم‌سالاری دینی در ایران امری واقعی است. انتخابات دموکراتیک و آزاد در ایران محصول جمهوری اسلامی است. برخی جریانات در عین اینکه مدعی تبعیت از خط امام هستند، اما با رفتار و گفتارشان مانع مشارکت بیشتر مردم در موضوعاتی مثل انتخابات می‌شوند.

محصولی با تاکید بر اینکه جبهه پایداری هیچگاه به سمت سکولاریسم نخواهد رفت، تاکید کرد: انتخابات در ایران با گرایش‌ها و سلایق مختلف صورت می‌گیرد و اثر وضعی آن، اصلاح حکمرانی و رفع مشکلات در اداره کشور است.

دبیر کل جبهه پایداری یادآور شد: جبهه پایداری تضعیف هر کدام از قوا را گناه نابخشودنی و تضعیف دولت را تضعیف نظام می داند.

وی با بیان اینکه وحدت جبهه پایداری با شورای ائتلاف، به این معنی نیست که این دو گروه یکی شدند، افزود: ما هردو با اغماض از اختلافات و توجه به مشترکات، می‌خواهیم نسیم وحدت را به جامعه القا کنیم.

دبیر کل جبهه پایداری تاکید کرد: در گذشته هم بارها با این دوستان وحدت کردیم و هرچقدر جلوتر آمدیم، به مشترکات نزدیک‌تر شدیم و به جای سهمیه‌بندی، به شایسته محوری قائل هستیم.

محصولی با بیان اینکه جبهه پایداری تحزب را برای کادرسازی و پرورش حکمرانان جوان لازم می‌داند، اظهار کرد: ما انتخابات را از آن توده مردم می‌دانیم. این جبهه انتخابات را مردم‌بنیاد و مردم‌گرا می‌خواهد چون به قول امام خامنه‌ای مشروعیت و مقبولیت جمهوری اسلامی بسته به حضور و مشارکت مردم در انتخابات است.

اخبار مرتبط:
روزنامه دولت: عملکرد روحانی در شورایعالی امنیت ملی افتضاح بود؛ عملکرد رئیسی عالی است
روزنامه دولت: عملکرد روحانی در شورایعالی امنیت ملی افتضاح بود؛ عملکرد رئیسی عالی است

روزنامه ایران با تعریف و تمجید از عملکرد رئیسی در شورای عالی امنیت ملی به حسن روحانی حمله کرده است!

فضائلی: در حوزه حجاب کار‌های بی‌قاعده نباید صورت بگیرد
فضائلی: در حوزه حجاب کار‌های بی‌قاعده نباید صورت بگیرد

عضو دفتر حفظ و نشر آثار رهبر انقلاب گفت: به تازگی برخی مسؤولان به دلیل کار‌های بی‌قاعده در حوزه حجاب تذکر دریافت کرده‌اند.

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است