کد خبر : 285113
انتشار : ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - 18:00
دسته‌بندی : سیاسی
چاپ

امام جمعه اهواز: حداقل هر خانواده باید چهار یا پنج فرزند داشته باشد

موسوی فرد، امام جمعه اهواز در مورد فرزندآوری گفت: حداقل هر خانواده باید چهار یا پنج فرزند داشته باشد چرا که سخت‌ترین جنگ در آینده، مسئله جمعیت است.

امام جمعه اهواز: حداقل هر خانواده باید چهار یا پنج فرزند داشته باشد
به گزارش سایت خبری مدارا؛ ایرنا نوشت: امام جمعه اهواز بر لزوم مشارکت حداکثری مردم در انتخابات تاکید کرد و گفت: حضور پرشور مردم در انتخابات، تقویت نظام جمهوری اسلامی را به همراه دارد و نقشه‌های دشمن را خنثی می‌کند.
حجت الاسلام والمسلمین سیدمحمدنبی موسوی فرد در آیین سیاسی عبادی نماز جمعه اهواز افزود: ما باید در برابر تبلیغات دشمنان استوار بوده و در مسیر درست که همان فرمایشات مقام معظم رهبری است، گام برداریم.
وی خطاب به نمازگزاران بیان کرد: باید به جای قوم گرایی به افراد نخبه و پرتوان رای داد چراکه دلیل جلوتر بودن برخی استان‌ها از خوزستان، انتخاب افراد نخبه است.
نماینده ولی فقیه در خوزستان گفت: کسانی که با گرفتن پول، رای خود را به صندوق می‌اندازند در واقع به استان و کشور خود خیانت کرده‌اند همچنین به نامزدی که دست به چنین کاری می زند، نباید رای داد.
وی به بخشی از ویژگی‌های نامزد اصلح از دید رهبر معظم انقلاب اشاره کرد و افزود: یک‌ نماینده اصلح باید قوی و کارآمد، شجاع در عمل، خستگی ناپذیر، مطلع از نیازهای جامعه، بصیر و با برنامه، پایبند به اقتصاد مقاومتی، استکبارستیز و به دور از اشرافی گری باشد.
حجت الاسلام والمسلمین موسوی فرد اظهارکرد: نماینده باید با بی عدالتی مبارزه کنه و در جهت پیشرفت کشور به دور از منفعت‌های شخصی و حزبی گام بردارد.
وی نپرداختن رشوه را از دیگر خصوصیات نامزد اصلح عنوان کرد و افزود: اینکه برخی از نامزدها به اطرافیان خود قول مسئولیت می‌دهند، متضاد با بیانات رهبری درخصوص عزل و نصب‌ها است همچنین تمامی نامزدها باید از تبلیغات گسترده خودداری کنند.
خطیب جمعه اهواز با بیان اینکه یک نماینده پس از رای آوردن در انتخابات باید به دنبال مشکلات مردم باشد نه اینکه همه چیز را فراموش کند، گفت: ما در انتخابات شرکت می کنیم به دلیل اینکه انقلاب از آن ما است و انتخابات تنها راه اصلاح کشور است.
وی افزود: دشمن تلاش می‌کند که مردم را از انقلاب جدا کند ولی به حول قوه الهی به قله نزدیک هستیم و آثار آن را به زودی خواهیم دید.
حجت الاسلام موسوی فرد در ادامه به موضوع حجاب اشاره کرد و گفت: همه ما نسبت به حجاب مسئول بوده و باید این موضوع در کف خیابان‌ها تذکر داده شود؛ متاسفانه مسئله حجاب در اکثر ادارات و آموزش و پرورش ما رعایت نمی‌شود.
نماینده ولی فقیه در خوزستان در مورد فرزندآوری گفت: حداقل هر خانواده باید چهار یا پنج فرزند داشته باشد چرا که سخت‌ترین جنگ در آینده، مسئله جمعیت است.
وی با بیان اینکه مرگ بدون معرفت امام زمان (عج) مرگ جاهلانه است، افزود: باید در محیط خانواده به گونه ای تلاش کرد که با دست پُر به نزد خداوند برویم و محصول خود را در آن دنیا برداشت کنیم.
اخبار مرتبط:
انتقاد روزنامه دولت به کریمی‌قدوسی؛ چرا برای کشور هزینه تراشی می‌کنید؟ / ادعای شما جز آسیب، ثمری ندارد
انتقاد روزنامه دولت به کریمی‌قدوسی؛ چرا برای کشور هزینه تراشی می‌کنید؟ / ادعای شما جز آسیب، ثمری ندارد

روزنامه ایران نوشت: کریمی قدوسی، عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی، در اظهاراتی دو پهلو مدعی شده است که در صورت صدور اذن تا انجام اولین آزمایش یک هفته فاصله می‌باشد. این درحالی است که رژیم صهیونیستی، امریکا و کشورهای غربی به دنبال متهم کردن ایران هستند و با توجه به رویارویی اخیر ایران و رژیم صهیونیستی، این تلاش‌ها بیشتر هم شده است.

گروسی: ایران چند هفته با ساختن بمب اتم فاصله دارد / اما معنی این حرف این نیست که ایران سلاح اتمی دارد
گروسی: ایران چند هفته با ساختن بمب اتم فاصله دارد / اما معنی این حرف این نیست که ایران سلاح اتمی دارد

مدیرکل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی در گفت‌وگویی با اشاره به این که قصد دارد به زودی به ایران سفر کند، خواستار همکاری بیشتر ایران با آژانس شد.

امیرعبداللهیان: اتحادیه اروپا باید اسرائیل را تحریم کند نه جمهوری اسلامی را
امیرعبداللهیان: اتحادیه اروپا باید اسرائیل را تحریم کند نه جمهوری اسلامی را

حسین امیرعبداللهیان، وزیر امور خارجه در واکنش به تصمیم اتحادیه اروپا برای وضع تحریم علیه ایران در حساب رسمی خود در ایکس نوشت: مایه تأسف است که اتحادیه اروپا در ایجاد محدودیت غیرقانونی بیشتر علیه ایران سریع تصمیم می‌گیرد، فقط به این دلیل که ایران از حقش برای دفاع از خود در برابر تجاوزات گستاخانه رژیم اسرائیل استفاده کرده است.

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است