کد خبر : 284897
انتشار : ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - 13:10
دسته‌بندی : اجتماعی
چاپ

نامزدم راضی به ازدواج نبود، کُشتمش!

ساعت ۱۲ شامگاه چهارشنبه ۲۵ بهمن‌ماه قتل دختری جوان داخل یک خودروی پراید به بازپرس گزارش شد.

نامزدم راضی به ازدواج نبود، کُشتمش!

به گزارش سایت خبری مدارا؛ ساعت ۱۲ شامگاه چهارشنبه ۲۵ بهمن‌ماه قتل دختری جوان داخل یک خودروی پراید به بازپرس گزارش شد.

به دنبال این خبر تیم جنایی راهی محل شده و جسد دختر جوان را روی صندلی شاگرد در حالی پیدا کردند که با ۵ ضربه چاقو کشته شده بود.

نامزد او روی صندلی راننده نشسته اما زخمی بود و به سختی نفس می‌کشید.

پسر جوان به بیمارستان منتقل شد و برادر او که موضوع را به پلیس خبر داده بود در تحقیقات گفت: نازنین دخترخاله‌ام بود. او از ۶ سال قبل با برادرم عقد کرد. آنها به مناسبت شب ولنتاین با هم بیرون رفته بودند که برادرم تماس گرفت و از من خواست خودم را به او برسانم، من هم خودروی همسایه‌مان را قرض گرفتم و خودم را به موقعیتی که او برایم ارسال کرده بود رساندم. به مقصد که رسیدم با بدن نیمه‌جان برادرم داخل خودرو و دخترخاله‌ام که با چندین ضربه چاقو به قتل رسیده بود مواجه شدم.

تحقیقات در این خصوص ادامه داشت تا اینکه پسر جوان پس از بهبودی راز این جنایت تلخ را برملا کرد: ۶ سال قبل با دخترخاله‌ام نامزد کردم اما خانواده خاله‌ام به بهانه‌های مختلف اجازه ازدواج نمی‌دادند. اوایل می‌گفتند ابتدا باید برادر بزرگ‌ترش ازدواج کند. پس از مدتی هم که راضی به ازدواج ما شدند، هر بار یکی از فامیل نزدیک فوت می‌کرد و ازدواج ما عقب می‌افتاد. همین تأخیرها باعث شده بود بین من و نازنین اختلاف پیش بیاید و او دیگر این اواخر راضی به ازدواج با من نبود.

او ادامه داد: شب حادثه چاقوی دسته زردی را تهیه کردم و با نامزدم قرار گذاشتم. می‌خواستم او را متقاعد کنم که با هم ازدواج کنیم، برای اینکه او را دوست داشتم. آن شب ماشین دوستم را قرض گرفتم و به دنبال نازنین رفتم، داخل ماشین با او صحبت کردم اما او حرف از جدایی می‌زد. سر همین موضوع دعوایمان شد و من از روی عصبانیت چاقوی دسته زرد را بیرون آوردم و گفتم اگر قبول نکنی تو را می‌کشم. او حرفم را جدی نگرفت اما من او را زدم. بعد هم با چاقو چند ضربه به خودم زدم و سه ضربه دیگر به او زدم. حس می‌کردم آخرین لحظات زندگی‌ام را سپری می‌کنم به همین دلیل به برادرم زنگ زدم و موقعیتم را برای او ارسال کردم تا بتواند ما را پیدا کند.

در این پرونده، بازپرس شعبه یازدهم دادسرای امور جنایی تهران به اتهام مباشرت در قتل برای پسر جوان قرار بازداشت موقت صادر کرد و متهم در اختیار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی قرار گرفت.

اخبار مرتبط:
اگر شهروندان هم مانند آقای صدیقی عذرخواهی کنند برایشان پرونده قضایی تشکیل نمی‌شود؟
اگر شهروندان هم مانند آقای صدیقی عذرخواهی کنند برایشان پرونده قضایی تشکیل نمی‌شود؟

چنانچه شهروندی از طریقی غیر‌قانونی ملک یا مالی را تحصیل کند و به محض کشف موضوع ابتدا مدعی شود امضای وی جعل شده و سپس مشخص شود این ادعا کذب بوده و سند توسط همین شهروند امضا شده، اقدام به عذرخواهی و سپس مال تحصیل شده از طریق غیر‌قانونی را مسترد کند، بدون تشکیل پرونده‌‌ قضایی و تفهیم اتهام، قضیه مرتفع می‌شود؟

فعال شدن گشت ارشاد در میدان ونک I ببینید
فعال شدن گشت ارشاد در میدان ونک I ببینید

تصویری از فعال شدن گشت ارشاد در میدان ونک در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده است.

دختر و همسر عابدزاده به خاطر کشف حجاب بازداشت شدند
دختر و همسر عابدزاده به خاطر کشف حجاب بازداشت شدند

خانم لطیفیان همسر و نگار عابدزاده دختر احمدرضا عابدزاده بعدازظهر امروز به دلیل کشف حجاب در یکی از خیابان های شمال شهر تهران مورد تذکر ماموران طرح عفاف و حجاب قرار گرفته و سپس بازداشت شدند.

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است