کد خبر : 284758
انتشار : ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - 18:05
دسته‌بندی : برگزیده ها، سیاسی
چاپ

خضریان: جبهه پایداری احتمالاً لیست جداگانه‌ می‌دهد

عضو شورای مرکزی جبهه پایداری انقلاب اسلامی با بیان اینکه از امشب بررسی کاندیدا‌های جبهه پایداری در تهران شروع می‌شود، گفت که جبهه پایداری در صورت نرسیدن به وحدت با سایر گروه‌های انقلاب اسلامی لیست ۳۰ نفره جداگانه‌ای در تهران منتشر خواهد کرد.

خضریان: جبهه پایداری احتمالاً لیست جداگانه‌ می‌دهد

به گزارش سایت خبری مدارا؛ ایسنا: عضو شورای مرکزی جبهه پایداری انقلاب اسلامی با بیان اینکه از امشب بررسی کاندیدا‌های جبهه پایداری در تهران شروع می‌شود، گفت که جبهه پایداری در صورت نرسیدن به وحدت با سایر گروه‌های انقلاب اسلامی لیست ۳۰ نفره جداگانه‌ای در تهران منتشر خواهد کرد.

علی خضریان در نمایشگاه رسانه‌های ایران در گفت‌وگویی اظهار کرد: جبهه پایداری ارزیابی نامزد‌های انتخابات در تهران و در سراسر کشور را بر مبنای شاخص‌ها به پایان رسانده و انتشار لیست‌های مورد حمایت جبهه پایداری در کشور از روز گذشته آغاز و به مرور طی روز‌های آینده در همه استان‌ها منتشر می‌شوند.

وی ادامه داد: درباره تهران نیز، از شب گذشته در جلسه شورای مرکزی جبهه پایداری، بررسی کاندیدا‌های جبهه پایداری که بر مبنای شاخص‌های اعلام شده مورد مصاحبه قرار گرفتند، شروع شده و ان‌شاءالله در جلسه امروز عصر ادامه می‌یابد.

خضریان در عین حال گفت: البته این به معنای ارائه لیست جداگانه از سوی جبهه پایداری در تهران نیست. بلکه بدان معناست که هم ما کاندیدا‌های مدنظرمان را بر اساس شاخص‌ها تعیین کرده و همزمان گفتگو برای رسیدن به وحدت با سایر گروه‌های انقلابی را پیگیری می‌کنیم و هم لیست ۳۰ نفره جبهه پایداری را آماده می‌کنیم.

اخبار مرتبط:
روزنامه دولت: عملکرد روحانی در شورایعالی امنیت ملی افتضاح بود؛ عملکرد رئیسی عالی است
روزنامه دولت: عملکرد روحانی در شورایعالی امنیت ملی افتضاح بود؛ عملکرد رئیسی عالی است

روزنامه ایران با تعریف و تمجید از عملکرد رئیسی در شورای عالی امنیت ملی به حسن روحانی حمله کرده است!

فضائلی: در حوزه حجاب کار‌های بی‌قاعده نباید صورت بگیرد
فضائلی: در حوزه حجاب کار‌های بی‌قاعده نباید صورت بگیرد

عضو دفتر حفظ و نشر آثار رهبر انقلاب گفت: به تازگی برخی مسؤولان به دلیل کار‌های بی‌قاعده در حوزه حجاب تذکر دریافت کرده‌اند.

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است