کد خبر : 284693
انتشار : ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - 10:55
دسته‌بندی : سیاسی
چاپ

رائفی‌پور: هر کسی که می‌خواهد عضو حزب ما شود باید جلوی دوربین قسم بخورد / جیبم بسته اما دهانم باز است

دبیرکل جبهه صبح ایران گفت: برای عضویت در جبهه صبح ایران کسانی را قبول می‌کنیم که تعهدنامه ما را امضا کنند و جلوی دوربین بنشینند و سوگند بخورند. چنانچه آنهایی که خود را رقیب ما می‌دانند، تعهدنامه ما را امضا کنند، احتمال آنکه کاندیدای آنها در لیست ما هم حضور داشته باشد، وجود دارد.

رائفی‌پور: هر کسی که می‌خواهد عضو حزب ما شود باید جلوی دوربین قسم بخورد / جیبم بسته اما دهانم باز است

به گزارش سایت خبری مدارا؛ ایرنا نوشت: علی‌اکبر رائفی‌پور روز گذشته در جمع خبرنگاران نکاتی پیرامون قالیباف و حضورش در انتخابات مجلس مطرح کرد.

بخش هایی از صحبت های او را بخوانید؛

*برای عضویت در جبهه صبح ایران کسانی را قبول می‌کنیم که تعهدنامه ما را امضا کنند و جلوی دوربین بنشینند و سوگند بخورند. چنانچه آنهایی که خود را رقیب ما می‌دانند، تعهدنامه ما را امضا کنند، احتمال آنکه کاندیدای آنها در لیست ما هم حضور داشته باشد، وجود دارد.

* اینکه به افرادی قدرت بدهیم اما نظارت نکنیم این منشا فساد است، شورای ائتلاف بیش از ۱۰۰ نفر را به مجلس فرستاد، آیا بر عملکرد این افراد نظارت کرد؟

* امروز شبهه‌ای در مورد خانواده یک مسئول مطرح شده و برای مردم سوال بوجود آمده، نباید پاسخ داد! بیایید اعلام برائت کنید و پاسخگو باشید.

*من فقط یک سوال کردم که شفافیت چه شد؟ به جای پاسخ دادن در مقابل کنش‌گری ما گفتند که عده‌ای فضای سیاسی کشور را مبتذل کرده‌اند، ۴ سال سکوت کردیم الان باید به ما بگوئید کاسبان شفافیت! ما سیاه نمایی کردیم! یک سوال کردیم به ما اتهام فرقه و نفوذی زدند، اتهامات را ادامه دهید سوالات ما ادامه دارد.

*به ما می‌گویند کاسبان شفافیت؛ چهار سال سکوت کردیم و شما را همراهی کردیم، حالا کاسب شفافیت هستیم؟

*آقای قالیباف گفت که خرمشهرها در راه است، من توئیت زدیم اولین خرمشهر، شفافیت آرا است، «بسم الله»

*مسئله پسر آقای قالیباف را بنده افشا نکردم، اسناد مربوط به این تراول‌ها ماه گذشته به دست من رسید، من هم از مشاور آقای قالیباف سوال کردم، بنده از مشاوران دولت قبل هم سوال می‌پرسیدم، فقط باید از اصلاح‌طلبان سوال پرسید! باید به سوالاتی که در جامعه مطرح می‌شود پاسخ داد.

توضیح می‌خواهیم، در عصری که پول و اسکناس، گیر نمی‌آید ۳ هزار قطعه تراول ۱۰۰ هزار تومانی را چطور گرفته‌اید و کجا خرج کرده‌اید؟ چرا تراول؟ یکی از مردم تماس گرفته با سازمان امور مالیاتی و پرسیده این کار مصداق پول شویی هست یا نه؟ که جواب دادند «بله».

*من مدارک را انتقال دادم، کسی که رشوه داده خودش اعتراف کرده است.

*چای دبش وقتی اعلام شد، حکم دادگاه آمده بود؟ ۱۴۰ سکه هم همین طور، بعد از اعلام ۱۴۰ سکه مجلس وارد شد، بعد از آن هم دادستانی زنگ زد و اسناد و مدارک را گرفت.

*«تاجگردون» در همین مجلس اعتبار نامه اش رد شد الان تایید صلاحیت شده است، استانداردهای شورای نگهبان چند گانه است؟ مبنای آن چیست؟

*در مورد وام، یک کارمند مرکز پژوهش ها وامی در اختیارش قرار گرفت و من اسمی نبردم و گفتم که یکی از دوستان همراه من بوده است و الان گویا وامدار شده است. فردی وامی گرفته که نتوانسته پس بدهد.

*حساب کسی که پاک است از محاسبه باکی ندارد، جیبم بسته است دهانم باز است در مقایسه با چیزهایی که می دانم چیزی نگرفتم.

اخبار مرتبط:
روزنامه دولت: عملکرد روحانی در شورایعالی امنیت ملی افتضاح بود؛ عملکرد رئیسی عالی است
روزنامه دولت: عملکرد روحانی در شورایعالی امنیت ملی افتضاح بود؛ عملکرد رئیسی عالی است

روزنامه ایران با تعریف و تمجید از عملکرد رئیسی در شورای عالی امنیت ملی به حسن روحانی حمله کرده است!

فضائلی: در حوزه حجاب کار‌های بی‌قاعده نباید صورت بگیرد
فضائلی: در حوزه حجاب کار‌های بی‌قاعده نباید صورت بگیرد

عضو دفتر حفظ و نشر آثار رهبر انقلاب گفت: به تازگی برخی مسؤولان به دلیل کار‌های بی‌قاعده در حوزه حجاب تذکر دریافت کرده‌اند.

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است