کد خبر : 284616
انتشار : ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - 20:31
دسته‌بندی : برگزیده ها، سیاسی
چاپ

چه کسانی در لیست صدای ملت علی مطهری هستند؟

عضو حزب صدای ملت با بیان اینکه علی مطهری به عنوان سرلیست این حزب، اختیار دارد نسبت به جابجایی اسامی در فهرست نهایی اقدام کند، گفت: هیچ یک از افرادی که با صدای ملت همکاری می‌کنند، حذف نشده‌اند.

چه کسانی در لیست صدای ملت علی مطهری هستند؟

به گزارش سایت خبری مدارا؛ ایرنا نوشت: سید محمدجواد بطحایی روز سه‌شنبه با حضور در غرفه خبرگزاری جمهوری اسلامی در نمایشگاه رسانه‌هایی ایران درباره آخرین شرایط حزب صدای ملت اظهار کرد: این حزب برای انتخابات مجلس در حال تهیه نهایی فهرست است که ترکیبی از افراد اعتدالی و میانه روها و به شدت با تصمیمات هیجانی مخالف هستند.

بنابر گزارش ایرنا، وی ادامه داد: این حزب پیگیر مصالح ملی نظام اسلامی بوده و اجازه نخواهند داد با تصمیمات ناپخته، مصالح ملی کشور دچار خطر شود.

وزیر اسبق آموزش و پرورش در دولت دوازدهم افزود: بر اساس توافقی که در هیات مرکزی صدای ملت با گروه‌هایی که با این حزب سیاسی مشارکت دارند انجام شده، علی مطهری به عنوان سرلیست این حزب، اختیار دارد نسبت به جابه جایی جایگاه اسامی در فهرست نهایی اقدام کند.

اسامی نامزدهای انتخابات مجلس در تهران منتشر شد

بطحایی ادامه داد: البته در اجرای فرآیند کار تا امروز اتفاق خاصی رخ نداده و آقای مطهری هیچ فردی از حزب کارگزاران، اعتدال توسعه، اعتماد ملی، ندای ایرانیان و جریان عقلانیت که با صدای ملت همکاری می‌کنند را حذف نکرده است.

وی با بیان اینکه فردا چهارشنبه – دوم اسفندماه – در جلسه‌ای با نامزدهایی صدای ملت، چیدمان نهایی فهرست مشخص خواهد شد، تصریح کرد: یکی از مسائلی مورد مناقشه در گروه‌های ذیربط در این فهرست، چیدمان لیست است. البته این اختلاف جزئی بوده و جدی نیست.

این فعال سیاسی اصلاح طلب یادآورشد: این احتمال وجود دارد که لیست فرهنگیان که بیش از هزار و ۷۰۰ فرهنگی در آن نامزد هستند با صدای ملت ائتلاف کنند تا لیست ۳۰ نفره تهران و همچنین برای تمام کشور توسط صدای ملت نهایی شود.

بطحایی درباره اینکه در فهرست صدای ملت آیا وزرای سابق هم حضور دارند، خاطرنشان کرد: وزرای سابق در این لیست حضور ندارند ولی از نمایندگان ادوار و اعضای سابق شورای شهر تهران در آن فعال هستند و در لیست ۳۰ نفره صدای ملت قرار است شرایط موجود جامعه، مردم و بین الملل درک و فهم شود.

اخبار مرتبط:
ابراهیم فیاض: نتیجه تیترهای منفی و تلخ اشاعه افسردگی و اضطراب در جامعه است
ابراهیم فیاض: نتیجه تیترهای منفی و تلخ اشاعه افسردگی و اضطراب در جامعه است

جامعه‌شناس و تحلیلگر اصولگرا مدعی شد: وقتی مطالب آرامش بخش در کنار موضوعات انتقادی مطرح نشود و فقط مردم با یکسری تیترهای منفی و تلخ مواجه می شوند که نتیجه اش اشاعه افسردگی و اضطراب در جامعه خواهد بود.

نماینده مجلس: موشک‌های ما برای صلح است
نماینده مجلس: موشک‌های ما برای صلح است

آصفری گفت: غربی ها علاقمند نیستند بدون چراغ سبز آمریکا اقدامی انجام دهند. این پاسخ ایران می تواند صلح آمیز باشد. همواره گفتیم «موشک های ما برای صلح است»، امروز طرف مقابل متوجه قدرت موشک های ما شد و شلیک این موشک ها تأثیر مثبتی را در سیاست خارجی ما می تواند به دنبال داشته باشد.

ابراز رضایت روزنامه اصولگرا از حمایت خاتمی و روحانی از سپاه
ابراز رضایت روزنامه اصولگرا از حمایت خاتمی و روحانی از سپاه

روزنامه نزدیک به جریان قالیباف نوشت: هرچند که واکنش خاتمی نسبت به هم‌قطارانش با تأخیر مطرح شد؛ اما همین واکنش‌ها را می‌توان به‌عنوان مثالی در وحدت ملی ایران در مواجهه با برهه‌های سرنوشت‌ساز تعبیر کرد.  

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است