کد خبر : 284002
انتشار : ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - 04:20
دسته‌بندی : اصفهان
چاپ

وزیر کشور:

اعتبار تقویت حمل و نقل عمومی و احیای قنوات اصفهان تامین می‌شود

وزیر کشور گفت:تأمین اعتبار برای احیای قنوات و تقویت سیستم حمل‌ونقل عمومی اصفهان از جمله مصوباتی بود که به صورت موضوعی در اصفهان مطرح و در خصوص آنها تصمیم‌گیری شد.

اعتبار تقویت حمل و نقل عمومی و احیای قنوات اصفهان تامین می‌شود

به گزارش سایت خبری مدارا؛ احمد وحیدی ظهر جمعه در جریان سفر به اصفهان در جمع خبرنگاران اظهار کرد: هدف از سفر یک روزه به اصفهان دیدار با نمایندگان اقوام و اقشار مختلف مردمی استان اصفهان، حضور در همایش چهار هزار نفری مجریان انتخابات استان و بررسی مصوبات سفرهای پیشین بود.

وی ادامه داد: در دیدار با اقشار مختلف مردمی اصفهان در خصوص افزایش مشارکت و فراهم کردن زمینه‌های حضور پرشور مردم در انتخابات گفت‌وگو کردیم.

وزیر کشور عنوان کرد: همچنین در همایش مجریان انتخابات استان اصفهان شور و شعف بسیار خوبی وجود داشت که تحسین برانگیز است.

وحیدی خاطرنشان کرد: راهکارهای کاهش آلودگی هوا، معضل فرونشست، تأمین آب استان و سایر مسائل مرتبط با محیط زیست اصفهان در نشستی مطرح و روند اجرای مصوبات گذشته دنبال شد.

وی ادامه داد: پیگیری مباحث مرتبط با تقویت سیستم حمل‌ونقل عمومی شهر اصفهان و سایر شهرهای این استان به صورت ویژه مورد بررسی و تأکید قرار گرفت.

وزیر کشور بیان کرد: درصدد هستیم تا مصوبات اجرا نشده در استان اصفهان را با قوت بیشتری دنبال کنیم.

وحیدی گفت: تأمین اعتبار جهت احیای قنوات و تقویت سیستم حمل‌ونقل عمومی اصفهان از جمله مصوباتی بود که به صورت موضوعی مطرح و در خصوص آنها تصمیم‌گیری شد.

گفتنی است در این سفر معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزارت کشور، رئیس مرکز اطلاع رسانی وزارت کشور، دبیر ستاد انتخابات کشور و مدیرکل حوزه وزارتی نیز وزیر کشور را همراهی کردند.

اخبار مرتبط:
امسال ۳۰۰ پروژه بزرگ عمرانی برای کلانشهر اصفهان پیش‌بینی شده است
امسال ۳۰۰ پروژه بزرگ عمرانی برای کلانشهر اصفهان پیش‌بینی شده است

شهردار اصفهان گفت: حدود ۳۰۰ پروژه بزرگ عمرانی برای شهر اصفهان در سال جاری پیش‌بینی شده که از این تعداد یکصد پروژه، شاخص است.

مردم ایران از اقدام سپاه حمایت می‌کنند
مردم ایران از اقدام سپاه حمایت می‌کنند

رییس شورای شهر اصفهان گفت: مظلومین منطقه که تحت ستم اسراییل به پشتوانه آمریکا هستند از این انتقام خوشحال هستند. مردم ایران از این حرکت حمایت می‌کنند و پشتیبان نیروهای مسلح هستند.

ناپایداری‌های جوی فردا در اصفهان آغاز می‌شود/افزایش ۲ درجه‌ای دما
ناپایداری‌های جوی فردا در اصفهان آغاز می‌شود/افزایش ۲ درجه‌ای دما

اصفهان -رئیس اداره پیش‌بینی وضع هوای استان اصفهان گفت: ورود سامانه ناپایدار از سمت جنوب استان از بعدازظهر دوشنبه شاهد ناپایداری خواهد بود که این شرایط تا اواسط روز چهارشنبه ادامه خواهد داشت.

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است