کد خبر : 283570
انتشار : ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - 11:02
دسته‌بندی : اجتماعی، برگزیده ها
چاپ

علت انفجار خط انتقال لوله گاز در بروجن خرابکاری بود

اسماعیل قزل سفلی در خصوص انفجار صبح امروز گفت: ساعت یک و۳۵ دقیقه بامداد امروز در حوالی منطقه موسوم به تنگ بخش قادرآباد شهرستان خرم‌بید انفجاری در لوله خط انتقال گاز انجام شده که بررسی‌های اولیه نشان می‌دهد که این حادثه خرابکاری بوده است.

علت انفجار خط انتقال لوله گاز در بروجن خرابکاری بود

به گزارش سایت خبری مدارا؛ ایرنا نوشت: اسماعیل قزل سفلی، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری فارس گفت: وقوع انفجار در خط انتقال گاز در شهرستان خرم‌بید بدون خسارت و آسیب جانی به دنبال نداشته است.

او در خصوص این انفجار گفت: ساعت یک و۳۵ دقیقه بامداد امروز در حوالی منطقه موسوم به تنگ بخش قادرآباد شهرستان خرم‌بید انفجاری در لوله خط انتقال گاز انجام شده که بررسی های اولیه نشان می دهد که این حادثه خرابکاری بوده است.

وی، با اشاره به آمادگی تمام دستگاه‌های مرتبط و حضور آنها در صحنه ادامه داد: بلافاصله پس از دریافت خبر، همه عوامل فنی، اجرایی، امدادی، انتظامی و امنیتی وارد عمل شده و موضوع تحت کنترل و در شورای تامین شهرستان خرم بید درحال رصد و پیگیری است.

او اظهار کرد: هیچ نگرانی برای تامین گاز برای مصارف خانگی و صنعتی وجود ندارد و خدمات رسانی به مردم به صورت عادی در حال انجام است.

خرم بید از شهرستان‌های شمالی فارس و مرکز آن صفاشهر است که در فاصله ۱۸۰ کیلومتری شمال شیراز قرار دارد.

اخبار مرتبط:
فلاحت‌پیشه: آرایش فعلی نامزدها تنها ظلم به پزشکیان نیست، ظلم به همه مردم ایران است / احتمالاً قالیباف انصراف می‌دَهد
فلاحت‌پیشه: آرایش فعلی نامزدها تنها ظلم به پزشکیان نیست، ظلم به همه مردم ایران است / احتمالاً قالیباف انصراف می‌دَهد

تحلیلگر مسائل سیاسی کشور گفت: آرایش فعلی نامزدها تنها ظلم به پزشکیان نیست بلکه ظلم به مردم ایران نیز است که اکثر منتقد وضع موجود هستند. معتقدم حداقل 2 نامزد اصولگرا هدف انتخاباتی ندارند و فقط آمده اند تا با تبلیغات منفی جلوی رأی آوری نامزد منتقد وضع موجود را بگیرند. آنها از بیت المال هزینه می کنند و وقت مردم را می گیرند مثلا مناظرات می توانست 2 ساعته باشد اما در حال حاضر 4 ساعته برگزار می شود.

زاکانی: دارم توبه می‌کنم که چرا بیشتر در جبهه کار نکردم
زاکانی: دارم توبه می‌کنم که چرا بیشتر در جبهه کار نکردم

زاکانی گفت: بعضی‌ها علاقمندند که به گذشته برگردند و خودشان در مافوق طبقات اجتماعی قرار بگیرند. باید حواسمان جمع باشد که فریب گفته‌ها و افکار آنها را نخوریم. مردم باید انتخاب کنند و بعد انتخاب نظارت کنند که آن قولی که به مردم داده شده به آن عمل می‌کنند یا خیر؛ امروز کشور سرمایه‌های زیادی دارد و برخی علاقه دارند این سرمایه‌ها در اختیار بخشی از جامعه باشد و اکثریت مردم از آن سرمایه‌ها محروم باشند.

آخوندی: صداو سیما ۳۰ تا ۴۵ ثانیه فرصت دفاع برای من منظور کرده
آخوندی: صداو سیما ۳۰ تا ۴۵ ثانیه فرصت دفاع برای من منظور کرده

کمیسیون بررسی تبلیغات یک مورد را بجا تشخیص داد و بین ۳۰ تا ۴۵ ثانیه فرصت دفاع منظور کرد. هرچند این فرصت بسیار محدود است. با این وجود از آن استفاده خواهم کرد

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است