کد خبر : 283206
انتشار : ۱۴۰۲/۱۱/۲۳ - 09:48
دسته‌بندی : اصفهان
چاپ

۵۰۰ واحد تولیدی راکد اصفهان به چرخه فعالیت بازگشت

استاندار اصفهان با بیان اینکه در دو سال گذشته اصفهان در حوزه اقتصادی شرایط خوبی را داشته‌ایم گفت: بالغ بر ۵۰۰ واحد تولیدی راکد به چرخه فعالیت بازگشتند که بسیار امید بخش است.

۵۰۰ واحد تولیدی راکد اصفهان به چرخه فعالیت بازگشت

به گزارش سایت خبری مدارا؛ سیدرضا مرتضوی، استاندار اصفهان در ایام الله دهه فجر و در آیین افتتاح کارخانه تبدیل محصولات فولادی در شهرستان شهرضا، اظهار داشت: ۷۴۰ پروژه عمرانی و زیرساختی در این ایام افتتاح شده و خواهد شد.

به نوشته فارس؛ وی ادامه داد: بالغ بر یکهزار میلیارد تومان پروژه در سراسر استان در حال افتتاح است و یکهزار و ۲۰۰ میلیارد تومان پروژه در استان کلنگ زنی خواهد شد.

مرتضوی بیان کرد: در دوسال گذشته پشتیبانی ویژه‌ای در حوزه تولید استان انجام شده است و با حمایت بخش خصوصی و دولتی شاهد اتفاقات مبارکی در سطح استان هستیم.

استاندار اصفهان خاطرنشان کرد: در حوزه آب نیز پروژه‌های عظیمی در حال اجراست که از جمله آن می‌توانیم به تأمین آب استان از دریای عمان اشاره کنیم که مرحله نخست این طرح انجام شده و در حال حاضر مرحله دوم طرح در دست انجام است.

وی با بیان اینکه در حوزه آلودگی هوا نیز با جدیت به حوزه کاهش و رفع آلودگی هوا ورود کرده‌ایم، عنوان کرد: توسعه پایدار و اقتصاد مبتنی بر پایه دانش‌بنیان در استان همواره مورد توجه است، همچنان که به صورت ویژه بر حوزه صنعت ورود می‌کنیم بر این اصل نیز پای‌بند هستیم که توسعه صنعت باید باعث رفاه زندگی بهتر و آسایش مردم شود.

مرتضوی ادامه داد: در دو سال گذشته اصفهان در حوزه اقتصادی نیز شرایط بسیار خوبی را داشته به صورتی که شاخص بهبود کسب و کار استان از رتبه ۲۳ به رتبه ۴ رسیده است.

استاندار اصفهان بیان کرد: در بخش افزایش ظرفیت واحد‌های تولیدی، در دو سال گذشته یکهزار و ۵۰۰ واحد تولیدی مورد حمایت قرار گرفتند و در این خصوص رتبه نخست کشور را داریم.

وی ادامه داد: بالغ بر ۵۰۰ واحد تولیدی راکد نیز به چرخه فعالیت بازگشتند که بسیار امید بخش است، البته نقص‌هایی نیز وجود دارد که درصدد رفع حداکثری نواقص هستیم.

اخبار مرتبط:
طرح جامع مدیریت پسماند پزشکی اصفهان به تصویب رسید
طرح جامع مدیریت پسماند پزشکی اصفهان به تصویب رسید

طرح جامع ۱۰ ساله مدیریت پسماند پزشکی استان به تصویب رسید، این طرح در کارگروه ملی با حضور رئیس سازمان حفاظت محیط زیست نیز ارائه و به عنوان الگوی کشوری در مدیریت پسماندهای پزشکی تبدیل شده بود.

آمادگی پلیس اصفهان برای تامین امنیت انتخابات ریاست جمهوری
آمادگی پلیس اصفهان برای تامین امنیت انتخابات ریاست جمهوری

فرمانده انتظامي استان اصفهان با بيان اينکه رقابت، مشارکت، سلامت و امنيت از مؤلفه‌هاي مهم در همه انتخابات به شمار مي‌آيند از آمادگي صددرصدي اين فرماندهي براي تامين امنيت انتخابات چهاردهمين دوره رياست جمهوري در استان اصفهان خبر داد.

استفاده از ظرفیت عید غدیر برای مشارکت در انتخابات
استفاده از ظرفیت عید غدیر برای مشارکت در انتخابات

فرماندار اصفهان گفت: باید از ظرفیت خوب عید سعید غدیر برای مشارکت همگانی در انتخابات پیش رو بهره بگیریم.

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است