کد خبر : 281777
انتشار : ۱۴۰۲/۱۱/۱۱ - 09:42
دسته‌بندی : اجتماعی
چاپ

شوهرم طلاقم نداد، با سیانور کُشتَمش

زنی که شوهرش را با قهوه مسموم به قتل رسانده است، می‌گوید این شیوه جنایت را در اینترنت جست‌وجو کرد و یاد گرفت.

شوهرم طلاقم نداد، با سیانور کُشتَمش

به گزارش سایت خبری مدارا؛ زن جوان که با ریختن سیانور در قهوه شوهرش او را به قتل رسانده بود مدعی شد این دستور قتل را در اینترنت پیدا کرده است.

به گزارش «ایران»، ۱۱ آبان امسال گزارش مرگ مرد ۴۳ ساله‌ای به بازپرس کشیک قتل پایتخت اعلام شد. در تحقیقات اولیه مأموران به تحقیق از همسر وی پرداختند که زن جوان گفت: من برای خرید از خانه خارج شدم و زمانی که برگشتم با بدن نیمه‌جان همسرم مواجه شدم. با اورژانس تماس گرفته و پس از انتقال همسرم به بیمارستان، او فوت کرد. همسرم بیماری قلبی داشت و پزشک مصرف قهوه و کافئین را برای او ممنوع کرده بود اما فکر کنم در نبود من قهوه نوشیده است.

اظهارات ضد و نقیض زن جوان و مرگ مشکوک شوهرش، باعث شد که بازپرس جنایی دستور انتقال جسد به پزشکی قانونی و مشخص شدن علت مرگ را صادر کند.

با گذشت سه ماه از مرگ محمود، پزشکی قانونی اعلام کرد: مرد جوان بر اثر خوردن سیانور جانش را از دست داده است.

از سوی دیگر پلیس پی برد که وی با همسرش اختلافات زیادی داشته‌ بنابراین فرضیه قتل خانوادگی قوت گرفت و زن جوان را بازداشت کردند.

او این بار در تحقیقات اصرار داشت که همسرش خودکشی کرده است اما در مواجهه با مدارک پلیسی به ناچار لب به اعتراف گشود و گفت: ۱۳سال قبل با شوهرم که از اقوام‌مان بود ازدواج کردم، ازدواجم به اجبار خانواده بود وگرنه من او را دوست نداشتم. با وجود دو فرزند همچنان با شوهرم مشکل داشتم و او هیچ توجهی به من نمی‌کرد. او ۱۱ سال از من بزرگتر بود و ما خیلی با هم اختلاف سلیقه داشتیم.

زن جوان ادامه داد: همسرم حاضر به جدایی نبود از طرفی خانواده‌ام نیز خیلی با این جدایی موافق نبودند. درنهایت وسوسه شدم همسرم را به قتل برسانم بنابراین به جست‌وجو در اینترنت پرداختم و متوجه شدم خوراندن سیانور بهترین راه است. بعد از خرید سیانور آن را داخل قهوه ریختم و به او دادم؛ خودم هم از خانه خارج شدم. بعد از دقایقی که برگشتم متوجه مرگ او شدم بعد با صحنه‌سازی سعی کردم مرگ همسرم را سکته قلبی نشان دهم اما رازم خیلی زود برملا شد.

با اعتراف زن جوان به جنایت، به دستور بازپرس جنایی وی در اختیار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی قرار داده شد و تحقیقات در این خصوص ادامه دارد.

اخبار مرتبط:
پاسخ عجیب چمران به کاهش آلودگی هوا با ورود ناوگان برقی؛ من اندازه نگرفتم!
پاسخ عجیب چمران به کاهش آلودگی هوا با ورود ناوگان برقی؛ من اندازه نگرفتم!

رئیس شورای شهر تهران  در خصوص کاهش آلودگی هوا با ورود ناوگان برقی، گفت: من اندازه نگرفتم باید محیط زیست انجام دهد. اما وقتی خودروی برقی وارد شود مثل کشور‌های دیگر می‌تواند موثر باشد.

خواهرکشی هولناک در زابل / نامادری افشا کرد
خواهرکشی هولناک در زابل / نامادری افشا کرد

دختر جوان پس از رفتن به خانه پدری‌اش در زابل مورد اصابت شلیک برادرش قرار می‌گیرد.

دادستان کل کشور: برای بانوان در عفاف و حجاب پرونده قضایی تشکیل نمی‌شود
دادستان کل کشور: برای بانوان در عفاف و حجاب پرونده قضایی تشکیل نمی‌شود

حجت‌الاسلام محمدکاظم موحدی‌آزاد در مراسم تودیع و معارفه رئیس کل دادگستری خراسان جنوبی با اشاره به اینکه بی‌حجابی جرم مشهود است اظهار داشت: از این نظر نیروی فداکار فراجا در راستای اجرای قانون عفاف و حجاب انجام وظیفه می‌کند؛ لذا به نیرو‌های فراجا تاکید می‌کنم که در اصلاح وضعیت عفاف و حجاب بکوشند، ولی در این موضوع مراعات حد و حدود و حریم‌ها را داشته باشند.

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است