کد خبر : 281655
انتشار : ۱۴۰۲/۱۱/۱۰ - 15:59
دسته‌بندی : پیشنهاد سردبیر، سیاسی
چاپ

نماینده مجلس: بودجه صداوسیما را افزایش دادیم تا مَردم ماهواره‌ها را خاموش کنند

صالحی‌دارانی گفت: خاطرم هست زمانی که سریال امام علی (ع) شروع می‌شد، مطمئن بودم هیچ ویدئویی در خانه‌ها روشن نیست. امروز هم مطمئنم همزمان با بسیاری از سریال‌ها که در صداوسیما ساخته می‌شود، خیلی از ماهواره‌ها در خانه‌ها خاموش‌اند.

نماینده مجلس: بودجه صداوسیما را افزایش دادیم تا مَردم ماهواره‌ها را خاموش کنند

به گزارش سایت خبری مدارا؛ جام‌جم نوشت: حسین محمدصالحی دارانی، نماینده مجلس درباره لزوم افزایش بودجه صداوسیما عنوان می‌‎کند: در بسیاری از مناطق محروم که حتی پوشش مناسب اینترنت نداریم، صداوسیما به عنوان رسانه‌ای که در کشور کار فرهنگی می‌کند، خیلی موثر است. بسیاری از مخاطبان برنامه‌های فرهنگی، اقتصادی، سیاسی، اجتماعی و… متناسب خود در شبکه‌های تلویزیونی را پیدا می‌کنند و با این رسانه در ارتباط هستند. به نظرم این مقدار افزایش که برای بودجه صدا‌وسیما درنظر گرفته‌شده باز هم کم است، ولی توان اقتصادی و مالی کشور در این حد است. اگر در سال‌های آینده اعتبارات بیشتری برای صداوسیما گذاشته شود، خوب است. هرچه درخصوص فرهنگ هزینه کنیم، باز هم کم است؛ چون تاثیرات فرهنگی‌اش را در کل جامعه بیشتر و بهتر خواهیم دید.

وی درباره برخی انتقاد‌ها نیز مطرح می‌‎کند: خاطرم هست زمانی که سریال امام علی (ع) شروع می‌شد، مطمئن بودم هیچ ویدئویی در خانه‌ها روشن نیست. امروز هم مطمئنم همزمان با بسیاری از سریال‌ها که در صداوسیما ساخته می‌شود، خیلی از ماهواره‌ها در خانه‌ها خاموش‌اند. پس اثر فرهنگی صداوسیما فراگیر و موثر است. تلویزیون برای کودکان الگو و آینده فکری می‌سازد. هر چه در این زمینه اعتبارات بیشتر باشد، آینده کشورمان درخشان‌تر خواهد‌شد.

اخبار مرتبط:
روزنامه دولت: عملکرد روحانی در شورایعالی امنیت ملی افتضاح بود؛ عملکرد رئیسی عالی است
روزنامه دولت: عملکرد روحانی در شورایعالی امنیت ملی افتضاح بود؛ عملکرد رئیسی عالی است

روزنامه ایران با تعریف و تمجید از عملکرد رئیسی در شورای عالی امنیت ملی به حسن روحانی حمله کرده است!

فضائلی: در حوزه حجاب کار‌های بی‌قاعده نباید صورت بگیرد
فضائلی: در حوزه حجاب کار‌های بی‌قاعده نباید صورت بگیرد

عضو دفتر حفظ و نشر آثار رهبر انقلاب گفت: به تازگی برخی مسؤولان به دلیل کار‌های بی‌قاعده در حوزه حجاب تذکر دریافت کرده‌اند.

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است