کد خبر : 279400
انتشار : ۱۴۰۲/۱۰/۲۵ - 01:40
دسته‌بندی : اصفهان
چاپ

کارشناس مرکز پیش‌بینی هواشناسی اصفهان خبرداد؛

بازگشت آلاینده‌ها به آسمان اصفهان از اواخر هفته

کارشناس مرکز پیش‌بینی اداره کل هواشناسی استان اصفهان از غبار آلود شدن هوا در مناطق مرکزی و صنعتی استان از روز چهارشنبه ۲۷ دی خبرداد.

بازگشت آلاینده‌ها به آسمان اصفهان از اواخر هفته

به گزارش سایت خبری مدارا؛ مینا معتمدی اظهار داشت: گذر امواج متناوب از فراز استان تا روز سه شنبه ادامه دارد و طی این مدت ناپایداری‌هایی به شکل افزایش ابر، وزش باد شدید و توفان لحظه‌ای، گاهی همراه با گرد و خاک به ویژه در مناطق مستعد شرقی پیش‌بینی می‌شود.

به نوشته مهر؛ به گفته وی، در نواحی مستعد غربی و جنوبی استان نیز بارش پراکنده دور از انتظار نیست.

کارشناس مرکز پیش‌بینی اداره کل هواشناسی استان اصفهان با بیان اینکه روزهای سه شنبه و چهار شنبه آسمانی صاف تا قسمتی ابری و برخی ساعات وزش باد پیش بینی می‌شود، گفت: روز چهارشنبه در شهر اصفهان و مناطق صنعتی در برخی ساعات غبار محلی وجود خواهد داشت.

معتمدی با بیان اینکه کمینه دمای هوا در بیشتر مناطق استان در ۲۴ ساعت آینده بین یک تا ۲ درجه افزایش می‌یابد، افزود: بیشینه دمای هوای کلان‌شهر اصفهان در گرم‌ترین ساعات امروز به ۱۸ درجه سلسیوس بالای صفر و کمینه آن بامداد فردا به ۲ درجه سلسیوس بالای صفر می‌رسد.

وی اضافه کرد: خور و بیابانک با بیشینه دمای ۲۴ درجه سلسیوس بالای صفر و میمه و شاهین شهر با چهار درجه سلسیوس زیر صفر به ترتیب گرم‌ترین و سردترین نقاط استان خواهند بود.

اخبار مرتبط:
طرح جامع مدیریت پسماند پزشکی اصفهان به تصویب رسید
طرح جامع مدیریت پسماند پزشکی اصفهان به تصویب رسید

طرح جامع ۱۰ ساله مدیریت پسماند پزشکی استان به تصویب رسید، این طرح در کارگروه ملی با حضور رئیس سازمان حفاظت محیط زیست نیز ارائه و به عنوان الگوی کشوری در مدیریت پسماندهای پزشکی تبدیل شده بود.

آمادگی پلیس اصفهان برای تامین امنیت انتخابات ریاست جمهوری
آمادگی پلیس اصفهان برای تامین امنیت انتخابات ریاست جمهوری

فرمانده انتظامي استان اصفهان با بيان اينکه رقابت، مشارکت، سلامت و امنيت از مؤلفه‌هاي مهم در همه انتخابات به شمار مي‌آيند از آمادگي صددرصدي اين فرماندهي براي تامين امنيت انتخابات چهاردهمين دوره رياست جمهوري در استان اصفهان خبر داد.

استفاده از ظرفیت عید غدیر برای مشارکت در انتخابات
استفاده از ظرفیت عید غدیر برای مشارکت در انتخابات

فرماندار اصفهان گفت: باید از ظرفیت خوب عید سعید غدیر برای مشارکت همگانی در انتخابات پیش رو بهره بگیریم.

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است