کد خبر : 279372
انتشار : ۱۴۰۲/۱۰/۲۴ - 21:47
دسته‌بندی : سیاسی
چاپ

یک فعال سیاسی: مشارکت حداکثری اولین پیش شرط یک رقابت‌ واقعی و سالم است

فعال سیاسی اصولگرا: مشارکت حداکثری و شور انتخاباتی اولین پیش شرط یک رقابت‌ واقعی و سالم است، البته مشارکت پرشور نیز الزامات و زیرساخت های خود را نیاز دارد.

یک فعال سیاسی: مشارکت حداکثری اولین پیش شرط یک رقابت‌ واقعی و سالم است

به گزارش سایت خبری مدارا؛ وهاب عزیزی، فعال سیاسی اصولگرا در جمع خبرنگاران به بیان دیدگاه های خود نسبت به انتخابات اسفندماه و اعلام شعار جدید و همچنین معرفی سرلیست برای انتخابات مجلس خبرگان رهبری پرداخت.

وی با بیان اینکه رهبر انقلاب در سال جدید از ابتدای سال تاکنون چندین بار نسبت به اهمیت انتخابات پیش رو تذکر داده اند، گفت: ایشان برای انتخابات این دوره چهار خصوصیت و راهبرد تعیین فرمودند که عبارتند از، مشارکت قوی، رقابت واقعی، سلامت و امنیت که می بایست سرلوحه همه مسئولین ذی ربط قرار گیرد.

عزیزی گفت: مشارکت حداکثری و شور انتخاباتی اولین پیش شرط یک رقابت‌ واقعی و سالم است، البته مشارکت پرشور نیز الزامات و زیرساخت های خود را نیاز دارد.

این فعال اصولگرا خاطرنشان کرد: شورای نگهبان و جریان های سیاسی در این مقطع زمانی می توانند به پرشور و با نشاط کردن فضای انتخابات کمک کنند.

وی تاکید کرد: حضور در صحنه انتخابات کشور مثل حضور در جبهه های جنگ است. کسانی که وارد عرصه شده اند همانند رزمندگان دفاع مقدس هستند. جریان های سیاسی با حمایت از نامزدهای انتخابات و همچنین تشویق مردم به حضور در صحنه می توانند در راستای عملیاتی شدن فرمایشات رهبری گام‌های موثرتری را بردارند.

عزیزی عنوان کرد: از وزارت کشور درخواست می کنیم زمینه حضور گروه های خودجوش را فراهم کنند تا زمینه برای ایجاد شور و نشاط عمومی و حضور مردم سر صندوق های رای  بستر لازم ایجاد شود.

وی گفت: جهادگران فراتر از یک حزب سیاسی یا جبهه عمل می کنند، جهادگران نماینده افرادی هستند که دلشان برای کشور می سوزد ولی صدایشان به گوش کسی نمی رسد. این افراد مستقل و متفکر که دستشان به احزاب و صاحبان قدرت نمی رسد برای حل مشکلات کشور فکر و راه حل دارند.

عزیزی تاکید کرد: مصمم هستیم همه اقشار بویژه رسانه ها را برای اجرایی شدن فرمان مقام معظم رهبری بسیج کنیم. بسیج عمومی برای مشارکت حداکثری، برای رقابت پر تحرک، امنیت و سلامت انتخابات. وقتی حضور حداکثری و با شور و حرارت ایجاد شود رقابت های جدی شکل می گیرد، امنیت و سلامت انتخابات هم تامین می شود.

این فعال اصولگرا از شعار جدید جهادگران برای انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری رونمایی کرد و گفت: جهادگران در هر دو انتخابات ورود جدی خواهد داشت و شعار راهبردی جهادگران برگرفته از دغدغه رهبری مبنی بر ایجاد تحول در کشور است.

وی گفت: بناداریم برای انتخابات مجلس خبرگان رهبری در تهران یک لیست با سرلیستی آیت الله اعرافی معرفی کنیم و در دیگر استان‌ها نیز با شناسایی افراد اصلح ولایتمدار از آنها حمایت رسانه ای و ستادی داشته باشیم. دو لیست ائتلافی معرفی خواهیم کرد.

اخبار مرتبط:
امام جمعه اهواز: نباید به تنهایی به فرد کاندید نگاه کنیم ، باید به جریان‌های حامی او نیز دقت داشته باشیم
امام جمعه اهواز: نباید به تنهایی به فرد کاندید نگاه کنیم ، باید به جریان‌های حامی او نیز دقت داشته باشیم

حجت الاسلام و المسلمین سید محمد نبی موسوی فرد در خطبه‌های نماز جمعه این هفته اهواز در مصلای مهدیه امام خمینی (ره) این شهر با اشاره مطالبات مردم استان خوزستان و ضرورت رسیدگی مسئولان به وضعیت شهر اظهار کرد: برخی از مناطق ما با مشکل فاضلاب و آسفالت و... روبرو هستند؛ بنابراین رسیدگی و رفع این مشکلات از سوی مسئولان ضروری است.

امام جمعه رشت: مَردم کسی را انتخاب خواهند کرد که از رهبری اطاعت محض داشته باشد
امام جمعه رشت: مَردم کسی را انتخاب خواهند کرد که از رهبری اطاعت محض داشته باشد

رسول فلاحتی، امام جمعه رشت: مردم باید به کسی رای دهند که دلسوز مردم بوده و خود را در انقلاب اسلامی ثابت کرده باشد، اهل سیاسی کاری و جناح بازی نباشد و مسیری مقدس انقلاب اسلامی را بپیماید و از رهبری اطاعت محض داشته باشد؛ انتخاب خواهند کرد.

امام جمعه قم: باید مراقب فتنه‌ پس از برگزاری انتخابات باشیم
امام جمعه قم: باید مراقب فتنه‌ پس از برگزاری انتخابات باشیم

آیت‌الله اعرافی گفت: در گذشته تجربه فتنه‌ای پس از برگزاری انتخابات داریم که به قانون تمکین نشده است.باید مراقب فتنه‌ پس از برگزاری انتخابات باشیم. در گذشته برخی‌ها تن به قانون ندادند و انتظار می‌رود از نامزدها، ستادها و طرفداران که پایبند به اخلاق و قانون باشند.

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است