کد خبر : 279188
انتشار : ۱۴۰۲/۱۰/۲۴ - 10:30
دسته‌بندی : اصفهان
چاپ

افتتاح ۱۱۰ پروژه ورزشی در مدارس استان اصفهان

معاون تربیت‌بدنی و سلامت آموزش و پرورش استان اصفهان گفت: افتتاح ۱۱۰ پروژه ورزشی در مدارس استان اصفهان یکی از برجسته‌ترین فعالیت‌های انجام شده است که از دورترین تا نزدیک‌ترین روستاها و شهرهای استان را در برگرفته است.

افتتاح ۱۱۰ پروژه ورزشی در مدارس استان اصفهان

به گزارش سایت خبری مدارا؛ آذرکیوان امیرپور، معاون تربیت‌بدنی و سلامت آموزش و پرورش استان اصفهان در آیین تجلیل از دانش‌آموزان و فرهنگیان مقام آور استان اصفهان در مسابقات ورزشی کشور اظهار داشت: این معاونت در سال‌های اخیر با نگاه ویژه‌ای به بحث ورزش دانش‌آموزی پرداخته است که این مسئله، خود را در تخصیص اعتبارات، نوع عملکرد و برنامه‌های اجرا شده نشان می‌دهد.

به نوشته فارس؛ وی بیان داشت: ایجاد زیرساخت‌های مطلوب در زمینه ورزش‌های دانش‌آموزی، از نتایج تلاش‌های انجام شده است، افتتاح ۱۱۰ پروژه ورزشی در مدارس استان اصفهان شامل زمین چمن مصنوعی، فوتبال ساحلی، سالن‌های سرپوشیده و کلاس درس تربیت‌بدنی یکی از برجسته‌ترین فعالیت‌های انجام شده است که از دورترین تا نزدیک‌ترین روستاها و شهرهای استان را در برگرفته است.

امیرپور ادامه داد: امیدواریم ایجاد چنین زیرساختی موجب اعتلای ورزش استان در آیندۀ نزدیک شود.

معاون تربیت‌بدنی و سلامت آموزش و پرورش استان اصفهان ابراز داشت: برگزاری مسابقات کشوری دانش‌آموزان در سال پیشرو در دستورکار وزارت آموزش و پرورش است که در ۶ رشتۀ بسکتبال، هندبال، تنیس‌روی‌میز، دو و میدانی، شطرنج و بدمینتون در مقطع متوسطه دوم برگزار خواهد شد و اصفهان میزبانی هر ۶ رشته را عهده‌دار خواهد بود.

وی از برگزاری المپیک دانش‌آموزی جهانی در آبان‌ماه سال آینده در کشور بحرین خبر داد و عنوان کرد: در تلاشیم به‌عنوان میزبان جایگاه شایسته‌ای در مسابقات کشوری به دست آوریم و شاهد شکوفایی ورزشکاران اصفهانی باشیم.

امیرپور خاطرنشان کرد: ایجاد دهکده ورزش دانش‌آموزی در دستورکار معاونت تربیت‌بدنی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان است، در حال جانمایی زمین مرتبط با آن هستیم تا میزبان اردوهای درون و برون‌استانی باشیم.

اخبار مرتبط:
اقدامات راهگشایی با ایجاد نگرش در میان معلمان اجرا می‌شود
اقدامات راهگشایی با ایجاد نگرش در میان معلمان اجرا می‌شود

مدیرکل آموزش و پرورش استان اصفهان گفت: با ایجاد نگرش از میان مدیران و معلمان می‌توان اقدامات راهگشایی را اجرایی کرد و همچنین از ظرفیت مطلوب دانشگاه فرهنگیان نباید غافل شد.

دستگیری ۱۸ متهم متواری در اصفهان
دستگیری ۱۸ متهم متواری در اصفهان

فرمانده انتظامی شهرستان اصفهان از دستگیری ۱۸ متهم متواری طی اجرای طرح امنیت محله محور در این شهرستان خبر داد.

شواهد حاکی از رقابتی بودن و مشارکت بالا در انتخابات پیش رو است
شواهد حاکی از رقابتی بودن و مشارکت بالا در انتخابات پیش رو است

فرماندار اصفهان گفت: شواهد حاکی از رقابتی بودن و مشارکت بالا در انتخابات پیش رو است که امیدواریم با همکاری یکدیگر بتوانیم انتخاباتی باشکوه و در تراز اصفهان برگزار کنیم.

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است