کد خبر : 278876
انتشار : ۱۴۰۲/۱۰/۲۱ - 08:42
دسته‌بندی : اصفهان
چاپ

تقویت نقاط قوت و رفع نقاط ضعف در بازارهای روز کوثر

بازار روز میوه و تره بار و بازار کوثر سپاهان‌شهر در قالب ویژه‌برنامه «به احترام مردم اصفهان» با ۱۶۸ میلیارد تومان هزینه به بهره‌برداری رسید.

تقویت نقاط قوت و رفع نقاط ضعف در بازارهای روز کوثر

به گزارش سایت خبری مدارا؛ امیرحسین ماه آورپور، مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره‌بار و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری اصفهان، در مراسم بهره‌برداری از بازار کوثر سپاهان‌شهر گفت: این بازار جدید به‌منظور رفع دو مشکل اساسی بازار قبلی طراحی و احداث شد، یکی فضای کوچکی که متناسب با استقبال ساکنان نبود و مشکل دیگر فضای کم پارکینگ بازار بود.

به نوته فارس؛ وی افزود: زمین کنار مجموعه بازار کوثر سپاهان‌شهر خریداری و به پارکینگ مجموعه اضافه شده است. بازار کوثر سپاهان‌شهر در زمینی به مساحت ۲۰۰۰ مترمربع و زیربنای ۳۳۰۰ مترمربع احداث شده است.

ماه‌آورپور با بیان اینکه تمام تأسیسات این بازار تولیدات داخلی است، گفت: همزمان با ساخت بازار کوثر در شورای اسلامی شهر اصفهان، مصوبه‌ای در راستای اهداف سازمان و سند بالادستی وزارت کشور مبنی بر ایجاد بازارهای روز میوه در مناطق پانزده‌گانه ابلاغ شد.

مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره‌بار و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری اصفهان ادامه داد: امروز شاهد بهره‌برداری از دو بازار کوثر سپاهان‌شهر و شهرک شهید کشوری هستیم و اتمام ساخت بازار سوم در منطقه ۱۴ تا دو هفته آینده انجام می‌شود.

اخبار مرتبط:
بخش دائمی موزه تاریخ شهرداری اصفهان تحولات۱۹۰ساله را روایت می‌کند
بخش دائمی موزه تاریخ شهرداری اصفهان تحولات۱۹۰ساله را روایت می‌کند

مدیرکل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری اصفهان گفت:بخش دائمی موزه تاریخ شهرداری اصفهان تحولات۱۹۰ ساله شهرداری را روایت می‌کند.

مقدمات برقی‌کردن تاکسی‌ها در شهر اصفهان فراهم شده است
مقدمات برقی‌کردن تاکسی‌ها در شهر اصفهان فراهم شده است

عضو شورای شهر اصفهان گفت: مقدمات برقی‌کردن تاکسی‌ها در شهر اصفهان فراهم شده است تا شرکت‌هایی که در این باره آمادگی دارند اقدام کنند.

۲۸ کیلوگرم حشیش و شیشه در اصفهان کشف شد
۲۸ کیلوگرم حشیش و شیشه در اصفهان کشف شد

معاون عملیات فرماندهی انتظامی استان اصفهان از کشف محموله ۲۸ کیلویی حشیش و شیشه در عملیات مأموران پلیس شهرستان نائین خبر داد.

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است