کد خبر : 278578
انتشار : ۱۴۰۲/۱۰/۱۹ - 21:44
دسته‌بندی : اصفهان
چاپ

معاون امور عمرانی استانداری اصفهان مطرح کرد؛

هدف‌گذاری برای رشد ۱۰ درصدی سفرهای نوروزی ۱۴۰۳ در استان اصفهان

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار و قائم‌مقام ستاد اجرایی خدمات سفر استان اصفهان از برنامه‌ریزی به‌منظور رشد ۱۰ درصدی سفرهای نوروزی در پهنه استان اصفهان در نوروز ۱۴۰۳ خبر داد.

هدف‌گذاری برای رشد ۱۰ درصدی سفرهای نوروزی ۱۴۰۳ در استان اصفهان

به‌گزارش سایت خبری مدارا؛ مهران زینلیان ظهر سه‌شنبه در حاشیه جلسه ستاد سفر استان اصفهان در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: به‌طور قاطع اعلام می‌کنیم یکی از مهم‌ترین سیاست‌های توسعه استان اصفهان، پرداختن به امر گردشگری است، لذا یکی از مهم‌ترین سیاست‌های ما در حوزه ستاد اجرایی خدمات سفر استان اصفهان کمک به این امر مهم است.

به نوشته مهر؛ معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار و قائم‌مقام ستاد اجرایی خدمات سفر استان اصفهان ادامه داد: خطاب به مسئولان ستاد سفر استان و به‌تبع آن فرمانداران ۲۸ شهرستان اصفهان به‌عنوان مسئولان ستاد اجرایی خدمات سفر شهرستان‌های استان اعلام کرده‌ام باید با برنامه‌ریزی در مدت باقیمانده از سال ۱۴۰۲ تلاش کنند تا با هدف‌گذاری مناسب در نوروز پیش رو، حداقل شاهد رشد ۱۰ درصدی سفر به مناطق مختلف استان باشیم.

وی افزود: همگی ما چه در مرکز استان و چه در شهرستان‌ها باید تلاش کنیم تا با ایجاد همگرایی به این مهم دست یابیم، البته اصفهان آنقدر بزرگ و مهم است که گردشگری آن باید بیش از این مقدار رشد کند اما امیدواریم در نوروز ۱۴۰۳ به این رشد دست یابیم.

اخبار مرتبط:
چرا فلامینگوها پس از چند سال به تالاب گاوخونی بازگشتند؟
چرا فلامینگوها پس از چند سال به تالاب گاوخونی بازگشتند؟

معاون محیط زیست طبیعی و تنوع زیستی اداره کل محیط زیست استان اصفهان گفت: مرطوب شدن بخشی از تالاب گاوخونی سبب شد تا فلامینگوها برخلاف سال‌های قبل به این تالاب بیایند.

یک سنگ قبر از دورۀ صفوی در کاشان کشف شد
یک سنگ قبر از دورۀ صفوی در کاشان کشف شد

مدیر پایگاه سیلک کاشان گفت: سنگ قبری از منطقه‌ای ثبت شده در ۳۰ کیلومتری غرب کاشان کشف شده که مربوط به دوران متاخر اسلامی و دورۀ صفویه است.

۸۳۷ مددجوی کمیته امداد استان اصفهان صاحب مسکن شدند
۸۳۷ مددجوی کمیته امداد استان اصفهان صاحب مسکن شدند

قائم مقام کمیته امداد استان اصفهان گفت: طبق سیاست‌های کمیته امداد کشور، برای ۳۳ هزار خانواده مددجویان امداد در کشور مسکن آماده و تکمیل شده که سهم استان اصفهان در این زمینه ۸۳۷ مسکن بوده است.

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است