کد خبر : 277882
انتشار : ۱۴۰۲/۱۰/۱۵ - 05:03
دسته‌بندی : اصفهان
چاپ

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان:

خط انتقال شبکه فاضلاب گرگاب تکمیل شد

مدیرعامل آبفای استان اصفهان از اجرای ۱۰۰ درصدی خط انتقال شبکه فاضلاب گرگاب در سال جاری خبر داد.

خط انتقال شبکه فاضلاب گرگاب تکمیل شد

به گزارش سایت خبری مدارا؛ حسین اکبریان اظهار داشت: در سال جاری علاوه بر تکمیل ۱۰۰ درصدی خط انتقال، ۸۰ درصد شبکه داخلی فاضلاب شهر گرگاب نیز اجرا شده است که با تأمین اعتبارات کافی اجرای مابقی تأسیسات این شبکه عملیاتی می‌شود.

به نوشته مهر؛ وی به احداث ایستگاه پمپاژ فاضلاب در گرگاب اشاره و خاطر نشان کرد: با توجه به اینکه برای برخورداری مردم شهر گرگاب از خدمات شبکه فاضلاب، نیاز است ایستگاه پمپاژ در این منطقه در مدار بهره برداری قرار گیرد، طی سال گذشته مجوزهای قانونی لازم برای اجرای این پروژه اخذ شد.

مدیرعامل آبفای استان اصفهان با بیان اینکه هم اکنون عملیات اجرای ایستگاه پمپاژ در دستور کار قرار دارد، گفت: از تیر ماه سال جاری با تأمین اعتبار پروژه و انتخاب پیمانکار، عملیات اجرایی ایستگاه پمپاژ آغاز شد و درصورت تزریق اعتبارات در موعد مقرر، تا پایان سال ۱۴۰۳ پروژه تکمیل خواهد شد.

اکبریان افزود: با تکمیل تأسیسات فاضلاب در شهر گرگاب حدود ۱۵ هزار نفر جمعیت این شهر می‌توانند با نصب انشعابات فاضلاب از خدمات شبکه فاضلاب بهره مند شوند.

اخبار مرتبط:
چرا فلامینگوها پس از چند سال به تالاب گاوخونی بازگشتند؟
چرا فلامینگوها پس از چند سال به تالاب گاوخونی بازگشتند؟

معاون محیط زیست طبیعی و تنوع زیستی اداره کل محیط زیست استان اصفهان گفت: مرطوب شدن بخشی از تالاب گاوخونی سبب شد تا فلامینگوها برخلاف سال‌های قبل به این تالاب بیایند.

یک سنگ قبر از دورۀ صفوی در کاشان کشف شد
یک سنگ قبر از دورۀ صفوی در کاشان کشف شد

مدیر پایگاه سیلک کاشان گفت: سنگ قبری از منطقه‌ای ثبت شده در ۳۰ کیلومتری غرب کاشان کشف شده که مربوط به دوران متاخر اسلامی و دورۀ صفویه است.

۸۳۷ مددجوی کمیته امداد استان اصفهان صاحب مسکن شدند
۸۳۷ مددجوی کمیته امداد استان اصفهان صاحب مسکن شدند

قائم مقام کمیته امداد استان اصفهان گفت: طبق سیاست‌های کمیته امداد کشور، برای ۳۳ هزار خانواده مددجویان امداد در کشور مسکن آماده و تکمیل شده که سهم استان اصفهان در این زمینه ۸۳۷ مسکن بوده است.

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است