کد خبر : 276033
انتشار : ۱۴۰۲/۱۰/۰۳ - 16:14
دسته‌بندی : برگزیده ها، سیاسی
چاپ

منصور حقیقت‌پور: مَردم از دولت رئیسی راضی نیستند / دولت حق نَدارد در انتخابات دخالت کند

فعال سیاسی اصولگرا گفت: دولت باید به وظیفه خود در انتخابات عمل کند و هیچ دخالتی در امر برگزاری انتخابات نداشته باشد.

منصور حقیقت‌پور: مَردم از دولت رئیسی راضی نیستند / دولت حق نَدارد در انتخابات دخالت کند

به گزارش سایت خبری مدارا؛ فردانیوز نوشت: سلایق مختلف سیاسی برای انتخابات مجلس در حال ساماندهی و پیش بردن برنامه های شان هستند؛ در این میان شریان -که برخی تحلیلگران آن را مجموعه ای دولت ساخته توصیف می کنند- رویه ای را پیش گرفته که هم می تواند به دولت لطمه بزند و هم به ائتلاف اصولگرایان.

منصور حقیقت پور درباره سرنوشت سیاسی شریان گفت: شریان ضعیف‌تر از کارگزاران و  مشارکت خواهد شد. باز در کارگزاران ۴ نفر شخصیت قوی و محکم وجود دارد، در شریان که خبری از آن ۴ نفر هم نیست بنابراین فکر نمی کنم توفیقی در انتخابات داشته باشد و عوامل پشت صحنه فقط با آبروی خودشان بازی می کنند.

وی افزود: امروز مردم منتقد ضعف های دولت هستند مخصوصا نسبت به عدم کارآمدی دولت در حل مشکلات معیشتی و اقتصادی نارضایتی دارند. حالا اگر مجموعه ای از طرف دولت بخواهد به سازماندهی افکارعمومی مردم در انتخابات بپردازد با رهنمودهای اخیر رهبر معظم انقلاب همخوانی ندارد.

این فعال اصولگرا یادآور شد: سلامت انتخابات به معنای آن است که مردم آزاد باشند و بتوانند براساس یافته های خودشان بتوانند نامزد یا فهرست مطلوب شان را پیدا کنند و به آن رأی دهند. از آنجا که مردم منتقد وضع موجود هستند با نیت تغییر اوضاع پای صندوق های رأی می آیند و به فهرستی رأی خواهند داد که نماد تغییر باشد.

وی با بیان اینکه دولت باید به وظیفه خود در انتخابات عمل کند و هیچ دخالتی در امر برگزاری انتخابات نداشته باشد، ادامه داد: معاون رئیس جمهور در میتینگ انتخاباتی دیده شد که این جای سئوال داشت. اگر او به نیابت از دولت در آن جمع حضور داشت اسمش دخالت است و اگر تصمیم شخصی اش هم بوده، اسمش تمرد است.

حقیقت پور با بیان اینکه دولت نباید هیچ نقشی در جهت دهی به آرای مردم ایفا کند، افزود: دولت دو ظیفه مهم تأمین سلامت و تأمین امنیت انتخابات را برعهده دارد. باید بگونه ای زمینه فراهم شود که همه بیایند بدون هیچ مشکلی به فهرست یا نامزد مطلوب خود رأی دهند و این آرا در زمان شمارش به مثابه حق الناس صیانت و حفاظت شود.

اخبار مرتبط:
«نور نیوز» ارگان رسانه‌ای دبیرخانه شورای عالی امنیت ملی نیست
«نور نیوز» ارگان رسانه‌ای دبیرخانه شورای عالی امنیت ملی نیست

دبیرخانه شورای عالی امنیت ملی به صدور اطلاعیه‌ای هرگونه انتساب میان این شورا و یکی از پایگاه های خبری را تکذیب و اعلام کرد: شورای عالی امنیت ملی و دبیرخانه شورا دارای اُرگان رسانه ای نبوده و کلیه اخبار و اطلاعیه‌های آن از طریق رسانه ملی، صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران و خبرگزاری‌های رسمی کشور منتشر می‌شود.

در صورت خطای مجدد صهیونیست‌ها، سرعت پاسخ ایران کمتر از چند ثانیه خواهد بود
در صورت خطای مجدد صهیونیست‌ها، سرعت پاسخ ایران کمتر از چند ثانیه خواهد بود

علی باقری معاون سیاسی وزارت خارجه ایران گفت: در صورت سرزدن خطای مجدد از سوی دشمن، صهیونیستها بدانند که دیگر ۱۲ روز وقت نخواهند داشت و سرعت پاسخ ایران کمتر از چند ثانیه خواهد بود.

وزیر خارجه مصر پیام هشدار ایران را به اسرائیل رسانده است
وزیر خارجه مصر پیام هشدار ایران را به اسرائیل رسانده است

تسنیم نوشت: یک منبع آگاه خبر داد که در خلال تماس تلفنی وزرای خارجه ایران و مصر پیام هشداری جهت ارسال به اسرائیل داده شده است. پیشتر اخباری منتشر شده بود که تهران از طریق قاهره پیام هشدار مهم به رژیم اسرائیل ارسال کرده است.

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است