کد خبر : 275849
انتشار : ۱۴۰۲/۱۰/۰۲ - 14:50
دسته‌بندی : اجتماعی
چاپ

سفر زاکانی با تراموا با مدل احمدی‌نژاد

بنا بر اعلام معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران طراحی روسازی تراموا تمام شد و طرح جامع برای بررسی و تصویب در اختیار وزارت کشور و شورای عالی ترافیک کشور قرار گرفت و چنانچه طرح جامع تایید شود، طی دو هفته آینده این مهم در قالب تفاهم نامه با وزارت دفاع اجرا می‌شود.

سفر زاکانی با تراموا با مدل احمدی‌نژاد

به گزارش سایت خبری مدارا؛ ایسنا نوشت: محسن هرمزی، معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران در مورد سرانجام احداث «تراموا» در تهران می‌گوید: طراحی روسازی تراموا را تمام کردیم و از آنجایی که در طرح جامع به این موضوع پرداخته شده است و طرح جامع را نیز برای بررسی و تصویب در اختیار وزارت کشور و شورای عالی ترافیک کشور قرار داده ایم؛ امیدواریم طی دو هفته آینده، طرح جامع تأیید شود که این مهم در قالب تفاهم نامه با وزارت دفاع اجرایی شود.

وی بیان تأکید می‌کند: اگر بتوانیم تأییدیه وزارت کشور برای طرح جامع حمل و نقل را اخذ کنیم؛ با توجه به اینکه مطالعات فاز یک را نیز انجام داده ایم، استارت شروع پروژه تراموا را ظرف یک ماه آینده خواهیم زد.

هرمزی ادامه می‌دهد: سه کریدور برای تراموا در نظر گرفته شده است که احداث این مد حمل و نقل را در مسیر تهرانپارس_آزادی پیگیری می‌کنیم.

معاون شهردار تهران در خاتمه اظهار می‌کند: در مورد احداث تراموا لازم است که در ابتدا مصوبه شورای عالی ترافیک کشور اخذ شود که این مهم ذیل طرح جامع حمل و نقل دیده شده است.

گفتنی است طرح پیشنهاد ساخت تراموا در تهران در گذشته یک بار در زمان دولت محمود احمدی‌نژاد شروع شد و به هیچ نتیجه‌ای هم نرسید.

اخبار مرتبط:
هَمسرم با ازدواج دوم من مخالفت کرد، کُشتَمش
هَمسرم با ازدواج دوم من مخالفت کرد، کُشتَمش

فردی با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ تماس گرفت و از کشف جسد زنی ۴۳ ساله در یکی از باغ‌های شهرستان فلاورجان خبر داد. با انجام اقدامات پلیسی کارآگاهان در صحنه جرم مشخص شد شوهر مقتول به دلیل اختلافاتی که با وی داشته او را به باغ شخصی‌اش آورده و پس از بستن دست و پای همسرش به صندلی وی را خفه کرده است.

زاکانی روی لباس‌های نیروهای شهرداری دوربین نصب می‌کند
زاکانی روی لباس‌های نیروهای شهرداری دوربین نصب می‌کند

شهردار تهران در حاشیه جلسه هیات دولت درخصوص نصب دوربین روی لباس حریم بانان توضیحاتی ارایه کرد.

توییت یکی از مدیران میانی زاکانی، صدای اعتراض اعضای شورای شهر را بلند کرد / امانی:‌ آب از سرچشمه گل‌آلود است
توییت یکی از مدیران میانی زاکانی، صدای اعتراض اعضای شورای شهر را بلند کرد / امانی:‌ آب از سرچشمه گل‌آلود است

ریشه این اعتراض‌ها به توییت سوده نجفی، عضو شورای شهر تهران برمی‌گردد. او در واکنش به انتشار عکس شهردار تهران در نماز عید فطر و تمسخر برخی از کاربران فضای مجازی نوشته بود: کسانی که عکس شهردار تهران در نماز عید فطر را تمسخر می‌کنند، قطعا بویی از ایمان نبرده‌اند و آخرت خود را خراب می‌کنند. ناکارآمد و ضعیف است و سرجایش قرارنگرفته هر نقدی به او دارید اما ورود به روابطش با خدا و تمسخر، گناهی نابخشودنی است.

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است