کد خبر : 275548
انتشار : ۱۴۰۲/۰۹/۲۹ - 15:36
دسته‌بندی : سیاسی
چاپ

حجت‌الاسلام سبحانی‌نیا: احمدی‌نژادی‌ها لیست مستقل نمی‌دهند

فعال سیاسی گفت: قطعا در انتخابات مجلس امسال مثل گذشته افرادی که به دیدگاه آقای احمدی نژاد نزدیک هستند مورد حمایت هایی قرار می گیرند اما تاکنون اظهارنظری درباره ارائه فهرست انتخاباتی از هسته مرکزی این مجموعه ندیدیم.

حجت‌الاسلام سبحانی‌نیا: احمدی‌نژادی‌ها لیست مستقل نمی‌دهند

به گزارش سایت خبری مدارا؛ فردانیوز نوشت: فعالیت گروه های سیاسی کم کم پررنگ می شود و در اظهارات نیروهای آنها کُری خوانی های انتخاباتی نیز بیشتر به چشم می خورد اما در این میان سکوت احمدی نژاد و حامیانش تأمل برانگیز است چراکه آنها در ادوار گذشته حتی اگر به عرصه رقابت ورود نمی کردند، تلاش داشتند بر معادلات صحنه رقابت اثرگذاری کنند. در عین حال شاهدیم که برخی یاران سابق احمدی‌نژاد مثل عبدالرضا داوری از برنامه‌های برگشت او به قدرت از طریق همراهی با برخی گروه‌های سیاسی می‌گویند.

حجت الاسلام حسین سبحانی‌نیا درباره برنامه انتخاباتی احمدی نژاد و حامیانش گفت: هر چه به زمان انتخابات نزدیک می شویم تلاش مجموعه های مختلف، احزاب، گروه های سیاسی و شخصیت های مشهور برای اثرگذاری بر معادلات صحنه بیشتر خواهد شد.

وی افزود: مجموعه های مختلف در جبهه اصولگرا و اصلاح طلب بالاخره برآوردی از انتخابات آینده خواهند داشت و براساس آن برآورد جهت گیری های خودشان را مشخص می کنند اما بعضی جریانات مثل جریان آقای احمدی نژاد هنوز برای انتخابات اسفندماه امسال بروز و ظهوری از خود نشان ندادند.

این فعال سیاسی اصولگرا یادآور شد: امکان دارد احمدی نژادی ها بعد از اعلام نتیجه بررسی صلاحیت نامزدها در قالب گروه های حاضر در صحنه به صورت نسبی حمایت هایی را نشان دهند اما آنکه به صورت مستقل بخواهند حرکتی کنند و تأثیرگذاری چندانی از خود نشان دهند فعلا چنین چیزی به نظر نمی آید که بخواهند اینها لیستی بدهند و حرکتی را در انتخابات آینده داشته باشند.

وی ادامه داد: قطعا در انتخابات مجلس امسال مثل گذشته افرادی که به دیدگاه آقای احمدی نژاد نزدیک هستند مورد حمایت هایی قرار می گیرند اما تاکنون اظهارنظری درباره ارائه فهرست انتخاباتی از هسته مرکزی این مجموعه ندیدیم.

سبحانی نیا درباره امکان برگشت احمدی نژاد به عرصه سیاسی و قدرت گفت: با مجموعه عملکردهایی که جریان آقای احمدی نژاد داشت بعید است شانسی برای برگشت مجدد و حضور و تأثیرگذاری در عرصه انتخابات به صورت جدی داشته باشد.

اخبار مرتبط:
سخنگوی شورا: کودکان غزه دیشب آسوده خوابیدند
سخنگوی شورا: کودکان غزه دیشب آسوده خوابیدند

سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه ما به طور همزمان علاوه بر دفاع از خود از مواضع مظلومین نیز دفاع می‌کنیم، یادآور شد: شب گذشته پس از مدتها دیگر صدای پهپادها در فلسطین شنیده نشد و کودکان غزه توانستند یک شب بخوابند.

سخنگوی ارتش اسرائیل: ۹۹% از حملات موشکی ایران را رهگیری کردیم
سخنگوی ارتش اسرائیل: ۹۹% از حملات موشکی ایران را رهگیری کردیم

روزنامه اسرائیلی یدیعوت آحرونوت به نقل از منابع اسرائیلی مدعی شد ۹۹ درصد از حملات موشکی ایران رهگیری شد.

عباس عبدی: اسرائیل از درگیری با ایران استقبال می‌کند
عباس عبدی: اسرائیل از درگیری با ایران استقبال می‌کند

اسرائیل می‌کوشد که مستقیم ولو غیررسمی وارد درگیری شود؛ برخلاف ایران که غیرمستقیم و غیررسمی عمل می‌کند. رفتار اسراییل گرچه غیررسمی است حتی مسوولیت حمله به کنسولگری را هم نپذیرفته است، ولی هیچ ‌کس شکی در انجام آنها ازسوی اسراییل ندارد، همچنان که اغلب اقدامات ایران نیز چنین است.

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است