کد خبر : 275465
انتشار : ۱۴۰۲/۰۹/۲۹ - 10:33
دسته‌بندی : سیاسی
چاپ

همسر دوم حسین الله‌کرم کیست؟

اعتماد گزارشی از روند فعالیت‌های سیاسی حسین الله‌کرم دارد که در بخشی از آن به ماجرای ازدواج مجدد او با همسر شهید اشاره کوتاهی کرده است.

همسر دوم حسین الله‌کرم کیست؟

به گزارش سایت خبری مدارا؛ روزنامه اعتماد گزارشی از روند فعالیت‌های سیاسی حسین الله‌کرم دارد که در بخشی از آن به ماجرای ازدواج مجدد او با همسر شهید اشاره کوتاهی کرده است.

اما ماجرای ازدواج الله‌کرم با همسر شهید چیست؟

بر اساس مصاحبه‌ای که مهر ماه سال ۸۹ با روزنامه تهران تایمز داشته ماجرای ازدواجش را روایت کرده است. او در این مصاحبه با اشاره به فوت همسر اولش و توصیه‌ا ش به الله‌کرم برای ازدواج می‌گوید: «من در یکی از مکاتبات به ایشان تاکید کرده بودم که اگر شهید شدم، حتما ازدواج کنند زیرا پیامبر اکرم(ص) و اهل بیت با تارک‌الدنیا بودن، موافق نبودند. ایشان هم در مکاتبه‌ای همان را به من گفتند، لذا بعد از برگزاری سال ایشان، به فکر ازدواج افتادم و پس از بررسی با فردی از جنس ویژه ازدواج کردم.»

الله‌کرم در توصیف همسر دومش می‌گوید: «ایشان همسر شهید است. ۲۷ سال پس از شهادت همسرش با اراده فوق العاده‌ای به تربیت ۳ فرزند خردسال شهید پرداخت و آنها را تا تحصیلات دانشگاهی و ازدواج موفق همراهی ‌کرد، لذا ویژه هستند.»

اخبار مرتبط:
ابراهیم فیاض: نتیجه تیترهای منفی و تلخ اشاعه افسردگی و اضطراب در جامعه است
ابراهیم فیاض: نتیجه تیترهای منفی و تلخ اشاعه افسردگی و اضطراب در جامعه است

جامعه‌شناس و تحلیلگر اصولگرا مدعی شد: وقتی مطالب آرامش بخش در کنار موضوعات انتقادی مطرح نشود و فقط مردم با یکسری تیترهای منفی و تلخ مواجه می شوند که نتیجه اش اشاعه افسردگی و اضطراب در جامعه خواهد بود.

نماینده مجلس: موشک‌های ما برای صلح است
نماینده مجلس: موشک‌های ما برای صلح است

آصفری گفت: غربی ها علاقمند نیستند بدون چراغ سبز آمریکا اقدامی انجام دهند. این پاسخ ایران می تواند صلح آمیز باشد. همواره گفتیم «موشک های ما برای صلح است»، امروز طرف مقابل متوجه قدرت موشک های ما شد و شلیک این موشک ها تأثیر مثبتی را در سیاست خارجی ما می تواند به دنبال داشته باشد.

ابراز رضایت روزنامه اصولگرا از حمایت خاتمی و روحانی از سپاه
ابراز رضایت روزنامه اصولگرا از حمایت خاتمی و روحانی از سپاه

روزنامه نزدیک به جریان قالیباف نوشت: هرچند که واکنش خاتمی نسبت به هم‌قطارانش با تأخیر مطرح شد؛ اما همین واکنش‌ها را می‌توان به‌عنوان مثالی در وحدت ملی ایران در مواجهه با برهه‌های سرنوشت‌ساز تعبیر کرد.  

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است