کد خبر : 274706
انتشار : ۱۴۰۲/۰۹/۲۲ - 12:29
دسته‌بندی : سیاسی
چاپ

حسین الله‌کرم: نیروی معتقد به «ولایت مطلقه فقیه» را به صحنه می‌آوریم

حسین الله‌کرم دبیر هیأت مؤسس جمعیت رزمنده مدافع انقلاب اسلامی با تأکید بر اینکه هدف ما اعتلای انقلاب اسلامی به رویکرد جهاد مستمر است، اظهار داشت: ایثارگری انقلابی یعنی حاکمیت جوانان و یعنی بقیة السیف دفاع مقدس بار دیگر می‌آیند تا جوانان را به‌ صحنه بیاورند تا در چهل سال دوم انقلاب شاهد حضور جوانان شایسته باشیم.

حسین الله‌کرم: نیروی معتقد به «ولایت مطلقه فقیه» را به صحنه می‌آوریم

به گزارش سایت خبری مدارا؛ جماران نوشت: حسین الله کرم، دبیر هیأت مؤسس جمعیت رزمنده مدافع انقلاب اسلامی(رزما)، در جلسه اعلام موجودیت این جمعیت گفت: جمعیت رزما ۶۰ کمیته و سه کارگروه تخصصی، ستادی و دبیرخانه دارد که هر هفته جلسه دارند. و تاکنون در ۱۷ استان شکل گرفته است.

وی افزود: جمعیت رزما قصد دارد که هزاران و بلکه صدها هزار نیروی ارزشی، انقلابی و معتقد به ولایت مطلقه فقیه به صحنه سیاسی بیاورد تا نقش و تاثیرگذاری خود را مانند دوران دفاع مقدس نشان دهند.

وی با تأکید بر اینکه هدف ما اعتلای انقلاب اسلامی به رویکرد جهاد مستمر است، اظهار داشت: ایثارگری انقلابی یعنی حاکمیت جوانان و یعنی بقیه السیف دفاع مقدس بار دیگر می‌آیند تا جوانان را به‌ صحنه بیاورند تا در چهل سال دوم انقلاب شاهد حضور جوانان شایسته باشیم.

دبیر هیأت مؤسس جمعیت رزمنده مدافع انقلاب اسلامی در بخش دیگری از سخنان خود تأکید کرد: بر اساس چهارچوب خانه احزاب، احزاب در گروه اصولگرا، اصلاح‌طلب و مستقل‌ هستند و ما فعلا در گروه مستقلین هستیم.

رضا افروز، جانشین دبیر هیأت مؤسس جمعیت رزمنده مدافع انقلاب اسلامی، نیز در این نشست گفت: در سال‌های بعد انقلاب اسلامی به دلایل مختلف داخلی و خارجی، در اجرای بخشی از دیدگاه امام خمینی(س) دچار چالش شدیم. این مشکلات به خاطر نفوذ دشمنان خارجی و کپی برداری از شرق و غرب به وجود آمد و ما به صحنه آمدیم تا فرامین امام خمینی(س) و رهبری را پیگیری کنیم. ما اجرای بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی را پیگیری و رصد خواهیم کرد و جوانان را برای این هدف ساماندهی می‌کنیم.

در ادامه سید احمد ربیعی، رئیس کمیته راهبردی این جمعیت، نیز گفت: مهمترین کاری که ما حتما در پیش خواهیم داشت و پیگیری خواهیم کرد حمایت از برنامه‌های سران قوا و قوای سه گانه و نهادهای وابسته به حاکمیت است که در چهارچوب سیاست‌های کلی نظام قرار دارد. همچنین برنامه‌های مبتنی بر گام دوم انقلاب را پیگیری و رصد می‌کنیم. نقاط ضعف را باید شناسایی کرده و مطالبه‌گری کنیم. ما برخلاف سایر احزاب و تشکل‌ها مسائل را قبل از اینکه عمومی کنیم، با خود مسئولان در میان می‌گذاریم و اگر لازم باشد مسائل مدنظر را به دستگاه‌های نظارتی انعکاس می دهیم.

هادی قیومی، رئیس کمیته امور احزاب جمعیت رزمنده مدافع انقلاب اسلامی، نیز گفت: جریان نفوذ و ثروت و قدرت پس از پایان دوران دفاع مقدس قدرت گرفت و سعی کرد نیروهای جهادی و رزمنده را حذف کند. ما همواره در صحنه بودیم اما به این نتیجه رسیدیم باید تشکل قانونی شکل داده و مطالبات خود را با این تشکل پیگیری کنیم و با جریان نفوذ و ثروت و قدرت مقابله کند.

وی ادامه داد: عمده فعالیت سیاسی ما برای حضور در مجلس شورای اسلامی و شوراهای شهر برای اصلاح امور خواهد بود.

هادی ثروتی، مسئول امور سیاسی این تشکل نیز در این نشست گفت: وظیفه اصلی ما کادرسازی سیاسی و اعلام مواضع حزب و اتخاذ تصمیمات سیاسی است. رویکرد ما در کنار انقلابی بودن، رویارویی با جریان ثروت و قدرت و مقابله با رانت و تبعیض و مفسدان، حمایت از مستضعفین و اجرای منویات رهبری انقلاب از جمله بیانیه گام دوم انقلاب است. ما گفتمان پیشرفت انقلاب را در دستور کار داریم و بیانیه گام دوم انقلاب افق حرکت ما است.

در پایان این نشست، سعید عبدالملکی، سخنگوی جمعیت رزمنده مدافع انقلاب اسلامی، گفت: مجمع عمومی جمعیت رزمنده مدافع انقلاب اسلامی(رزما) ماه آینده برگزار می‌شود.

اخبار مرتبط:
امام جمعه اهواز: نباید به تنهایی به فرد کاندید نگاه کنیم ، باید به جریان‌های حامی او نیز دقت داشته باشیم
امام جمعه اهواز: نباید به تنهایی به فرد کاندید نگاه کنیم ، باید به جریان‌های حامی او نیز دقت داشته باشیم

حجت الاسلام و المسلمین سید محمد نبی موسوی فرد در خطبه‌های نماز جمعه این هفته اهواز در مصلای مهدیه امام خمینی (ره) این شهر با اشاره مطالبات مردم استان خوزستان و ضرورت رسیدگی مسئولان به وضعیت شهر اظهار کرد: برخی از مناطق ما با مشکل فاضلاب و آسفالت و... روبرو هستند؛ بنابراین رسیدگی و رفع این مشکلات از سوی مسئولان ضروری است.

امام جمعه رشت: مَردم کسی را انتخاب خواهند کرد که از رهبری اطاعت محض داشته باشد
امام جمعه رشت: مَردم کسی را انتخاب خواهند کرد که از رهبری اطاعت محض داشته باشد

رسول فلاحتی، امام جمعه رشت: مردم باید به کسی رای دهند که دلسوز مردم بوده و خود را در انقلاب اسلامی ثابت کرده باشد، اهل سیاسی کاری و جناح بازی نباشد و مسیری مقدس انقلاب اسلامی را بپیماید و از رهبری اطاعت محض داشته باشد؛ انتخاب خواهند کرد.

امام جمعه قم: باید مراقب فتنه‌ پس از برگزاری انتخابات باشیم
امام جمعه قم: باید مراقب فتنه‌ پس از برگزاری انتخابات باشیم

آیت‌الله اعرافی گفت: در گذشته تجربه فتنه‌ای پس از برگزاری انتخابات داریم که به قانون تمکین نشده است.باید مراقب فتنه‌ پس از برگزاری انتخابات باشیم. در گذشته برخی‌ها تن به قانون ندادند و انتظار می‌رود از نامزدها، ستادها و طرفداران که پایبند به اخلاق و قانون باشند.

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است