کد خبر : 274675
انتشار : ۱۴۰۲/۰۹/۲۲ - 10:07
دسته‌بندی : سیاسی
چاپ

رسانه اصولگرا: بهزاد نبوی به جبهه اصلاحات برمی‌گردد

مثلث آنلاین، مدعی رایزنی برای بازگشت بهزاد نبوی به جبهه اصلاحات شده است.

رسانه اصولگرا: بهزاد نبوی به جبهه اصلاحات برمی‌گردد

به گزارش سایت خبری مدارا؛ رسانه اصولگرای مثلث آنلاین، مدعی رایزنی برای بازگشت بهزاد نبوی به جبهه اصلاحات شد و نوشت: به احتمال زیاد اتحاد ملتی‌ها از بازگشت احتمالی بهزاد نبوی به جبهه اصلاحات خوشحال نخواهند شد زیرا همین‌ها با فضاسازی علیه نبوی باعث استعفای او شدند؛ استعفایی که برخی از آن استعفای اجباری یاد می‌کنند.

اخیرا زمزمه‌هایی شنیده می‌شود که برخی رایزنی‌ها از سوی اصلاح‌طلبان با بهزاد نبوی انجام شده است تا او بار دیگر به جبهه اصلاحات ایران برگردد. گویا اختلافات درونی جبهه اصلاحات به ویژه بعد از قدرت‌گرفتن حزب اتحاد در این تشکیلات سیاسی بالا گرفته است و هیچ راهبرد مشخصی از میان جلسات جبهه اصلاحات به دست نمی‌آید.

به همین دلیل گویا از نبوی خواسته شده تا برای ایجاد همدلی میان اصلاح‌طلبان به جبهه اصلاحات بازگردد. حتی سخن فراتر از یک همدلی ساده است و سطح اختلافات تا جایی بالاست که خطر انشعاب کارگزاران سازندگی از جبهه اصلاحات مطرح شده است.

یکی از زمینه‌های اختلافات آن است که به واسطه ریاست آذر منصوری بر جبهه اصلاحات عملا نظرات حزب رادیکال اتحاد ملت بر مجموعه اصلاح‌طلبان تحمیل می‌شود؛ به ویژه نظرات افراطی این حزب درباره انتخابات. البته به احتمال زیاد اتحاد ملتی‌ها از بازگشت احتمالی بهزاد نبوی به جبهه اصلاحات خوشحال نخواهند شد زیرا همین‌ها با فضاسازی علیه نبوی باعث استعفای او شدند؛ استعفایی که برخی از آن استعفای اجباری یاد می‌کنند.

با این اوصاف اگر واقعا نبوی به جبهه اصلاحات بازگردد این احتمال وجود دارد که جایگاه حزب اتحاد ملت تضعیف شود و دیگر این حزب افراطی نتواند نظراتش را به مجموعه اصلاح‌طلبان تحمیل کند؛ چه آنکه با حضور نبوی، خاتمی هم احتمالا قدری به سمت او متمایل شود و دیگر به این میزان تحت تأثیر نظرات رادیکال اتحادی‌ها قرار نگیرد.

اخبار مرتبط:
گزارش جالب گاردین از زندگی پزشکیان
گزارش جالب گاردین از زندگی پزشکیان

تنها نامزد اصلاح طلب در انتخابات ریاست جمهوری ایران، یک پزشک 69 ساله است که 3 فرزندش را پس از مرگ همسرش - در یک تصادف رانندگی- به تنهایی بزرگ کرد.

نماینده مجلس: رئیسی با تیم اقتصادی وسیاست خارجه خود اختلاف داشت
نماینده مجلس: رئیسی با تیم اقتصادی وسیاست خارجه خود اختلاف داشت

نماینده مردم سیستان و بلوچستان از وجود اختلاف در دولت سیزدهم خبر داد.

قالیباف: بخشی از مردم ما در فقر مطلق‌ زندگی می‌کنند
قالیباف: بخشی از مردم ما در فقر مطلق‌ زندگی می‌کنند

نامزد انتخابات ریاست جمهوری گفت: بخشی از مردم ما که امروز در فقر مطلق‌اند و بخشی از مردم ما هم در زیر خط فقر هستند اکنون فرصت ندارند که انشاالله درست می‌شود بلکه باید لحظه‌ای درنگ نکنیم و ما قادر هستیم این کار را انجام بدهیم ولی گام به گام این کار مشخص شده است و در جای جای برنامه هفتم این پیش‌بینی شده است.

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است