کد خبر : 274350
انتشار : ۱۴۰۲/۰۹/۲۰ - 12:28
دسته‌بندی : اصفهان
چاپ

اولویت اول دادگستری اصفهان، رسیدگی به پرونده‌های مسن است

رئیس کل دادگستری استان اصفهان با تأکید بر کاهش اطاله دادرسی گفت: اولویت اول دادگستری اصفهان، رسیدگی به پرونده‌‌های مسن و تمام ظرفیت‌های دادگستری معطوف انجام این امر خواهد شد.

اولویت اول دادگستری اصفهان، رسیدگی به پرونده‌های مسن است

به گزارش سایت خبری مدارا؛ حجت‌الاسلام‌ اسداله جعفری، رئیس کل دادگستری استان اصفهان در نشست شورای مدیران قضائی استان با تأکید بر انجام خدمت جهادی و تحول‌گرا توسط مدیران و مسؤولان قضایی استان، اظهار کرد: هر مدیر یا مسؤولی که در نظام مقدس جمهوری اسلامی، مسؤولیتی می‌پذیرد باید بداند با روزمرگی در انجام کار باعث پیشرفت و تحول در امور نمی‌شود و لازم است تمام انگیزه، توانایی و تلاش خود را در راستای انجام کار جهادی و تحولی، به کار گیرد و موجبات اعتلای نظام و کشور را فراهم کند.

به نوشته فار؛ وی افزود: به فرموده ائمه اطهار (ع) رفع نیازها و احتیاجات مردم از بهترین نعمت‌های پروردگار است چرا که خداوند منان این فرصت را در اختیار بندگان خود گذاشته‌ است که با خدمت صادقانه و بی منت، در مسیر رسیدن به قله‌های انسانیت، گام بردارند.

جعفری در ادامه دستوراتی در راستای انجام پیگیری‌های ویژه به منظور رفع دلایل اطاله دادرسی، اجرای قانون انتشار و دسترسی به اطلاعات، اجرای قانون جدید شورای حل اختلاف، استقرار قاضی کشیک، تکریم ایثارگران و جانبازان و خانواده‌ شهدا صادر کرد.

رئیس کل دادگستری استان اصفهان با تأکید بر اجرای برنامه‌ها در حوزه رسیدگی به پرونده‌های مسن خاطرنشان کرد: اولویت اول دادگستری استان اصفهان، رسیدگی به پرونده‌‌های مسن و به تبع آن کاهش اطاله دادرسی است و تمام ظرفیت‌های دادگستری معطوف انجام این امر خواهد شد.

اخبار مرتبط:
۱۰۹ دستگاه شاسی و دستگاه تنفسی در اصفهان رونمایی شد
۱۰۹ دستگاه شاسی و دستگاه تنفسی در اصفهان رونمایی شد

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان گفت: با حضور فرمانده پلیس راه کشور از ۱۰۹ دستگاه شاسی و دستگاه تنفسی رونمایی شد تا این تجهیزات در اختیار ۵۶ شهر استان قرار گیرد.

یک سوم بودجه شهرداری اصفهان از محل ساخت و ساز تأمین می‌شود
یک سوم بودجه شهرداری اصفهان از محل ساخت و ساز تأمین می‌شود

معاون شهرسازی و معماری شهرداری اصفهان گفت: یک سوم بودجه شهرداری اصفهان در سال ۱۴۰۳ از محل ساخت و ساز تأمین خواهد شد.

جرائم مشهود حوزه اراضی ملی در اصفهان ۵۷ درصد کاهش یافت
جرائم مشهود حوزه اراضی ملی در اصفهان ۵۷ درصد کاهش یافت

مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان از کاهش ۵۷ درصدی وقوع جرائم مشهود در حوزه اراضی ملی در سال جاری نسبت به سال ۱۳۹۹ خبرداد.

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است