کد خبر : 273923
انتشار : ۱۴۰۲/۰۹/۱۶ - 16:04
دسته‌بندی : سیاسی
چاپ

رحیمی جهان‌آبادی: خبر فساد در چای بسیار آزاردهنده بود

نماینده مجلس درباره فساد در چای گفت: این خبر تاسف بار را ما هم در رسانه‌ها خواندیم، دیدیم و شنیدیم که متاسفانه بسیار آزار دهنده است. این اخبار روح و جسم هر شهروند ایرانی را فلج می‌کند.

رحیمی جهان‌آبادی: خبر فساد در چای بسیار آزاردهنده بود

به گزارش سایت خبری مدارا؛ انتخاب نوشت: جلیل رحیمی جهان‌آبادی، درباره پرونده واردات چای و بحث‌های مربوط به آن گفت: این خبر تاسف بار را ما هم در رسانه‌ها خواندیم، دیدیم و شنیدیم که متاسفانه بسیار آزار دهنده است. این اخبار روح و جسم هر شهروند ایرانی را فلج می‌کند.

این عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: به ۲ نکته باید دقت کنیم، نکته اول این‌که بر اساس اخبار رسانه‌ای نمی‌توان قضاوت کرد. باید دستگاه‌های مربوطه اعم از قضایی، اطلاعاتی و امنیتی و دستگاه‌هایی که مسئولیت‌شان این است، بیایند گزارش دقیق دهند که چه حادثه‌ای رخ داده است؟ ماجرا چه چیزی بوده و چه مشکلی رخ داده است؟ بعد بر پایه آن اطلاعات دقیق می‌توان قضاوت کرد که چه کسی مقصر بوده است؟

وی ادامه داد: در حال حاضر ما هنوز نه اطلاعات دقیقی داریم و نه می‌دانیم چه اتفاقی افتاده است، نمی‌توانیم خیلی قضاوت کنیم چه کسی برده و چه کسی خورده و چه اتفاقی افتاده است، اما داستان، داستان زجرآوری است. من به عنوان نماینده‌ای که بارها امور مردم را پیگیری کرده‌ام، متاسفانه این حجم از تخصیص ارز برایم جای سوال دارد!

رحیمی جهان‌آبادی با بیان این‌که هر دولتی، هر شخصی، هر تفکری، هر جناحی در این مسائل دخیل است باید برخورد شود ما کاری نداریم دولت آقای روحانی داده یا دولت رئیسی، این‌ها متعلق به مردم و سرمایه مردم است، اظهار داشت: بحث یک ریال و ۲ ریال نیست. بحث یک دلار و ۲ دلار نیست. بحث پولی است که می‌تواند مسیر اقتصاد یک کشور را واقعا تغییر دهد آن هم در این شرایط که مردم مشکلات اقتصادی دارند. ما قاطعانه به عنوان نماینده مردم از قوه‌قضائیه می‌خواهیم ورود کند و گزارش کار دهد. دستگاه‌های اطلاعاتی و امنیتی به مردم شفاف بگویند و گزارش دهند.

وی با اشاره به این‌که دستگاه‌های اطلاعاتی و امنیتی با هرکسی در هر سطحی در این اختلاس یا اختلاس‌های مشابه دست دارد باید برخورد کند، عنوان کرد: واقعیت امر این است که اگر نظام جمهوری اسلامی ایران را قبول و دوست داریم و اگر مردم ما سال ۵۷ قیام کردند، برای مبارزه با ظلم و فساد و این مسائل بوده است. نمی‌توانیم بپذیریم نظامی که ثمره خون ۲۴۰ هزار شهید است، چنین آدم‌ها و چنین رفتارهایی در دلش دیده شود، این آزاردهنده است.

این نماینده مجلس شورای اسلامی گفت: قطع به یقین دستگاه قضایی برخورد و رسیدگی می‌کند و ما هم در مجلس ان‌شاالله تا جایی که از دستمان بربیاید، کمک می‌کنیم.

اخبار مرتبط:
نقوی‌حسینی: شورای ائتلاف هیچکدام از آن  ۹۰ نفری را که گزینش کرده بود در لیست قرار نداد
نقوی‌حسینی: شورای ائتلاف هیچکدام از آن ۹۰ نفری را که گزینش کرده بود در لیست قرار نداد

نماینده ادوار مجلس گفت: مجموعه دیگری بیش از 2 هزار نفر را دعوت کرد، از میان آنها 300 نفر به مرحله دوم راه یافتند، در مرحله سوم 90 نفر ماندند اما در نهایت وقتی فهرست نهایی اعلام شد دیدیم هیچ کدام از آن 90 نفر در آن فهرست حضور نداشتند.

کنایه سایت اصولگرا به قالیباف و محصولی / با آنهمه اختلاف، برای به دست‌آوردن چند کرسی بیشتر هم‌نشین شدند
کنایه سایت اصولگرا به قالیباف و محصولی / با آنهمه اختلاف، برای به دست‌آوردن چند کرسی بیشتر هم‌نشین شدند

سایت نزدیک به شورای وحدت و جامعه روحانیت مبارز ضمن کنایه به لیست مشترک شانا و جبهه پایداری نوشت: برخی گروه‌ها با یکدیگر همگرایی انتخاباتی پیدا کرده‌اند که به دلیل اختلافات پیشین هیچکس تصور نمی‌کرد آنها هم‌نشین هم شوند.

اطلاعیه ستاد انتخابات کشور؛ رادیو و تلویزیون محل اخذ رای را روشن بگذارید
اطلاعیه ستاد انتخابات کشور؛ رادیو و تلویزیون محل اخذ رای را روشن بگذارید

در اطلاعیه شماره ۲۱ ستاد انتخابات کشور به اعضای شعب اخذ رای سراسر کشور آمده است که اطلاعیه‌های منتشره به منزله دستور کتبی بوده و رعایت آن الزامی است.

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است