کد خبر : 273906
انتشار : ۱۴۰۲/۰۹/۱۶ - 12:17
دسته‌بندی : برگزیده ها، سیاسی
چاپ

کانادا برای اخراج قائم مقام وزارت کشور دولت روحانی پرونده تشکیل داد

وب‌سایت کانادایی «گلوبال‌نیوز» اعلام کرده: دولت کانادا پرونده ای برای اخراج سلمان سامانی، سخنگو و قائم مقام وزارت کشور در دوره ریاست جمهوری حسن روحانی در شهر تورنتو پرونده ای تشکیل داده است.

کانادا برای اخراج قائم مقام وزارت کشور دولت روحانی پرونده تشکیل داد

به گزارش سایت خبری مدارا؛ وب‌سایت کانادایی «گلوبال‌نیوز» اعلام کرده: دولت کانادا پرونده ای برای اخراج سلمان سامانی، سخنگو و قائم مقام وزارت کشور در دوره ریاست جمهوری حسن روحانی در شهر تورنتو پرونده ای تشکیل داده است.

سلمان سامانی همچنین در دوره ریاست‌جمهوری روحانی، سخنگوی وزارت کشور، معاون هماهنگی وزارت کشور و نیز نماینده تام‌الاختیار وزیر کشور در کمیسیون بررسی تبلیغات انتخابات سیزدهمین دوره ریاست‌جمهوری بود.

گلوبال نیوز نوشته است: « برای بررسی وضعیت سلمان سامانی یک جلسه بررسی و پاسخگویی برای اخراج از کانادا تشکیل شده است.»

این نشریه نوشته است: «سازمان امور مرزی کانادا از هیئت مهاجرت و پناهندگی این کشور درخواست کرده است تا برای سلمان سامانی جلسه‌ای برگزار کند که امکان دارد منجر به اخراج او شود.»

گلوبال نیوز می‌گوید: آنا پاپ، سخنگوی هیئت مهاجرت، گفت سلمان سامانی برای شرکت در جلسه‌ای به تاریخ ۱۹ آذر ۱۴۰۲ که صلاحیت مهاجرت او را بررسی کند، ارجاع شده است. دولت از بیان این که موضوع خودداری کرد که آیا این پرونده مربوط به سلمان سامانی ۴۲ ساله، معاون وزیر کشور جمهوری اسلامی ایران، است یا خیر.

اخبار مرتبط:
نقوی‌حسینی: شورای ائتلاف هیچکدام از آن  ۹۰ نفری را که گزینش کرده بود در لیست قرار نداد
نقوی‌حسینی: شورای ائتلاف هیچکدام از آن ۹۰ نفری را که گزینش کرده بود در لیست قرار نداد

نماینده ادوار مجلس گفت: مجموعه دیگری بیش از 2 هزار نفر را دعوت کرد، از میان آنها 300 نفر به مرحله دوم راه یافتند، در مرحله سوم 90 نفر ماندند اما در نهایت وقتی فهرست نهایی اعلام شد دیدیم هیچ کدام از آن 90 نفر در آن فهرست حضور نداشتند.

کنایه سایت اصولگرا به قالیباف و محصولی / با آنهمه اختلاف، برای به دست‌آوردن چند کرسی بیشتر هم‌نشین شدند
کنایه سایت اصولگرا به قالیباف و محصولی / با آنهمه اختلاف، برای به دست‌آوردن چند کرسی بیشتر هم‌نشین شدند

سایت نزدیک به شورای وحدت و جامعه روحانیت مبارز ضمن کنایه به لیست مشترک شانا و جبهه پایداری نوشت: برخی گروه‌ها با یکدیگر همگرایی انتخاباتی پیدا کرده‌اند که به دلیل اختلافات پیشین هیچکس تصور نمی‌کرد آنها هم‌نشین هم شوند.

اطلاعیه ستاد انتخابات کشور؛ رادیو و تلویزیون محل اخذ رای را روشن بگذارید
اطلاعیه ستاد انتخابات کشور؛ رادیو و تلویزیون محل اخذ رای را روشن بگذارید

در اطلاعیه شماره ۲۱ ستاد انتخابات کشور به اعضای شعب اخذ رای سراسر کشور آمده است که اطلاعیه‌های منتشره به منزله دستور کتبی بوده و رعایت آن الزامی است.

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است