کد خبر : 272848
انتشار : ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - 18:14
دسته‌بندی : برگزیده ها، سیاسی
چاپ

یوسفیان‌ملا: ائتلاف لاریجانی و روحانی خیلی بعید است

فعال سیاسی نزدیک به علی لاریجانی گفت: به هیچ وجه با وضعیت کنونی ائتلافی بین آقای لاریجانی و آقای روحانی انجام نمی‌شود.

یوسفیان‌ملا: ائتلاف لاریجانی و روحانی خیلی بعید است

به گزارش سایت خبری مدارا؛ نامه نیوز نوشت: آرایش سیاسی انتخابات مجلس هنوز مشخص نیست. برخی معتقدند از هم اکنون نتیجه رقابت سیاسی پیش رو مشخص است اما برخی دیگر چنین باوری ندارند و منتظر رقم خوردن یک نتیجه غافلگیرکننده هستند.

عزت‌الله یوسفیان‌ملا شخص نزدیک به لاریجانی درباره قابل پیش بینی بودن نتیجه انتخابات مجلس گفت: هیچ پیش بینی از الان نمی توان داشت. تا زمانی که ترکیب تأییدصلاحیت شدگان اعلام نشود، آرایش صحنه انتخابات مشخص نخواهد شد. هر کس نیز امروز صحبتی کند حدس و گمانی بیش نیست.

بخش هایی از گفت و گوی یوسفیان ملا را در ادامه می خوانید:

از فرمایشات رهبر معظم انقلاب و مواضع شورای نگهبان تعبیر بر این است که انتخاباتی آرام، مناسب و خوبی در پیش است بنابراین پیش بینی نمی شود که یک اتفاق عجیب و غریبی بیفتد. هر زمان ترکیب نامزدهای حاضر در صحنه مشخص شود عرصه رقابت داغ می شود.

درباره ائتلاف جریان علی لاریجانی با جریان حسن روحانی، چنین ائتلافی بعید است، البته باز هم مولفه تعیین کننده همان شرایط رد و تأیید صلاحیت است. با این وجود معتقدم خیلی بعید است که آقای لاریجانی و آقای روحانی ائتلافی داشته باشند چون چنین شرایطی وجود ندارد.

شاید به لحاظ آقای لاریجانی و آقای روحانی یک فرد را تأیید یا حمایت کنند اما این حالت عام و کلان پیدا نخواهد کرد چون زمینه و شرایط برای ائتلاف اصلا آماده نیست؛ مگر آنکه در زمان اعلام تأیید صلاحیت ها یک اتفاقاتی بیفتد که همه راغب شوند و به میدان بیایند ولی به هیچ وجه با وضعیت کنونی ائتلافی بین آقای لاریجانی و آقای روحانی انجام نمی شود.

اخبار مرتبط:
نقوی‌حسینی: شورای ائتلاف هیچکدام از آن  ۹۰ نفری را که گزینش کرده بود در لیست قرار نداد
نقوی‌حسینی: شورای ائتلاف هیچکدام از آن ۹۰ نفری را که گزینش کرده بود در لیست قرار نداد

نماینده ادوار مجلس گفت: مجموعه دیگری بیش از 2 هزار نفر را دعوت کرد، از میان آنها 300 نفر به مرحله دوم راه یافتند، در مرحله سوم 90 نفر ماندند اما در نهایت وقتی فهرست نهایی اعلام شد دیدیم هیچ کدام از آن 90 نفر در آن فهرست حضور نداشتند.

کنایه سایت اصولگرا به قالیباف و محصولی / با آنهمه اختلاف، برای به دست‌آوردن چند کرسی بیشتر هم‌نشین شدند
کنایه سایت اصولگرا به قالیباف و محصولی / با آنهمه اختلاف، برای به دست‌آوردن چند کرسی بیشتر هم‌نشین شدند

سایت نزدیک به شورای وحدت و جامعه روحانیت مبارز ضمن کنایه به لیست مشترک شانا و جبهه پایداری نوشت: برخی گروه‌ها با یکدیگر همگرایی انتخاباتی پیدا کرده‌اند که به دلیل اختلافات پیشین هیچکس تصور نمی‌کرد آنها هم‌نشین هم شوند.

اطلاعیه ستاد انتخابات کشور؛ رادیو و تلویزیون محل اخذ رای را روشن بگذارید
اطلاعیه ستاد انتخابات کشور؛ رادیو و تلویزیون محل اخذ رای را روشن بگذارید

در اطلاعیه شماره ۲۱ ستاد انتخابات کشور به اعضای شعب اخذ رای سراسر کشور آمده است که اطلاعیه‌های منتشره به منزله دستور کتبی بوده و رعایت آن الزامی است.

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است