کد خبر : 272724
انتشار : ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - 00:36
دسته‌بندی : اصفهان
چاپ

کارشناس مرکز پیش‌بینی هواشناسی اصفها خبرداد؛

کاهش کمینه دما در اصفهان/ آلودگی هوا شدت می‌گیرد

کارشناس مرکز پیش‌بینی اداره کل هواشناسی استان اصفهان از کاهش ۲ تا ۳ درجه‌ای کمینه دمای هوای استان طی ۲۴ ساعت پیش رو خبرداد.

کاهش کمینه دما در اصفهان/ آلودگی هوا شدت می‌گیرد

به گزارش سایت خبری مدارا؛ آسیه آقایی با اشاره به کاهش ۲ تا سه درجه‌ای کمینه دمای هوای استان طی ۲۴ ساعت آینده، اظهار داشت: بیشینه دمای هوای کلانشهر اصفهان در گرم‌ترین ساعات امروز به ۲۱ درجه سلسیوس بالای صفر و کمینه آن بامداد فردا به سه درجه سلسیوس بالای صفر می‌رسد.

به نوشته مهر؛ وی ادامه داد: چوپانان با بیشینه دمای ۲۷ درجه سلسیوس بالای صفر و فرودگاه شهید بهشتی اصفهان با کمینه دمای ۲ درجه زیر صفر به ترتیب گرم‌ترین و سردترین نقاط استان خواهند بود.‌

کارشناس مرکز پیش‌بینی اداره کل هواشناسی استان اصفهان با اشاره به گذر موج ضعیف از روی استان طی امروز، خاطرنشان کرد: از امروز تا اوایل هفته آینده جوی به نسبت پایدار در سطح استان حاکم می‌شود و طی این مدت در مناطق مرکزی و صنعتی به تدریج افزایش غلظت آلاینده‌ها و کاهش کیفیت هوا به ویژه در ساعات اولیه روز پیش‌بینی می‌شود.

به گفته وی، در نیمه غربی طی این مدت وزش باد به نسبت شدید و در سایر مناطق طی روزهای چهارشنبه و جمعه گاهی افزایش ابر پیش بینی می‌شود.

اخبار مرتبط:
۱۲ هزار ترقه غیرمجاز در کاشان کشف شد
۱۲ هزار ترقه غیرمجاز در کاشان کشف شد

فرمانده انتظامی کاشان از کشف بیش از ۱۲ هزار عدد مواد محترقه غیر مجاز و قاچاق در عملیات مأموران انتظامی این فرماندهی خبرداد.

هفته فرهنگی اصفهان و تاتارستان برگزار می‌شود
هفته فرهنگی اصفهان و تاتارستان برگزار می‌شود

استاندار اصفهان گفت: برگزاری هفته فرهنگی اصفهان و تاتارستان از جمله ظرفیت‌های فرهنگی است که می‌تواند منجر به گسترش روابط شود.

آماده برقراری روابط سودمند با اصفهان در حوزه‌های مختلف هستیم
آماده برقراری روابط سودمند با اصفهان در حوزه‌های مختلف هستیم

سرکنسول روسیه در اصفهان گفت: آماده برقراری روابط سودمند با استان اصفهان در حوزه‌های مختلف هستیم.

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است