کد خبر : 271913
انتشار : ۱۴۰۲/۰۹/۰۲ - 10:33
دسته‌بندی : پیشنهاد سردبیر، سیاسی
چاپ

معاون فرهنگی سپاه: خیلی وقت است که به جنگ غزه ورود کَرده‌ایم

سردار مجید بذرافکن؛ معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه پاسداران گفت:برخی می‌گویند چرا جمهوری اسلامی ایران ورود نمی‌کند، می‌گوییم: ما خیلی وقت است ورود کرده‌ایم؛ قلب تپنده انسانیت را امام (ره) در ایران به تپش وادار کرد.

معاون فرهنگی سپاه: خیلی وقت است که به جنگ غزه ورود کَرده‌ایم

به گزارش سایت خبری مدارا؛ مجید بذرافکن معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در یادواره شهدای رسانه استان بوشهر و غزه با بیان اینکه امروز زبان غزه، زبان انسانیت است، اظهار داشت: به شهادت رسیدن تعداد زیادی خبرنگار در غزه نتیجه درندگی و وحشی‌گری است که هیچ کلمه‌ای آن را توصیف نمی‌کند، آن‌ها مرگ تدریجی بیماران بر تخت‌های بدون دارو را تحمل نمی‌کنند و آن‌ها را با موشک و تک تیرانداز مورد هدف قرار می‌دهند.

وی با بیان اینکه جنایت پیشه‌ای که دستش به رزمندگان نمی‌رسد سراغ خبرنگار و پزشک و پرستار می‌رود افزود: سال گذشته و فتنه‌ای که با شعاری انسانی به نام زن، زندگی، آزادی آغاز شد و امروز صاحبان همان شعار با سلاح‌های مرگبار در کسری از ثانیه یک محله را از بین می‌برند و با یک بمب بیمارستان را نابود می‌کنند.

بذرافکن گفت: ما امروز در سنگر نشان دادن قدرت انسان و مقاومت بچه‌های مظلوم فلسطین در برابر یک درنده‌خویی هستیم که شاید در تاریخ بشر کمتر سابقه دارد، ما سوابق وحشی‌گری جبهه‌ای را که در مقابل آن ایستاده‌ایم با کشتار میلیونی آفریقایی‌ها، سرخ‌پوست‌ها، هندی‌ها و چینی‌ها در ۵۰۰ سال اخیر تجربه کرده‌ایم و امروز می‌بینیم که پلتفرم‌های متا، ایکس، گوگل و همه دست به دست هم دادند تا صدای آزادی و انسانیت و مقاومت به کسی نرسد و دیگر این‌ها شعار نیست بلکه عین واقعیت است.

بذرافکن با بیان اینکه هم اکنون وارد فصل جدیدی از ارتباطات شده‌ایم عنوان کرد: زمانی دشمن از حربه روایت اول استفاده می‌کرد اما حالا با ایجاد هجو در خبرها و روایت‌ها اجازه مفاهمه در پیام را نمی‌دهد، آن‌ها با ایجاد تردید در انزجار از اسرائیل و آمریکا، یک نوع سکون و سکوت را آرام آرام تزریق می‌کنند.

وی با بیان اینکه دشمن برای مدیریت روایت، انگیزه‌ای به مراتب بیش از روایت اول دارد ادامه داد: دشمن برای مدیریت روایت و مدیریت طوفان و سیلاب خشم ملت‌های جهان برنامه دارد و سر این کار تجربه دارد؛ ما در روایت زشتی دشمن باید بتوانیم روایت ساخت و روایت «چه باید کرد» را پیش روی چشم جهان بیاوریم و این مسئولیت بر عهده ماست، قدرت روایی خبرنگاران ما این است که ما چگونه از به میدان آوردن مردم می‌توانیم جهانی را بسازیم.

معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه پاسداران با اشاره به فرموده امام که «راه قدس از کربلا می‌گذرد» گفت: برخی می‌گویند چرا جمهوری اسلامی ایران ورود نمی‌کند، می‌گوییم: ما خیلی وقت است ورود کرده‌ایم؛ قلب تپنده انسانیت را امام (ره) در ایران به تپش وادار کرد.

اخبار مرتبط:
معاون سابق وزارت نفت: سخنان نفتی ظریف که گفت بایدن پیچ را شل کرده، درست است
معاون سابق وزارت نفت: سخنان نفتی ظریف که گفت بایدن پیچ را شل کرده، درست است

سید مهدی حسینی، معاون سابق وزارت نفت بیان کرد: الان آمریکا نزدیک انتخابات است، از مدتی که رقابت‌های انتخاباتی شروع شده، آمریکا به شدت برای کسب رأی بیشتر، نیاز به نرخ پایین بنزین دارد. آمریکایی‌ها به سرعت نسبت به قیمت بنزین و نفت عکس العمل نشان می‌دهند. بنابراین در این شرایط، دولت بایدن تلاش می‌کند تولید نفت بالا برود و ایران نیز در این بین فرصت تولید بیشتر پیدا می‌کند. من تصور می‌کنم صحبت آقای ظریف که گفته‌اند در دولت بایدن، فروش نفت آسان شده، صحبت درستی است. آمریکایی‌ها می‌خواهند قیمت تابلو پمپ بنزین‌ها پایین باشد و به ایران هم اجازه می‌دهد که عرضه را زیاد کند.

پزشکیان: قاطبه مردم امروز در شعب ابی‌طالب هستند اما مدافعان تحریم در ناز و نعمت زندگی می‌کنند
پزشکیان: قاطبه مردم امروز در شعب ابی‌طالب هستند اما مدافعان تحریم در ناز و نعمت زندگی می‌کنند

نامزد چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: پیامبر، اصحاب آن حضرت و همه مردم در تحریم، گرسنگی و انواع سختی‌ها قرار داشتند؛ نه مثل حالا که قاطبه مردم در شعب ابی طالب قرار دارند، اما عموم مسـٔولین و خانواده‌های آنها، مدافعان تحریم و کاسبان تحریم در قلعه‌های امن، در ناز و نعمت زندگی می‌کنند.

پزشکیان از قالیباف و جلیلی پیشی گرفت و در صدر نِشست / نظرسنجی‌ای که مجری سابق صداوسیما منتشر کرد
پزشکیان از قالیباف و جلیلی پیشی گرفت و در صدر نِشست / نظرسنجی‌ای که مجری سابق صداوسیما منتشر کرد

رنجبران، مقام سابق صداوسیما با انتشار یک نظرسنجی خبر داد که پس از مناظره اول انتخابات ریاست جمهوری چهاردهم، «پزشکیان»، از «قالیباف» و «جلیلی» پیشی گرفته است.

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است