کد خبر : 271758
انتشار : ۱۴۰۲/۰۹/۰۱ - 10:13
دسته‌بندی : اصفهان
چاپ

اجرای طرح مقابله با سارقان و مالخران در اصفهان

رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان اصفهان از اجرای طرح ویژه و ضربتی مقابله با سارقان خُرد، سارقان قطعات خودرو، دوچرخه، جیب بُری و کش روزنی و مالخران به مدت 72 ساعت توسط کارآگاهان این پلیس در استان اصفهان خبر داد.

اجرای طرح مقابله با سارقان و مالخران در اصفهان

به گزارش سایت خبری مدارا؛حسین تُرکیان، رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان اصفهان اظهار داشت: در راستای رویکرد امنیت محله محوری، طرح ویژه و ضربتی به منظور مقابله با مقابله سارقان خُرد، سارقان قطعات خودرو، دوچرخه، جیب بُری و کش روزنی به مدت ۷۲ ساعت توسط کارآگاهان پلیس آگاهی استان اصفهان در سراسر این استان به اجرا گذاشته شد که نتایج خوبی به همراه داشت.

به نوشته فارس؛ وی افزود: این طرح با اقدامات علمی و تخصصی و هوشمندانه صورت گرفت و تعداد ۱۰۲ سارق شناسایی و در چند عملیات جداگانه دستگیر شدند، در تحقیقات صورت گرفته از آنان ۹۳ فقره سرقت کشف شد.

ترکیان همچنین از اجرای طرح مبارزه با مالخران و صنوفی که اقدام به خرید و فروش اموال مسروقه می‌کنند خبر داد و گفت: در این طرح نیز ۱۶ مالخر دستگیر و به همراه پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند.

رئیس پلیس آگاهی استان اصفهان با بیان اینکه تمامی متهمان دستگیر شده برای انجام اقدامات قانونی تحویل مرجع قضائی شدند، بیان کرد: طرح‌های ویژه و ضربتی پلیس آگاهی براساس مطالبات و درخواست‌های مردمی طراحی و به مرحله اجرا در می‌آید و در این خصوص از شهروندان می‌خواهیم در صورت مشاهده هرگونه جرم و سرقت و یا هرگونه موارد و رفت و آمد مشکوک در مجتمع مسکونی خود موضوع را از طریق شماره تلفن ۱۱۰ به ماموران پلیس اطلاع دهند.

اخبار مرتبط:
طرح جامع مدیریت پسماند پزشکی اصفهان به تصویب رسید
طرح جامع مدیریت پسماند پزشکی اصفهان به تصویب رسید

طرح جامع ۱۰ ساله مدیریت پسماند پزشکی استان به تصویب رسید، این طرح در کارگروه ملی با حضور رئیس سازمان حفاظت محیط زیست نیز ارائه و به عنوان الگوی کشوری در مدیریت پسماندهای پزشکی تبدیل شده بود.

آمادگی پلیس اصفهان برای تامین امنیت انتخابات ریاست جمهوری
آمادگی پلیس اصفهان برای تامین امنیت انتخابات ریاست جمهوری

فرمانده انتظامي استان اصفهان با بيان اينکه رقابت، مشارکت، سلامت و امنيت از مؤلفه‌هاي مهم در همه انتخابات به شمار مي‌آيند از آمادگي صددرصدي اين فرماندهي براي تامين امنيت انتخابات چهاردهمين دوره رياست جمهوري در استان اصفهان خبر داد.

استفاده از ظرفیت عید غدیر برای مشارکت در انتخابات
استفاده از ظرفیت عید غدیر برای مشارکت در انتخابات

فرماندار اصفهان گفت: باید از ظرفیت خوب عید سعید غدیر برای مشارکت همگانی در انتخابات پیش رو بهره بگیریم.

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است