کد خبر : 271737
انتشار : ۱۴۰۲/۰۸/۳۰ - 22:49
دسته‌بندی : اصفهان
چاپ

استاندار اصفهان:

شهرداران اصفهان برای راه‌اندازی فیبر نوری همکاری کنند

استاندار اصفهان گفت: ضروری است به منظور تسهیل در خدمت رسانی به عموم مردم جامعه شهرداران نسبت به همکاری برای راه‌اندازی فیبر نوری همکاری لازم را داشته باشند.

شهرداران اصفهان برای راه‌اندازی فیبر نوری همکاری کنند

به گزارش سایت خبری مدارا؛ سیدرضا مرتضوی شامگاه سه‌شنبه در گردهمایی شهرداران استان اصفهان ضمن گرامیداشت ایام میلاد عقیله بنی هاشم حضرت زینب کبری (س)، روز پرستار و هفته بسیج، اظهار داشت: در چهل و چند روز گذشته بیش از ۱۳ هزار نفر از مردم مظلوم و بی دفاع غزه در سرزمین‌های اشغالی به شهادت رسیدند.

به نوشته مهر؛ وی ادامه داد: ضمن عرض تسلیت از خداوند متعال طلب می‌کنیم هر چه زودتر نابودی رژیم صهیونسیتی غاصب و شرکای خون‌خوارش را برساند.

استاندار اصفهان در خصوص گردهمایی شهرداران استان، بیان کرد: بی گمان اگر شهرداران به تمام شئونات خدمات شهری در قبال مردم پایبند و اشراف لازم را داشته باشند می‌توانند در رضایتمندی عمومی تأثیرگذار باشند.

وی خاطرنشان کرد: از مهم‌ترین مجموعه‌ها و نهادهایی که نقش مستقیم در رضایتمندی و افزایش سرمایه اجتماعی نظام جمهوری اسلامی ایران دارد، شهرداران و مدیران شهری هستند.

مرتضوی ضمن اشاره به اینکه سرمایه اجتماعی مهمترین مؤلفه قدرت نظام جمهوری اسلامی است، گفت: بسیاری از کشورهای مختلف در دنیا بر پایه تجهیزات و علوم مختلف قدرت خود را معنا می‌کنند.

استاندار اصفهان افزود: اما از ابتدای انقلاب اسلامی در کشور ما، مردم گرداننده امور بسیار مهم بودند و بر دوش مردم نیز انقلاب اسلامی به پیروزی رسید و از همه گذرگاه‌های سختی که جمهوری اسلامی عبور کرده با اتکاء به مردم عزیز بوده است.

مرتضوی اظهار کرد: شهرداری‌ها نقش ویژه‌ای در این خصوص دارند زیرا بخش‌های مختلف حوزه مأموریت شهری در زندگی مردم دخیل است.

وی تأکید کرد: معتقد هستم اگر حفظ نظام از واجبات است همه شئونی که برای حفظ و تقویت نظام تأثیرگذار است نیز در یک جهاد مقدس فعالیت می‌کنند.

استاندار اصفهان افزود: از این رو از مجموعه شهرداران و مدیریت شهری درخواست می‌کنم در دورانی که اردوگاه دشمن بی وقفه تلاش می‌کند تا هویت مردم ما را تحت تأثیر قرار دهد نگاه ویژه‌ای به حفظ و تقویت سرمایه اجتماعی داشته باشند.

مرتضوی ضمن اشاره به انتخابات مجلس شورای اسلامی در سال‌جاری، گفت: در این ایام دشمن می‌کند تا مردم را ناامید و دلسرد کند، در این شرایط بایستی هوشیار باشیم و با کسب رضایت حداکثری مردم به بذگزاری باشکوه انتخابات کمک کنیم.

وی خاطرنشان کرد: حضور باشکوه مردم یأس و ناامیدی را بر اردوگاه دشمن القا می‌کند و در غیر این صورت طمع‌ورزی در حیات دشمن گسترده می‌شود.

استاندار اصفهان عنوان کرد: بایستی این نگاه را در جامعه ایجاد کنیم که با حضور پررنگ و معنادار مردم مسیر گفتگوهای بین‌المللی کشور ما با سایر کشورها نیز تحت تأثیر قرار می‌گیرد.

وی ادامه داد: شهرداران در انتخابات دو نقش مستقیم و غیرمستقیم دارند، نقش مستقیم حمایت و پشتیبانی از برگزاری و اجرای انتخابات و نقش غیرمستقیم در عرصه مشارکت همگانی معنا می‌شود.

مرتضوی بیان کرد: این مهم برنامه منظم و کارشناسی شده می‌خواهد، در این راه از نهضت خدمت‌رسانی به مردم غافل نشوید.

وی ضمن اشاره به اینکه مشارکت، رقابت، سلامت و امنیت چهار راهبرد اساسی است که توسط مقام معظم رهبری تبیین شده، گفت: ما خود را موظف و مکلف به اجرای صحیح این چهار راهبرد می‌دانیم.

استاندار اصفهان در خصوص همکاری شهرداران در اجرای پروژه‌های فیبر نوری، اظهار کرد: انتظار می‌رود شهرداران همکاری و مساعدت لازم را با مدیریت استان داشته باشند تا این خدمات به نحو مطلوب برای دسترسی مردم فراهم شود.

وی با اشاره به نهضت خدمت‌رسانی در فصل سرد سال، گفت: در این راستا نیز تلاش شود حتی کمترین افراد هم در مشقت نیفتند.

اخبار مرتبط:
برق ۱۲۶ ساختمان اداری پرمصرف در سطح استان اصفهان قطع شد
برق ۱۲۶ ساختمان اداری پرمصرف در سطح استان اصفهان قطع شد

مدیرعامل شرکت توزیع برق استان اصفهان گفت: برق ۱۲۶ ساختمان اداری پرمصرف در سطح استان اصفهان قطع شد، این اقدام به دلیل عدم رعایت الگوی مصرف بهینه و عدم مدیریت صحیح مصرف در این ادارات، توسط سیستم‌های کنتورهای هوشمند انجام شد.

پرونده ۳۰ میلیارد تومانی اخلال در نظام اقتصادی در اصفهان کشف شد
پرونده ۳۰ میلیارد تومانی اخلال در نظام اقتصادی در اصفهان کشف شد

فرمانده انتظامی استان اصفهان از کشف پرونده اخلال در نظام اقتصادی به ارزش ۳۰۰ میلیارد ریال در شهر اصفهان خبر داد.

۵۵ کیلوگرم تریاک در اصفهان کشف شد
۵۵ کیلوگرم تریاک در اصفهان کشف شد

معاون نیروی انتظامی استان اصفهان از کشف ۵۵ کیلو تریاک ودستگیری ۲ سوداگر مرگ توسط مأموران یگان تکاوری اصفهان خبر داد.

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است