کد خبر : 271731
انتشار : ۱۴۰۲/۰۸/۳۰ - 22:39
دسته‌بندی : اصفهان
چاپ

استانداری اصفهان پیگیر تعیین تکلیف معلمان خرید خدمات

استاندار اصفهان با اشاره به آخرین وضعیت معلمان خرید خدمات گفت: در تلاش هستیم طی یکی دو روز آینده پرداخت حقوق این معلمان به نتیجه ختم شود و در مسیر ملی با تأمین اعتبار فراگیر توسط سازمان برنامه بودجه و وزارت آموزش و پرورش این مهم انجام شود.

استانداری اصفهان پیگیر تعیین تکلیف معلمان خرید خدمات

به گزارش سایت خبری مدارا؛ استاندار اصفهان گفت: روز گذشته که در تهران حضور داشتم پیگیری لازم در خصوص وضعیت معلمان خرید خدمات انجام شد و

به نوشته فارس؛ سیدرضا مرتضوی، استاندار اصفهان در حاشیه نشست همایش فرمانداران استان، فرمانداران را نمایندگان عالی دولت دانست و اظهار کرد: بر اساس نگاه رهبر مقام معظم انقلاب، فرمانداران در سلسله مراتب حاکمیت قرار دارند و مسؤول و مدیر اجرای سیاست‌های عمومی کشور در حوزه‌های استحفاظی خود هستند.

وی افزود: به دلیل ضرورت انسجام بخشی و حرکت هماهنگ در سطح استان اصفهان نشست‌هایی به صورت ماهیانه و بر اساس ضرورت هر دو هفته یک‌بار با محوریت استان و با حضور فرمانداران و مدیران دستگاه‌های مختلف استان اصفهان برگزار می‌شود.

استاندار اصفهان با بیان اینکه برخی مسائل زمینه نگاه هم افزا در استان را می‌طلبد، تصریح کرد: در این جلسات برخی مسائل استان که عمومیت داشته و نیاز است با هماهنگی فرمانداران برای آنها تدابیر لازم اتخاذ شود مسائلی چون نهضت ملی مسکن، تورم، رشد تولید، انتخابات و… به بحث گذاشته می‌شود.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه در ایامی قرار داریم که با جدیت بیشتری در حوزه نهضت ملی مسکن در حال فعالیت بوده و درگیر با مباحث مرتبط با انتخابات هستیم، این مباحث در دستور کار گردهمایی فرمانداران استان قرار دارد.

مرتضوی اضافه کرد: امیدواریم با هماهنگی و حضور مدیران کل و مدیران دستگاه‌های مختلف در نهایت شکل‌گیری نگاهی هم افزا و مؤثر در پیشبرد سیاست‌های دولت سیزدهم در استان اصفهان باشیم.

وی با اشاره به بحث آخرین وضعیت معلمان خرید خدمات، گفت: روز گذشته که در تهران حضور داشتم پیگیری لازم در خصوص وضعیت معلمان خرید خدمات انجام شد و از سوی دیگر مدیرکل آموزش و پرورش نیز در دفتر بنده حضور یافته و مذاکراتی در این خصوص انجام شد و در نهایت دو مسیر برای حل این مشکل در حال پیگیری است.

استاندار اصفهان خاطرنشان کرد: سعی شده است در استان با تأمین اعتبار این مبحث پیگیری و حل و فصل شود و در تلاش هستیم طی یکی دو روز آینده پرداخت حقوق این عزیزان به نتیجه ختم شود و در مسیر ملی نیز با تأمین اعتبار فراگیر توسط سازمان برنامه بودجه و وزارت آموزش و پرورش این مهم به صورت اساسی انجام شود.

اخبار مرتبط:
۱۰۰ متر از شبکه فاضلاب اصفهان با روش «CIPP» نوسازی شد
۱۰۰ متر از شبکه فاضلاب اصفهان با روش «CIPP» نوسازی شد

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان از بومی‌سازی دانش‌ بازسازی و نوسازی شبکه فاضلاب به روش CIPP خبرداد و گفت: تاکنون یکصد متر از شبکه فاضلاب اصفهان با این روش نوسازی شده است.

۴۷۰ تیم امدادی در اصفهان درحالت آماده باش است/ورود سامانه از امروز
۴۷۰ تیم امدادی در اصفهان درحالت آماده باش است/ورود سامانه از امروز

مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان از آماده باش ۴۷۰ تیم امدادی در استان اصفهان با توجه به ورود سامانه جوی به استان از امروز تا پایان هفته خبر داد.

رونمایی از محصول مخترع اصفهانی در کنگره ملی نوآوری‌های اورژانس
رونمایی از محصول مخترع اصفهانی در کنگره ملی نوآوری‌های اورژانس

کارشناس اورژانس ۱۱۵ اصفهان موفق به اختراع گوشی پزشکی آموزشی ۴ نفره، جهت سمع همزمان صداهای بدن شد.

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است