کد خبر : 271479
انتشار : ۱۴۰۲/۰۸/۲۹ - 11:48
دسته‌بندی : برگزیده ها، سیاسی
چاپ

سردار نقدی: بعد از عملیات طوفان‌الاقصی، فروش قرآن در جهان هشت برابر شده

معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران گفت: امروز غزه گورستان تفکر لیبرال دموکراسی است. آنان تلاش کردند مردم را به سمت مادی گرایی سوق دهند و ابزارهای رسانه‌ای و تبلیغی و آموزشی را به کار گرفتند اما امروز هر چه داشتند، دادند و تاریخ مصرف آنان به پایان رسید و بهای سنگینی پرداختند.

سردار نقدی: بعد از عملیات طوفان‌الاقصی، فروش قرآن در جهان هشت برابر شده

به گزارش سایت خبری مدارا؛ ایسنا نوشت: سردارمحمدرضا نقدی امروز ۲۹ آبان‌ماه در نشست تبیینی توجیهی با حضور معاونان مدارس شهر کرمان با اشاره به اتفاقات غزه اظهار کرد: عملیات طوفان‌الاقصی نشان داد اگر جهاد مورد انتظار خداوند با طاغوت انجام شود؛ قدرت خداوند مافوق همه قدرت‌ها است.

وی بیان کرد: با وجود تحریم شدید ۱۷ ساله غزه به عنوان شهری که مساحت آن یک‌سوم شهر تهران است، هزاران موشک تولید و هزاران نفر را آموزش دادند بدون آنکه دشمن متوجه شود.

معاون هماهنگ‌کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی افزود: صد برابر بزرگتر و مهمتر از آن عملیات افسانه‌ای و آن حرکت بزرگ بی نظیر مقاومت، مقاومت آن ملت پس از این عملیات است که بیش از ۷۰ سال تحقیر شدند اما دستاورد مقاومت و ایستادگی و صبر آنان خیلی بزرگ بود که شاید باید برای آن صدها هزار شهید تقدیم می‌شد.

وی بیان کرد: محصول این حرکت، بیداری بشریت و بازشدن چشم جامعه بشری بر حقایقی است که انقلاب اسلامی نزدیک به نیم قرن فریاد می‌زند و کسی باور ندارد.

سردار نقدی با بیان این مطلب که رژیم فاسد آمریکا با سحر رسانه‌ای مردم را مسحور خود کرده بود، افزود: آمریکا برای خیلی‌ها قبله امید بود اما خون‌های مظلومان بی اجر نماند.

معاون هماهنگ‌کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ادامه داد: دستاورد این ۴۵ روزه مقاومت صد برابر آن عملیاتی بود که انجام شد. البته آن هم شاهکار بی نظیر و عملیات تاریخی بود.

وی در ادامه اظهار کرد: برابر آمار کتابفروشی‌های مجازی بین‌المللی، فروش قرآن طی همین چند روز هشت برابر شده و مردم به حقیقت روی آوردند.

سردار نقدی با بیان این مطلب که امروز ادبیات فاخر توحیدی حتی در کلام کودکان غزه قابل مشاهده است؛ تصریح کرد: این در حالی است که طی این مدت ۳۵ هزار تُن یعنی ۳۵ میلیون کیلوگرم بمب(معادل روزانه یک میلیون‌گرم بمب) روی سر آنان ریختند اما کودکان غزه از گفتن ادبیات توحیدی نترسیدند که آنان را متحجر بخوانند بلکه بی مهابا از قرآن گفتند.

وی گفت: امروز غزه گورستان تفکر لیبرال دموکراسی است و هر چه سکولاریسم از رنسانس تاکنون رشته بود، پنبه شد؛ آنان تلاش کردند مردم را به سمت مادی گرایی و ماتریالیسم سوق دهند و ابزارهای رسانه ای و تبلیغی و آموزشی را به کار گرفتند اما امروز هر چه داشتند، دادند و تاریخ مصرف آنان به پایان رسیده است و بهای سنگینی پرداختند.

معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی عنوان کرد: تفکر غرب کاملاً بی آینده شد زیرا با یک لایه اجتماعی و همزاد پنداری کودکان عالم درافتاد.

وی افزود: غزه امروز میدان رویارویی دو تمدن است؛ تمدن قسی‌القلب وحشی که همه آرمان او منافع و لذت‌های اوست و چقدر ناتوان است و این تمدن هیتلر، استالین و… است و اسرائیل شاگرد اول کلاس آمریکاست زیرا بیمارستان‌زنی را اول آمریکا با زدن بیمارستان در افغانستان باب کرد.

سردارنقدی با اشاره به ترس، ضعف و حقارت رژیم صهیونیستی و ناتوانی آنان در غلبه اطلاعاتی و نظامی عنوان کرد: آن طرف، تمدن فاخری است که اوج شجاعت، صبر و استقامت را دارد.

وی در ادامه سخنانش تصریح کرد: جوانان انقلابی ما از پیش‌مرگ کُرد تا دیگران ۳۰ هزار شهید دادند اما حاضر نشدند اهداف خود را با بمباران فتح کنند و برای آنکه به غیرنظامیان آسیبی نرسد از چنین ابزارهایی استفاده نکردند اما دشمن امروز تلاش می‌کند با کشته‌سازی ما را متهم کند.

معاون سپاه پاسداران افزود: مردم غزه حجت را بر دنیا و بر کسانی تمام کردند که قدرت آمریکا را برای تسلیم بهانه می‌کردند زیرا شرط ایمان محکم، اول کفر به طاغوت است و این درس را آنان در مکتب انقلاب آموختند.

اخبار مرتبط:
رحیمی جهان‌آبادی: خبر فساد در چای بسیار آزاردهنده بود
رحیمی جهان‌آبادی: خبر فساد در چای بسیار آزاردهنده بود

نماینده مجلس درباره فساد در چای گفت: این خبر تاسف بار را ما هم در رسانه‌ها خواندیم، دیدیم و شنیدیم که متاسفانه بسیار آزار دهنده است. این اخبار روح و جسم هر شهروند ایرانی را فلج می‌کند.

وزیر ارشاد: با رئیس‌جمهور شدن رئیسی دشمن احساس خطر کرد
وزیر ارشاد: با رئیس‌جمهور شدن رئیسی دشمن احساس خطر کرد

اسماعیلی گفت: در سال 1400 که یکی از شاگردان مکتب امام صادق(ع) به ریاست دولت رسید، دشمن احساس خطر بیش‌تری کرد.

لطف‌الله سیاه‌کلی، نماینده مجلس: خودروها بنزین را اسراف می‌کنند
لطف‌الله سیاه‌کلی، نماینده مجلس: خودروها بنزین را اسراف می‌کنند

بنزین به این گرانی را با این کیفیت مصرف و حتی اسراف می‌کنیم. اگر مصرف بنزین را نصف کنیم، می‌توانیم سالانه‌ یک و نیم میلیون خودروی بالای پانصد میلیون تومانی را رایگان به مردم دهیم. پس چرا باید اینقدر بی‌توجه باشیم؟! چرا باید سوخت و ثروت را بسوزانیم و آلودگی هوا و بیماری را ایجاد کنیم؟! باید با تکنولوژی این مشکل را ریشه‌کن کنیم.

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است