کد خبر : 268407
انتشار : ۱۴۰۲/۰۸/۱۲ - 10:51
دسته‌بندی : اصفهان
چاپ

مدیرکل آموزش و پرورش استان اصفهان:

امسال ۶۰ هزار معلم در اصفهان بازنشسته شدند

مدیرکل آموزش و پرورش استان اصفهان گفت: امسال ۶۰ هزار معلم در آموزش و پرورش استان اصفهان بازنشسته شدند.

امسال ۶۰ هزار معلم در اصفهان بازنشسته شدند

به گزارش سایت خبری مدارا؛ محمدرضا ابراهیمی در همایش «نومعلمان تمدن‌ساز استان اصفهان» در سالن کوثر ارتش با اشاره به برگزاری ۱۴ برنامه کاروان شهرستان نومعلمان تمدن ساز در استان اصفهان در سال گذشته اظهار داشت: بر اساس دستور وزارت خانه این برنامه امسال به صورت متمرکز در حال برگزاری است.

به نوشته مهر؛ وی با بیان اینکه در سال جاری جمعیت دانش آموزی استان اصفهان یک میلیون نفر است، ادامه داد: این تعداد دانش آموز با ۵۹ هزار معلم در سال تحصیلی جاری آغاز به کار کردند.

مدیرکل آموزش و پرورش استان اصفهان با اشاره به بازنشستگی ۶۰ هزار معلم در استان اصفهان در سال جاری ابراز داشت: ما به سختی توانستیم کمبود معلم را جبران کنیم و از ظرفیت‌های مختلف برای این امر استفاده کردیم.

وی راه‌اندازی طرح‌های همجواری با صنعت را از ابتکارات آموزش و پرورش استان اصفهان اعلام کرد و گفت: برای این امر با ۳۲ هنرستان قرارداد همکاری امضا شده است.

ابراهیمی با اشاره به وضعیت زیرساخت‌های آموزشی در استان اصفهان نیز افزود: به طور متوسط روزانه کار ساخت یا بهره برداری از سه کلاس در این استان آغاز می‌شود که تأمین تجهیزات این فضاهای آموزشی مستلزم کمک بیشتر دولت است.

اخبار مرتبط:
هنر برخی در انتخابات فقط نمایش است
هنر برخی در انتخابات فقط نمایش است

عضو شورای شهر اصفهان گفت: برخی افراد در انتخابات حاضر خواهند شد که هنر آن‌ها فقط نمایش است، مردم دیگر این رفتارها را می‌شناسند و دست رد به سینه این افراد خواهند زد.

شهید رئیسی اخلاق و صداقت را به حوزه ریاست جمهوری بازگرداند
شهید رئیسی اخلاق و صداقت را به حوزه ریاست جمهوری بازگرداند

عضو شورای شهر اصفهان گفت: رئیسی مرد خدمت بود و شهادتش با عزت رقم خورد و اخلاق و صداقت را به حوزه ریاست جمهوری بازگرداند و مردم همیشه قدردان خادمان واقعی خود هستند.

۱۵ هزار زن سرپرست خانوار در اصفهان خانه‌دار شدند
۱۵ هزار زن سرپرست خانوار در اصفهان خانه‌دار شدند

مدیر تامین مسکن و امور مهندسی ساختمان کمیته امداد استان اصفهان از تامین مسکن برای ۱۵ هزار زن سرپرست خانوار در استان اصفهان خبر داد.

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است