کد خبر : 268019
انتشار : ۱۴۰۲/۰۸/۰۹ - 23:03
دسته‌بندی : اصفهان
چاپ

زنگ تخفیف برای نوجوانان اصفهانی

مدیر خانه نوجوان سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان گفت: به مناسبت هفته نوجوان، بازدید از برخی مراکز تفریحی و گردشگری اصفهان با تخفیف صورت می‌گیرد.

زنگ تخفیف برای نوجوانان اصفهانی

به گزارش سایت خبری مدارا؛ صدیقه چگونیان، مدیر خانه نوجوان سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان گفت: با هماهنگی‌های انجام شده به مناسبت هفته نوجوان، بازدید از برخی مجموعه‌های تفریحی و گردشگری اصفهان ویژه نوجوانان با تخفیف ۵۰ درصدی صورت خواهد گرفت.

به نوشته فارس؛ وی افزود: بر این اساس مدارس، مراکز و مجموعه‌های فرهنگی می‌توانند با ثبت‌نام گروهی، نسبت به استفاده از تسهیلات ویژه بازدید از اماکن تفریحی و گردشگری اقدام کنند.

چگونیان ادامه داد: شهر رویاها، تله‌سیژ ناژوان، تله کابین صفه، باغ خزندگان، باغ پرندگان، صدف‌ها و گیاهان گرمسیری، باغ گلها، آکواریوم، حمام علی قلی آقا و عصارخانه شاهی مجموعه‌هایی هستند که با تخفیف ۵۰ درصدی در اختیار علاقه‌مندان قرار می‌گیرند.

مدیر خانه نوجوان سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان خاطرنشان کرد: این تخفیف ویژه هفته نوجوان از ۸ آبان آغاز شده و تا ۲۰ آبان ماه در نظر گرفته شده است و مجموعه‌های فرهنگی و مدارس می‌توانند تعدادی از این مجموعه‌های گردشگری و تفریحی را برای حضور انتخاب کنند.

گفتنی است؛ علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره ۱۳۷ و ۳۲۳۰۴۰۳۰ تماس حاصل کنند.

اخبار مرتبط:
دوچرخه‌های شهرداری اصفهان در ناژوان دپو و دچار آسیب شده است
دوچرخه‌های شهرداری اصفهان در ناژوان دپو و دچار آسیب شده است

عضو شورای شهر اصفهان گفت: بیش از ۱۰۰۰ دستگاه دوچرخه در ایستگاه‌های دوچرخه سطح شهر بود، اکنون نه ایستگاه هست نه دوچرخه و قدمی در این زمینه برداشته نشده است.

۵۰ میلیارد فرار مالیاتی یک شرکت تجاری در اصفهان کشف شد
۵۰ میلیارد فرار مالیاتی یک شرکت تجاری در اصفهان کشف شد

رئیس پلیس امنیت اقتصادی فرماندهی انتظامی استان اصفهان از کشف فرار مالیاتی به ارزش ۵۰ میلیارد ریال در یک شرکت تجاری خبر داد.

شهادت بهترین سرانجام برای حجت‌الاسلام رییسی بود
شهادت بهترین سرانجام برای حجت‌الاسلام رییسی بود

مسوول نمایندگی ولی فقیه در سپاه اصفهان گفت: شهادت بهترین سرانجام برای حجت‌الاسلام رییسی به عنوان مجاهدی خستگی ناپذیر بود.

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است